בעיה בפתיחת הקובץ במחברת סיכום

תגיות:

היי, אני מנסה לפתוח את הקובץ בתרגיל בחירות במדינת הגמדים אבל משום מה אני כל פעם מקבל את ההתראה הבאה:

לא משנה מה אני עושה ואיך אני כותב את זה אני לא מצליח לפתוח את הקובץ, יש למישהו מושג איך לפתור את זה? (חזרתי למחברת קבצים כדי לוודא שאני לא מפספס משהו וכשהרצתי את הקוד לפתיחת הקובץ במחברת ההיא הוא רץ חלק)

להערכתי קראת למשתנה איפשהו במהלך המחברת open, וזה הכעיס את האלים.
עשה restart ל־kernel ונסה להריץ רק את התא הזה.

בניסיונות שלי להבין מה עשיתי מחקתי ופתחתי כל כך הרבה kernel שלא היה סיכוי למצוא את זה
פשוט העתקתי את הקובץ והוספתי לו copy בשם.
אני אבל אנצל את הפוסט שפתחתי לשאלה על התרגיל הבא: (עריכה - איכשהו הרעיון הזה עבד וסיימתי את התרגיל, תודה בכל זאת)
הבנתי מה הקוד שאני אמור לבנות צריך לעשות, אבל אם אפשר לקבל הכוונה כי כרגע אין לי מושג איך לגשת לתרגיל הזה.
חשבתי בהתחלה על לבנות מילונים לפסקאות אבל אז כשהסתכלתי על הפסקה השניה הבנתי שזה לא יעזור לי כי כל שורה שם מורכבת מ3 חלקים (מצב התחלתי, אופציות לשינוי ומצב סופי שקשור לאופציות האלו).
שם הגיע לי הרעיון להפוך את זה ל3 רשימות של רשימות (אחת לכל פסקה) אבל אני לא בטוח שזה כיוון טוב, ולכן לבקש איזושהי הכוונה.
עכשיו תוך כדי כתיבה עלה לי הרעיון שאולי אצליח להגדיר לפסקה השניה פונקציות שידעו א. לקבל את המצב ההתחלתי, ב. את המצב הסופי, ואת המספרים שגורמים לשינוי, ועליהן פונקציה ראשית שתיקח את הנתונים האלו ותחבר אותם לפונקציה אחת, ואז פשוט לתת לקוד לרוץ על כל שורה.

זה בגדול מה שעולה לי לראש, משם לדעתי לא אמורה להיות בעיה לחבר את זה שירוץ על ה input אבל לדעתך זה בכלל כיוון טוב?
דרך אגב, שאלה טכנית - כשאני כותב את הקוד בסוף הוא הרי יצטרך להתחיל עם פתיחת כתובת מסויימת במחשב, אז כשאני מגיש בסוגריים פשוט לכתוב (file_link, r) או משהו בסגנון? או שיש ניסוח כלשהו לסימון של הכנסת כתובת?