מחברת 3: חתול ארוך הוא ארוך - בדיקה נוספת מהבודק האוטומטי

ים, יש אפשרות שתרשום פה את המשפט הנוסף שהבודק האוטומטי ממליץ לבדוק לפיו?

הטקסט שמוצג לי הוא

k8s for l1ife, for mone$$y and 4 style&life

אבל בassert מוצג שם “and…” כמפתח אז אני לא בטוח אם המשפט מוצג לי נכון או לא.

המשפט שמוצג הוא אכן המשפט המלא:

k8s for l1ife, for mone$$y and 4 style&life

יש נראה לי טעות ב-expected results. זה נותן תיאומים שגויים.

האם יש טעות? כי לפי קריאת הטקסט זה פחות הגיוני בחלק מהמילים.

אתה בודק אורכי מילים ולא כמות הפעמים שמילה מופיעה. כשאתה בודק את האורכים, עדיין יש לך טעות?

אה לא שמתי לב שזה אורכי מילים.

הרצתי את הקוד על המשפט הזה ויצא לי כמו שהבודק אומר, רק שבמקום and ואז for אצלי זה הפוך:
{‘for’: 3, ‘and’: 3’}, אבל במילון אין סדר אז זה לא אמור לשנות… הוא טוען שאצלי יש עוד 4 מילים במילון אבל אני מריצה את הקוד במחברת ובאמת שאין, הנה צילום מסך של הרצה במחברת:
image

השגיאה:

קישור לתרגיל: https://solve.pythonic.guru/view/86366

מה אני מפספסת?

הקוד שלך לא מחזיר חלק מהמילים, הוא אמור להחזיר את המילים money ks stylife וכו…

אהההההה ואני שיניתי את הקוד בכוונה כדי שזה לא יראה אותם, הבנתי הפוך את ההערה אצל מישו אחר
תודה!

עוד שאלה - העלתי את התרגיל אבל בלי החלק שבודק את הטקסט שנתנו במחברת, כי בדקתי טקסטים אחרים מאז. הבדיקה היא חלק מהתרגיל? לעלות אותו שוב עם הבדיקה?
“לדוגמה, עבור הטקסט הבא, בדקו שחוזר לכם המילון המופיע מייד אחריו.”
בנוסף - לא חייבים להשתמש במודול string, נכון?

עוקבת… גם לא השתמשתי במודול

הבדיקה היא לא חלק מהתרגיל, אבל נשמח לראות אותה בקוד שלכם, זה מקצועי ונחמד.
לא חייבים להשתמש במודול string אבל גם הוא נחמד.

סליחה, הערה קטנה…
אני עשיתי כבר הרבה גירסאות שונות של התרגיל, אני גם, כמו נועה יצחקי למעלה, הבנתי מתשובה בפורום כי הפלט הרצוי לבדיקה השניה צריכה לכלול רק את המילים התקינים, כלומר רק 2 מילים. עכשו מתברר כי זה לא הרעיון אלא צריך לתקן את המילים. בנוסף להערות של הבודק האוטומטי, זה די מבלבל, כבר בא לי לדלג על תרגיל זה !!! היה עוזר , במיוחד כמו בתרגיל זה בו אין הגיון מוחלט וברור במה נכון ומה לא, שתעבירו לנו את הפלט הרצוי…

לא ברור לי כל כך איך הגעתם למסקנה שנשארות רק 2 מילים.
אם הרי את הפלט הרצוי עבור הטקסט בשבתרגיל היה נתון:

expected_result = {'you': 3, 'see': 3, 'wire': 4, 'telegraph': 9, 'is': 2, 'a': 1, 'kind': 4, 'of': 2, 'very': 4, 'long': 4, 'cat': 3, 'pull': 4, 'his': 3, 'tail': 4, 'in': 2, 'new': 3, 'york': 4, 'and': 3, 'head': 4, 'meowing': 7, 'los': 3, 'angeles': 7, 'do': 2, 'understand': 10, 'this': 4, 'radio': 5, 'operates': 8, 'exactly': 7, 'the': 3, 'same': 4, 'way': 3, 'send': 4, 'signals': 7, 'here': 4, 'they': 4, 'receive': 7, 'them': 4, 'there': 5, 'only': 4, 'difference': 10, 'that': 4, 'no': 2}

שבוודאות אין בו רק 2 מילים.
וזה בלי קשר לניסוח שהיה דיי ברור.

מה אני מפספס ?

אני מתכוונת לבדיקה השניה…

את מוזמנת להיעזר בתגובה של אורפז כאן, זה הפלט התקין עבור ההרצה הזו :slight_smile:

תודה…איך פותחים את התמונה…
אני רואה
[תמונה]

תקליקי על הקישור (המילים הכחולות)