תרגיל סט שתודה לאל שהוא לא טאקי

תגיות:

אם זה בסדר מבחינת הסגל,
יש אפשרות שתוכלו לפרסם פה את התוצאה שאמורה לצאת?
סיימתי את התרגיל אבל לא בטוח לגמרי עליו, אשמח שתשתפו כדי שאוכל לדעת אם אני בכיוון הנכון

תסתכל בויקיפדיה, יש שם מידע שנותן אינדיקציה טובה למה אפשר לצפות.

אין תוצאה שאמורה לצאת, צריך להגריל קלפים רנדומליים בכל אחד מהמקרים, התוצאות משתנת בכל הרצה.

אני כאן רק כדי להגיד תודה על הרעיון לתרגיל :stuck_out_tongue:

זה ברור, אבל בהרצה של 10000 יצא פחות או יותר אותו אחוז כל פעם.
אם לא הייתי ברור הכוונה הייתה לטווח שפחות או יותר יצא לכם.

ספוילר

לי יוצא 3 ~ 3.5 אחוז

חילקת את התוצאה ב1000. אולי?

. שכחת לתקן לאחוזים ? (משאירה למקרים אחרים, עכשיו סבבה)

אופס, צודקת.
תודה20תודה20תודה20תודה

לי יוצא בסביבות ה7 אחוז.
יכול להיות שזה קשור לרמת הערבוב של הקלפים?

נשמע כמו פי שניים … נסה לחשוב מה לא בסדר שיכול ליצור לך תוצאה שהיא פי שניים

מצטרף פה לדיון…
גם לי יוצא כפול ( אזור ה7%), באמת ששברתי על זה את הראש והדפסתי את כל מה שאני יכול להדפיס.
220 שליפות שונות (3קלפים שונים כל פעם מתוך 12), 81 קלפים בחפיסה, סטים יוצאים נכונים, לא נראה שהוא סופר סטים לא נכונים.
יש למישהו רעיון איפה יכולה להיות הטעות?

הוא סופר לך פעמיים את אותו הסט בגלל הסדר של הקלפים. תדפיס את כל הסטים שהוא מצא ותשווה.

אני בפועל פתחתי משחק סט אונליין והזנתי את הקלפים שהוא נתן לי, ואז בדקתי את התשובות מול המשחק.

אתה יכול להעלות קישור למשחק הזה?

כל אחד מאלה יכול להתאים :slightly_smiling_face:

https://www.google.com/search?q=set+online+game&rlz=1CDGOYI_enIL805IL805&oq=set+online+game&aqs=chrome..69i57j0l3.4403j0j7&hl=en-US&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

איפה אתה רואה אבל משחק שאתה בעצמך יכול להזין לו את 12 הקלפים ולוודא שהתוצאות זהות?

הפוך, תבנה חפיסה מהקלפים של המשחק, תן לקוד שלך למצוא את כל הסטים, ותזין במשחק = profit

האמת שזה לא מה שקרה אצלי… אבל השתמשתי בטיפ שלך על לפתוח סט אונליין ומצאתי את הבעיה… תודה!

אגב אם מישהו עוד בבעיה דומה שווה לבדוק שהוא לא מוציא קלפים כפולים בבחירה הרנדומלית…