החל משבוע 5: תרגילים עם הערות הבודק האוטומטי לא יבדקו

תגיות:

והשורה אחרונה היא # reupload?

שורה ראשונה חייבת להיות

‘#’ Upload מס תרגיל

Reupload

או אספרגוס (כל עוד לא היה אספרגוס בפתרון הקודם) בשורה האחרונה

המערכת מזהה איזה תרגיל לשלוח לאן לפי השורה הראשונה. המערכת לא מעלה ‘תיקון’ לתרגיל ללא שינוי, (וזה כדי למנוע שכל פעם שמעלים תרגיל חדש מהמחברת התרגיל הקודם יתעדכן) ולכן לכתוב מילה חדשה בסוף התרגיל פותר את הבעיה

אוקיי ומה הבעיה ב
chosen_date = date1 + datetime.timedelta(random_num_days)
למה הוא מחזיר לי שיש פה משתנה לא קיים?
או פה:
while YEAR < today_year or YEAR == today_year and MONTH < today_month or YEAR == today_year and MONTH == today_month and DAY < today_day:
גם פה הוא אומר שיש משתנה לא קיים

if i.startswith('deep') == True:

פה הוא אומר שיש דרך יותר קצרה לעשות את זה, לא מבין איך?

התרגיל עובד במחברת חדשה ונקייה כשמעתיקים אותו לשם?

הכל עובד אני בודק לפני שאני מעלה ברור

זה שהכול עובד במחברת לא אומר שהוא עובד במחברת חדשה שלא זוכרת את ההרצות של שאר התאים. כדאי להעתיק את התרגיל למחברת חדשה ולבדוק כמו שדבורה הציעה
תחזור על איך בדיוק תנאי עובד כדי לדעת איך אפשר לקצר את ה-if שלך

אם אני מגיש ועדיין יש לי הערות ואני לא מתקן האם זה עדיין נחשב כהגשה? או שזה פוסל אותי כהמשך כתלמיד תקין בקורס?

אוקיי ומה הבעיה ב
chosen_date = date1 + datetime.timedelta(random_num_days)
למה הוא מחזיר לי שיש פה משתנה לא קיים?
או פה:
while YEAR < today_year or YEAR == today_year and MONTH < today_month or YEAR == today_year and MONTH == today_month and DAY < today_day:
גם פה הוא אומר שיש משתנה לא קיים

בכולם יש לך את אותה בעיה. יש שימוש במשתנה שלא הוגדר. בראשון זה כנראה today כי לא הראת איפה הוא מופיע בקוד והוא היחידי שרלוונטי בשורה הזאת.

בשני זה או date1 או datetime או random_num_days

בשלישי זה יכול להיות כל אחד מהם.

היי :blush:
שאלה - הבודק האוטומטי כותב לי כאן שהמשתנה לא מוגדר אבל זו השורה שמגדירה אותו… למה זה כותב את זה? מה לא בסדר בכתיבה? :thinking: (המשתנה בתוך לולאת פור)
For x in list:
Date = הגדרת משתנה IMG_20200513_215315

אולי x_date או אחד המשתנים האחרים שכתובים בשורה לא הוגדר

X_date מופיע… הבא אחריו אולי לא… קשקשתי עליו כי חשבתי שזה נותן חלק מהתשובה כי זה חלק ממודול… אבל הקוד עובד ככה? בד"כ אם יש משתנה לא מוגדר זה עושה error בהרצה לא?

כן, זה עושה error בהרצה

אבל הקוד במחברת רץ בסדר :see_no_evil:
אנסה לבדוק באתר שבודק את הקוד… תודה!

ייתכן שייבאת אותו במקום אחר במחברת או שייבאת אותו ואז מחקת… #המחברת_זוכרת

היי(:
בבדיקת התרגיל הציעו שאשתמש בfor עם range, אבל אני לא הצלחתי להתגבר על הבודק האוטומטי. אין לי סיבה להשתמש באינדקס, כי אני רק רוצה לבצע פעולה מספר פעמים. יש למישהו רעיון?

אם אני מבינה נכון השתמשת בלולאת while כי לא הצלחת להתגבר על הבודק האוטומטי עם לולאת for, אבל ים כתב לך בדיוק מה לעשות :slight_smile:
אם יש לך משתנה לולאה שאתה לא צריך להשתמש בו פרט לריצה של הלולאה כדאי לקרוא לו ככה: _

שוב אשמח לעזרתכם:
image

מה אני מפספס?

לא השתמשת ב-num ולכן אתה יכול להחליף אותו ב-_. שאלו את השאלה הזו ממש מעליך :slight_smile:

אם יש לי הערה כזאת : image

אפשר להתעלם ממנה? כואב לי הראש אחרי שעות של ישיבה על המחשב :slight_smile:

אי אפשר להתעלם ממנה. חזור למחברת שבה למדנו על התנאים ונסה להיזכר איך אפשר לקצר את התנאי :slight_smile: