לחששנית - הצילו

תגיות:

אני מניח שיהיו יותר הקלות בעזרה כי נגמר השבוע, אני הבנתי שאפשר לחלק קריאה עד למספר מסוים, אבל הבעיה היא שזה יחתוך משפטים באמצע, ולכן צריך לקרוא עד תו מסוים (!). אין לי מושג איך לעשות את זה, ואני לא מצליח למצוא

מה הכוונה ב"לחלק לקריאה עד מספר מסוים"?

עד chunk מסוים, לדוגמא כל 25 תווים

איזה כמות של תוים נראית לך סבירה? מה ישמש אותך הכי טוב להגיע לפתרון?

אני מאוד מתקשה להבין את הרמז למען האמת, אני לא ממש רואה איך אפשר לעשות כמות מסוימת של תווים בלי לחתוך משפט באמצע

נתקוף את זה מכיוון אחר. אם היית צריך להתמקד אך ורק במה שאתה צריך להשיג מהקובץ, איך היית מגדיר במילים את ההתחלה של המחרוזות שאתה רוצה להשיג מהקובץ ואיך היית מגדיר את הסוף שלהן?
אתה צריך לרוץ על כל הקובץ עד שתגיע למה שהגדרת כהתחלה, ואז לשמור את כל מה שתראה עד שתגיע למה שהגדרת בסוף. איזה גודל קריאה בכל פעם יהיו הכי טוב לצורך הזה?

בעיני ענית לעצמך בעצם המשפט שכתבת פה. במילים אחרות: נכון. מאה אחוז צודק. אז …

(ותנסה רגע להתעלם מכל מיני דברים שהיו כתובים בכל מיני מקומות בפורום, גם אותי זה בלבל בהתחלה)

שלום,
נראה לי שקילקלתי משהו במחשב…, אי אפשר לפתוח את הקובץ
No such file or directory: ‘resources/logo.png’
חזרתי למחברת files של שבוע וגם שם לא נפתחים לי הקבצים…
No such file or directory: ‘resources/passwords.txt’
אולי תוכלו לעזור לתקן את מה שפגעתי…

נסי שוב עם resources/logo.jpg, זה הופיע באשכול התיקונים של השבוע :slight_smile:

תודה רבה על התשובה … אבל באמת חבל לי שביזבזתי כל כך הרבה זמן…
סליחה אבל לי מאוד קשה למצוא מידע באשכול השאלות. עקב תשובתך למשל אני מחפשת אשכול תיקונים של השבוע ולא מוצאת אותו ! אין כזו קטגוריה תחת ‘‘שבוע 5’’, איפא התיקונים של השבוע ?

תיקונים למחברות שבוע 5, זה היה אשכול נעוץ. הורדתי אותו מנעיצה ממש אתמול בלילה.
אין צורך לבזבז זמן, אפשר לשאול בפורום.

אין תחת ‘אשכולות הנהלה’ וגם לא תחת ‘שבוע 5’ קטגוריה של ‘תיקונים של השבוע’…
סליחה שאני חוזרת, כנראה פיספסתי משהו שאחרים הבינו, אבל לא מוצאת את התיקונים…

נתתי קישור בתגובה מעליך, לחצי עליו בבקשה.
מביא אותו פה שוב לנוחיותך: תיקונים למחברות שבוע 5.

אני מרגיש ממש אהבל, אבל גם עכשיו, לא מבין את הרמזים

אוקיי. עזוב את עיניין חלוקה למקטעים, או איך קוראים את הקובץ לגמרי. נחזור למה שים כתב. הנח שיש לך מקטע באורך האידאלי (שאותו נקבע אחכ). יש לך גישה למה שאתה רוצה מתוך הקובץ. לצורך העיניין אתה יכול לפתוח אותו ולראות מה כתוב בו (אתה באמת יכול, כך אני התחלתי את התרגיל - הסתכלתי מה בעצם יש שם) איך תמצא את מה שאתה רוצה? (לא בקוד, בתיאור מילולי). תכתוב על נייר מה עשית (או מה אתה רוצה לעשות כדי למצוא את המסרים). (אני כבר אומרת, ככל הנראה זה לא יהיה זהה לקוד שתכתוב בסוף, כי הפעולה שתתאר קשה לביצוע בקוד - אם כי גם לדעתי לא בלתי אפשרי, רק קצת מסורבל מבחינת קוד, ויש דרך טיפה יותר נוחה לקוד מאשר לעין האנושית).

יצאה תשובה קצת ארוכה…

מעריך את העזרה, אבל החלטתי בסוף לוותר על התרגיל. לא הצלחתי להבין שום רמז ממה שכתבתם.

תראה האם אולי השרשור הזה עוזר?

מוזמן לנסות להסביר בדיוק איפה אתה תקוע