הצעה לטיקט-להפוך את הלוח לרלטיבי(תצוגה יחסית)

תיאור כללי

הבנתי שזה מבין הדברים הבודדים שחסרים בפרונטאנד.סידור הלוח שיהיה רלטיבי בכל פלטפורמה(מחשב או טלפון)

מה ההצעה כוללת?

1.גגישה לפרונט אנד ולCSS בפרט
2.עיצוב ההגדרות כך שהאתר יהיה מתאים גם לתצוגת טלפון וגם לתצוגת מחשב

כולל שינויים בקוד? אם כן, איפה?

בcss

האם יהיו שינויים במסד הנתונים? אם כן, איפה?

לא

האם יהיה שינוי ב־frontend? אם כן, איפה?

הגדרות תצוגה בCSS

אילו טסטים יגרמו לטיקט להיחשב כ"עובד", ויאפשרו לנו לסגור את הטיקט ולהגדיר את המשימה כהושלמה?

בדיקה ידנית של האתר בכמה פלטפורמות ולראות שמתאים

מבקשת בדיקה :slight_smile: :slight_smile:

זה לא כל כך מדוייק להגיד שאנחנו לא עובדים על רלטיביות.
כל הCSS שאנחנו כותבים הוא רלטיבי.
נדרשות עוד התאמות בשביל שזה יעבוד על מובייל אין ספק,
אני לא יודע להגיד אם זה משהו שצריך עבורו עוד אדם, ולא שנבנה עוד קומה על הקוד שלנו פשוט.
@frontend
מה אומרים?

לדעתך יש משהו אחד בפרונט אנד שדורש אדם נוסף בכללי אם לא זה?אין לי בעיה להיות האדם הזה :slight_smile:

בגדול זה נכון שלא הכל מותאם עדין למובייל כי אכן לא הגענו לזה - אבל עוד אין את כל העמודים.
אני חושב שצריך להיות קצת ממוקדם במה אתה רוצה להפוך לדינמי למובייל אבל בכל מקרה נשמע כמו משהו שחייבים לעשות :slight_smile:

בגדול כתבתי את הטיקט בעקבות תגובה בקבוצה בטלגרם.נאמר לי שזה משהו שחסר “לסדר את האתר להיות ראקטיבי לגודל המסך”

היי, המונח הוא “רספונסיבי”, לא “רלטיבי” או “ראקטיבי” :slight_smile:

בכל אופן, היות ו-css הוא דבר מאוד temperamental ששינוי קטן יכול לשבור בו הכל ולגרום לעבודת דיבוג לא קלה, אני (ושאר צוות פרונט אנד, כנראה) נעריך אם תהיו סובלניים כרגע ותחכו שלפחות נכניס את העיצובים הבסיסיים לאתר, כולל עבודה של @adi1 להטמיע את עמודי הפרונטאנד אחד בשני ועוד משימה שלי של לסדר את ירושת הטמפלייטים וקבצי css גלובליים (מה שכנראה יסדר הרבה מעניין הרספונסיביות). אם יש לך משהו ספציפי שמפריע לך מבחינת הרספונסיביות, תרגיש חופשי להציף אליי כדי שאתייחס לזה כשאני מייצרת את הקובץ הגלובאלי :slight_smile: