100 מעלות אתמול עבד, היום לא

תגיות:

היי הצלחתי לעשות אתמול את התרגיל, כשישבתי במחשב הנייד של אחי זה עבד, העברתי חזרה את הקובץ למחשב שלי להמשיך לעבוד מפה על כל השאר שנשאר לי, והתרגיל עובד ורץ על כמעט כל השירים לקראת הסוף הוא מציג שגיאה כזאת:
כחלק הפלט:
Done.
Searching for “Beer Can’t Fix” by Thomas Rhett Featuring Jon Pardi…
Timeout raised and caught:
HTTPSConnectionPool(host=‘api.genius.com’, port=443): Read timed out. (read timeout=5)

בשגיאות הוא רושם:

TypeError: ‘NoneType’ object is not subscriptable

כל פעם זה נעצר בשיר אחר, יכול להיות שיש בעיה באתר עצמו שזה גורם לזה?

עכשיו הרצתי ועבד לי, השאלה אם אני לא יקבל על זה הערה מהבודק האוטומטי כי לפעמים זה לא עובד משום מה.

הערה שקיבלת אומרת שבאיזשהו שלב מתקבל None כאשר הציפייה היא לקבל רשימה,מילון וכד’ (mutable) ועליו לבצע איזו משימה
מקווה שאני לא מטעה

גם לי יש את אותו סיפור ומה שמוזר הוא שפעם זה עובד ופעם זה לא עובד, כל פעם נעצר במקום אחר ולכן באמת לא כ"כ ברור למה שזה יהיה כל כך רנדומלי ואיך מתמודדים עם זה אם השגיאה הזו מופיעה בצורה רנדומלית

יכול להיות שהמודול הזה לא כל כך טוב, לפעמים הבעיה היא לא אצל המשתמש.
אינדיקטור טוב לבחירת מודול הוא כמות הכוכבים שיש לו, התמיכה הקיימת עבורו ואני אישית מסתכל גם על רמת פירוט התיעוד והדוגמות שיש לו.

כנראה שלפעמים המודול לא מצליח למשוך מילים לשיר מסויים ובמקום זה אתה מקבל None.
את הבודק האוטומטי לא אמור לעניין אם התלחת למשוך את כל המילים של כל השירים, אבל הוא כן יצפה ממך לטפל במקרים כאלה ושלא תעלה השגיאה.

אני לא חושבת שזו הבעיה כי כאמור זה לא שיש שירים מסוימים שהוא לא מצליח לחפש. מדי פעם הוא מצליח ומדי פעם לא, בכל הרצה זה משתנה…כל כמה פעמים שאני מריצה הוא לא נתקע ומוצא הכל. וזה בלי לשנות שום דבר ברשימה שהוא מקבל. אבל יכול להיות שלא הבנתי את ההסבר שלך

אני מבין שזה קורה וזו לא נשמעת לי כמו בעיה שאמורה לפסול את התרגיל אם את תמיד יודעת לטפל במקרה שהוחזר לך None ולא להעביר אותו הלאה להמשך הפונקציה.