מה אתם מתכננים לעשות עם היכולת החדשה שלכם?

היי כולם,
ברוכים הבאים לקורס!

השאלה שלי אליכם היא כזו - כשתסיימו את הקורס בהצלחה (ואני בטוח שתסיימו), מה תעשו עם היכולת החדשה שלכם?
איך הייתם רוצים להשתמש במה שתלמדו, או למה מסקרן אתכם ללמוד פייתון?
אשמח לשמוע!

כמו שכתבתי בפוסט היכרות אני מגיע מעולם הפסיכולוגיה בכלל ופסיכולוגיה קוגניטיבית עיסקית בפרט. ומאוד מושך אותי ניתוחי דאטה והצגתם.
כיוונים של דאטה אנליסט ודומיו מאוד מושך אותי.

אני רוצה להכיר את תחום התכנות ולהבין באיזה נושא ספציפי אני רוצה להתמקד. דרך זה ללמוד עוד יכולות ונסיון ולמצוא עבודה בזה :crossed_fingers::pray:t2:
תודה על כל הפרויקט!

אני רוצה להקים מיזם און ליין מצליח בתחום התזונה ואורח חיים אקטיבי. אני מקווה שהקורס ייתן לי מספיק כלים לכתוב משהו איכותי בעדיפות להתאמה למכשירים סלולרים. כמו כן זו הזדמנות להודות על היוזמה :pray: יישר כוח! :muscle:

סיימתי תואר ראשון בפיסיקה מתמטיקה והבנתי שתכנות זה כלי הכרחי בשבילי על מנת להיות חוקרת טובה בתחו שמעניין אותי. מקווה שהקורס יעזור לי להתגבר על הפוביה הלא הגיונית שפתחתי לגבי תכנות (:

היי כולם, אני רוצה ללמוד פייתון כדי להתחיל ליישם רעיונות שיש לי שעד היום לא היו לי הכלים ליישם.

אהלן,
אני מהנדס מכונות, ובדיוק עזבתי את מקום העבודה אחרי 3 שנים של עיסוק בתמיכה ואיתור תקלות. החלטתי לשנות התמקדות בתחום ההנדסה (כלומר, לחפש את עצמי), והצעד הראשון המתבקש הוא ללמוד תכנות מההתחלה באופן יסודי. אני מקווה שזה יהיה כלי שיסייע לי ביום-יום, אבל לאו דווקא תולה תקוות במשרות פיתוח פרופר.
בהצלחה לכולם!

אני מגיעה מתחום הweb ואשמח לקחת את הידע בפייתון לגמרי לשם :slight_smile:

כיום אני עובד כיועץ כלכלי ומשתמש בפייתון לעיבוד נתונים בעיקר בדאטה בייסים גדולים. אני רוצה לשפר את היכולות שלי בפייתון ולהבין יותר בתכנות כדי לשפר את המיומנויות שלי בעיקר בניתוח נתונים.

העשרת ידע אישי והיכרות עם עולם התכנות

מאוד מעוניין לבצע אוטומציה למשימות יומיומיות. בנוסף רוצה לאתגר את עצמי ולנסות לעשות דברים שלאו דווקא פותרים בעיות אמיתיות, להציג הודעות למשתמש בעת תרחישים מסויימים. בעתיד אולי גם לעבוד בתחום.

היי,
אני מרפאה בעיסוק.
אולי אולי אולי אוכל לתכנת לילדים שאני עובדת איתם דברים קטנים שישמחו אותם.
ואולי פשוט אזיז כמה נוירונים :slight_smile:

אחרי הקורס אני מתכוון לעבור ללימודי Deep Learning ב-TensorFlow.
אני סטודנט לרפואה, יש לי המון רעיונות כיצד אפשר לשפר את העבודה היום-יומית בבתי החולים והמרפאות בעזרת שימוש ב-DL.

אני מגיע מתחום הסקיוריטי, השאיפה שלי היא לדעת פייתון ברמה מספיק טובה כדי לאטמט חלק מהמשימות שאני עושה היום באופן ידני. עוד אחד מהדברים שמעניינים אותי הוא להכנס קצת יותר לתחום ניתוח נתונים שזה תחום שהולך יד ביד עם סקיורטי.

אני אשמח להבין מה זה תכנות, לשפר את דרך המחשבה וללמוד תחום נוסף וחדש כדי להבין אם ועד כמה אני מתחבר לזה עם אופציה לעבוד בתחום :slightly_smiling_face:

אני מאוד מעוניין להכנס לעולם ההייטק ולהתפתח שם

אני מנסה לשנות כיוון בקריירה שלי ואני חושב שרכישת כלי כמו פייתון יהווה צעד משמעותי בכיוון

מתחילה יותר להעז לצאת מהתחומי חיים שאני מכירה ונוח לי בהם, אולי דווקא תכנות זה המקום שצריכה להיות בו :slight_smile:

מאוד אוהב לתכנת.
המטרה כרגע היא לצרוך ידע ולהתמקצע כמה שיותר בשפות ולהשתלב בעולם ההייטק.
השאיפות הן גדולות. בעיקר בתחום הפיתוח ובזמן הפנוי ליצור אפליקציות ומשחקים.

עוד לא החלטתי…
אולי עבודה, אולי פרוייקט משלי, אולי אעזור לחבר שגם מעוניין ללמוד :man_shrugging: