חתול ארוך - עוד טקסטים

אפשר בבקשה להעלות עוד טקסטים עבור חתול ארוך?
עבור שתי הדוגמאות (במחברת וכאן) זה כביכול עובד, אבל עדיין ממשיך לתת לי assertion error למרות כל מיני שינויים שהכנסתי כל פעם. תודה

מה ההודעה ?

20202020

AssertionError: וודא שהפונקציה עובדת לך תקין עבור הטקסט k8s for l1ife, for mone$y and 4 style&life assert {} == {‘and’: 3, ‘for’: 3, ‘ks’: 2, ‘life’: 4, …} Right contains 6 more items: {‘and’: 3, ‘for’: 3, ‘ks’: 2, ‘life’: 4, ‘money’: 5, ‘stylelife’: 9} Use -v to get the full diff

וגם:

AssertionError: וודא שהפונקציה עובדת לך תקין עבור הטקסט You see, wire telegraph is a kind of a v;ery, very long:? cat. assert {} == {'a': 1, 'cat': 3, 'is': 2, 'kind': 4, ...}   Right contains 11 more items:   {'a': 1,    'cat': 3,    'is': 2,    'kind': 4,    'long': 4,    'of': 2,...      ...Full output truncated (7 lines hidden), use '-vv' to show

מצד שמאל ל-== יש את מה שאתה מחזיר על הקלט הזה, ומדובר ב-{}

לטקסט הנתון במחברת וגם לטקסט בדוגמא זה עובד, אז איך אני יכולה לדעת היכן הטעות שלי?

האם כשאת קוראת לפונקציה עם הטקסט הנכון יוצא מילון?

תעשי
var = function (text)
print(var)

אם לא מודפס המילון, אז תשני את מה שקורה שם עד שברצף הנ’ל יודפס מילון

כן יוצא מילון.
למשל:

{‘ks’: 2, ‘for’: 3, ‘life’: 4, ‘money’: 5, ‘and’: 3, ‘stylelife’: 9}

או

{‘you’: 3, ‘see’: 3, ‘wire’: 4, ‘telegraph’: 9, ‘is’: 2, ‘a’: 1, ‘kind’: 4, ‘of’: 2, ‘very’: 4, ‘long’: 4, ‘catyou’: 6, ‘pull’: 4, ‘his’: 3, ‘tail’: 4, ‘in’: 2, ‘new’: 3, ‘york’: 4, ‘and’: 3, ‘head’: 4, ‘meowing’: 7, ‘los’: 3, ‘angelesdo’: 9, ‘understand’: 10, ‘thisand’: 7, ‘radio’: 5, ‘operates’: 8, ‘exactly’: 7, ‘the’: 3, ‘same’: 4, ‘way’: 3, ‘send’: 4, ‘signals’: 7, ‘here’: 4, ‘they’: 4, ‘receive’: 7, ‘them’: 4, ‘therethe’: 8, ‘only’: 4, ‘difference’: 10, ‘that’: 4, ‘there’: 5, ‘no’: 2, ‘cat’: 3}

הא אני רואה שיש מילים שהתאחדו משום מה

תוקן, ועדיין לא מבינה למה זה לא תקין

מה הפקודה להדפסת המילון?

print(count_words(text))

ניסיתי עם או בלי text

האם פתרת את זה בסוף? כי לי יש אותה הערה כרגע והימילונים יוצאים לי כמו בדוגמא

הבעיה עדיין לא נפתרה. אשמח גם לעוד כיוונים או טקסטים כדי לנסות

מה שאני חושב הוא שאת כנראה לא מנקה את כל התווים האפשריים.
יכול להיות שהזנת ידני את התווים שאת חושבת שהם לא רלוונטים ? כמו % או $
אולם צריך לשים :heart: כי יש המון תווים במקלדת שאולי לא נמצאים במשפט הנתון הזה אבל באופן כללי קיימים ויכולים להופיע במשפטים אחרים, ואני מניח שהמערכת בודקת גם עבורם, ולכן אם הזנת ידני אז פה הטעות.

יש פונקציות שעושות את זה בשבילך ומכילות הכל כך שאין מקום לטעויות אנוש, מציע לחפש בכיוון הזה.

אבדוק את זה, תודה! ועוד כמה תווים…

הבודק האוטומטי מריץ את הקלט על הפונקציה שהתבקשתם לכתוב ולכן אני חושד כי שמות הפונקציות לא תואמות.
גם אם הלוגיקה שלכם תקינה - הקריאה נעשית דרך פונקציה אחרת ולכן הפער הזה.
במידה וזה לא המצב אנא שלחו לי קישור לתרגיל שאבדוק :slight_smile:

היי עידו,
אשמח אם תוכל להציץ, שמות הפונקציה נראה לי תואמות. תודה

https://solve.pythonic.guru/view/89895

תבדקי מה קורה עם הקלט הבא:

text = "one sentence is not enough"

תודה תודה תודה!! פתר את הבעיה :slight_smile: