מה אתם מתכננים לעשות עם היכולת החדשה שלכם?

אני רוצה ללמוד לתכנת מערכת מתוחכמת שתשלח לים מסיקה הודעה בכל פעם שהוא מסתכל על הטלפון.
בהודעה יהיה כתוב:
ים מסיקה הוא המלך

מעוניינת להיכנס לעולם ההייטק :slight_smile:

להכיר את תחום התכנות, ובעזרת השם מפה להתקדם לקורסים נוספים

בעיקר להבין אם ארצה להיכנס לעולם הפיתוח.
ולקבל בטווח הקצר יתרון לתואר

היי, כמו שרשמתי בדף היכרות.
מתכנן לעסוק בתחום בעתיד ומקווה לקבל טעימה ממה שעתיד להיות כבר עכשיו.

אני אוהב לתכנת וחושב לעבוד בתחום.

להיות מסוגל לבנות אוטומציות קטנות וגדולות (בנוסף לזאפייר ואינטגרומט), לבנות משחקים ותוכנות…
כפי ש@dvirk הזכיר, רוצה להבין אם אני אוהב פיתוח ותכנות ברמה של לעבוד ולהתמקצע בזה מכאן והלאה.

בעיקר במטרה להצליח לייצר אוטומאצייה לניתוח דאטה

אני רכז בתנועת נוער, רוצה לפתח כלים דיגטלים להדרכה מקוונת.

באוקטובר 2020 אני צפוייה להיכנס ללימודים אקדמאיים- סינית ומדעי המדינה. פייתון בשבילי (או לדעת לתכנת, בעצם) הוא קרדום לחפור בו. אני רוצה ללמוד פייתון וללמוד שפות נוספות בשביל לפתח משחקים, ואני בראייה של למצוא עבודה בתחום (:slight_smile:

כדי להקים אתר ביוניטי :innocent:

היי :slight_smile: אני ירדן ויש לי תואר ראשון בביולוגיה ימית אבל רוצה גם להיכנס לעולם התכנות, בעיקר בכיוון של משחקים. אני מקווה שההיכרות עם פייתון תסלול לי דרך התחלתית לתחום ושבסופו של דבר אשתלב בעבודה שתתאים לי ותעשיר לי את הידע אפילו יותר.

כרו"ח, אני בטוח שהשילוב של פייתון עם אקסל, ניתוח מאגרי מידע, ושאר האפשרויות שייפתחו בפני הן אינסופיות ויכולות לשנות את כל אופי העבודה שלי.

אני תמיד שמח לקבל ידע חדש, בנוסף אני לומד לתואר ראשון בהנדסת חשמל ולדעת לתכנת בפייתון יכול לסייע לי להשתלב בתעשייה בתחומים נוספים שלא בהכרח קשורים למסלול הישיר שלי !

אני בוגר תואר בתזונה קלינית, מקווה להמשיך בתחום לאחר הסמכה פורמלית, לצערי מקצועות הבריאות בקאנטים מבחינת תקנים ושכר, אז כנראה כדאי שתהיה תכנית ב’ בכיס.

בנוסף רוצה ללמוד חשיבה מחשבית, שהיא כישור שאני מרגיש שחסר לי - וכמו שאמרו מעליי, לאטמט תהליכים, מה שיכול לחסוך לי הרבה הזמן.

הבוקר נתקלתי בפוסט של רן בר זיק, מתכנת ישראלי - הוא כותב התקופה עכשיו כתקופה שטוב ללמוד בה ידע חדש, וספציפית בפרוקיט של קוד הוא מציע להציב יעד קונקרטי - אז אני לא יודע אם זה ריאלי, אבל הייתי רוצה לבנות בוט תזונה בעברית (יודע שקיימים כאלו באנגלית)

היי כולם,
אני האמת יודע קצת לתכנת, אבל ברמה מאוד בסיסית. אני רוצה להשתפר כדי להצליח לעשות את העבודת מחקר שלי ברמה גבוהה. המחקר שלי עוסק בלמידת מכונה, ואני בכלל מגיע מרקע של הנדסה.
אני מקווה ללמוד פה הרבה דברים שיעזרו לי בתחום. אין לי ציפיות ספציפיות, אבל אני כן מגיע סקרן ופתוח מאוד.

אני רוצה להרחיב את הידע שלי בתחום התכנון . כרגע למדתי רק שפת בסיס . הדבר כל כל מושך אותי שאני רוצה לצמוח בזה

Im hope its will boost my skill as DevOps. :desktop_computer:

מתכוון להמשיך לעסוק בתחום הסייבר

אהלן, מעוניינת לפתח אפליקציות לאנשים עם מוגבלויות בכללן - אפליקציות לתרגול לבוש למשל, פתרון בעיות, תיאוריית המודעות וכו’. מקווה שהקורס יאפשר לי ללמוד כלים פרקטיים לצורך זה:)