החל משבוע 5: תרגילים עם הערות הבודק האוטומטי לא יבדקו

תגיות:

היי אני מקבלת שגיאה מהבודק אוטומטי שלא השתמשתי במשתנה , אבל השתמשתי רק באחד מהם.
עכשיו אני צריכה אותו בפונקציה שלי .
לא בטוחה איך לתקן כדי שהבודק האוטומטי לא יזהה את זה כשגיאה

אם יש משתנה בלולאה שאת לא צריכה את יכולה להחליף אותו ב-_

וואי מגניב עבד תודה ! :slight_smile:

אז נקודה קו תחתון יהיה המשתנה שלנו ללולאת FOR עם תווח שאנחנו לא במאת משתמשות במשתנה בתוך הפונקציה.
אני בנתיים הימרתי לולאות בבודק האוטומטי לwhile עם קאונטר במקום FOR עם RANGE.

הכוונה לקו תחתון בלי נקודה

לא יבדקו גם תרגילים שכתוב שזה לא מנומס… ? או שנימוס עובר?

כמעט כל ההערות של הבודק האוטומטי הן על נימוס, ואם יש אותן התרגיל לא ייבדק.

אוקי, יש תרגיל (80) שאנו מתבקשים להעביר ליסט לפונקציה - optional. אני מקבל הערה ש:
חשוב לא להשתמש בסוגי משתנים ברי־שינוי (רשימות, לדוגמה) עבור ברירת־מחדל של פרמטרים.
היש דרך לפתור את התרגיל כפי שהתבקשנו? לרצות את הבודק האוטומטי, ולקוות שהתרגיל ייבדק?

תעבור על המחברת ותראה שאמרו שלא נהוג להגדיר פרמטר שהברירת מחדל שלו תהיה:
optionals=[]
אלא מגדירים אחרת.

מעולה, תודה    

יש אפשרות שתוציאו סרטון שבו תגידו את כל ההגדרות של הבודק האוטומטי?
לא בא לי ליפול בגלל זה… אף פעם לא מצליח לעלות לי קבצים מחדש, וברגע שאעלה אני לא יוכל לעשות Reupload אם תהיה הערה

ההגדרות של הבודק האוטומטי מתעדכנות מדי פעם, למיטב ידיעתי יש אתרים וסביבות שאמורים להעיר גם כן על אותם דברים - כדאי לחפש.
אין סיבה שזה לא יעלה לך קבצים מחדש, כנראה שאתה לא עובד נכון עם reupload - נסה להיעזר באנשים כשתגיע לגשר וזה לא יעבוד לך

שאתה מעלה תרגיל יופיע לך אם יש הערה , פשוט תתקן אותה. אם זה הערה לא מובנת תחפש בפורום 99 אחוז שכבר שאלו עליה , ואם לא תעלה פוסט ויענו ליד מיד (:

עכשיו עשיתי #reupload ושוב לא העלה לי מחדש
הוא רשם לי גם הערה על זה שהגדרתי משתנה ככה:

chosen_date = date1 + datetime.timedelta(random_num_days)
הוא רושם שאני משתמש במשתנה שלא הוגדר והכל הוגדר והתרגיל עובד.

המשך לתגובה מעלי ^

עוד תרגיל שפשוט רושם לי את זה:
הבודק האוטומטי: שם המשתנה שמופיע פה לא הוגדר. אם הוא כן הוגדר בתאים אחרים במחברת, הוסיפו אותו לתא כדי שהבודק יוכל להתייחס לפתרון שלכם.

על זה שהגדרתי משתנה עם ערך של משתנה והפכתי אותו לint , אני אמור ליצור אותו לפני?

קשה לדעת למה התכוון הבודק האוטומטי בלי תמונה. הערה תמיד מגיעה בשורות מסויימת ולרוב היא קצרה מספיק כדי שתבין מה המשתנה שם שהוא מכוון אליו.

today_year = int(today.year)
today_month = int(today.month)
today_day = int(today.day)

הבודק האוטומטי: שם המשתנה שמופיע פה לא הוגדר. אם הוא כן הוגדר בתאים אחרים במחברת, הוסיפו אותו לתא כדי שהבודק יוכל להתייחס לפתרון שלכם.

על שלושת אלו, אני לא מבין כל כך למה צריך להוסיף הערה כזאת אם היא לא נכונה

איפה המשתנה today הוגדר?

הוא לא הוגדר, הוא מחזיר לי את הערך פשוט והופך אותו לint
today_year = int(today.year) - מחזיר את הערך של השנה הנוכחית הופך אותה לint ושומר ב today_year

ועשיתי reupload לכל התרגילים שלי וזה לא העלה.
צריך לרשום באותיות גדולות?