היררכיה + תווים כדי שהכותרת תהיה מספיק ארוכה

תגיות:

אני בגדול סיימתי את התרגיל, אני רוצה רק לוודא מס’ דברים.
כשמבקשים מאיתנו שמשתמש יהיה או יוזר בסיסי או אדמין, האם יש צורך לוודא את זה? כי בהתחשב בפעולה read, מה שמשנה לי זה אם המשתמש הוא היוצר או שהוא אדמין, וכרגע אני מתבסס על סטרינג:

if user.us_type == 'admin':

אבל באותה מידה כשאני יוצר את המשתמש אני יכול להזין מה שאני רוצה:

yosi = User('YossiTheKing', 12345555, 'basic')
dror = User('DrorBiton', 'super_secret_password', 'admin')
siri = User('SIRI', 'I-hate-ALEXA!!!', 'bot')

אז כמו שאפשר לראות מהדוגמא, יוסי משתמש בסיסי, אני אדמין, וסירי היא בכלל בוט, אבל בשורה התחתונה, בשביל לפתוח קובץ אם המשתמש הוא לא אדמין / היוצר של הקובץ, הקובץ לא יפתח.

דבר שני, אולי ניואנס קצת מיותר בשלב הזה, אבל אני בטוח שזה יחזור בהמשך,
ביססתי את מחלקות הקבצים שלי כך שלכל קובץ יש type שהוא או טקסט או בינארי והוא יקבע אוטומטית עפ"י המחלקה שנבחרה.
בקובץ בינארי מתבקש מאיתנו שאם הקובץ הוא מסוג תמונה, הפעולה get_size תחזיר את האורך והרוחב.
אמנם כרגע אין צורך לממש את הפעולה, אך בהתחשב בכך שחילקתי את הקבצים ל-2, טקסט ובינאריים, אני צריך להוסיף לפעולה get_size הבחנה שתדע אם הקובץ מסוג תמונה, וחשבתי להשתמש ב endswith ולעשות רשימה של כל סוגי הקבצים שנחשבים קובץ תמונה (jpg, png וכו’).
מחיפוש קצר בגוגל הבנתי שיש הרבה רלוונטים יותר ורלוונטים פחות, אז לצורך התרגיל, האם יש קבצים שצריך שאכניס לרשימה חוץ מ- jpg ו- png?

1. לדעתי אין צורך לוודא

2.לדעתי דרך הפתרון הזו לא רצויה כי כמו שאמרת יש הרבה סיומות לתמונות, ואם מחר ימציאו סיומת חדשה לתמונה?!
נסה למצוא דרך אחרת לקביעה האם קובץ הוא תמונה או לא…