בחירות במדינת הגמדים

בפונקציה מספר 4 (כמות המנדטים למפלגה) צריך להשתמש במפתח המנדטים, אבל לפי השאלה הפונקציה מקבלת רק את המילון. האם היא אמורה לקבל את מפתח המנדטים או שאנחנו פשוט רושמים hardcoded 2078 ומשתמשים בזה בתוך הפונקציה?

הפונ’ אמורה לקבל את מפתח המנדטים

אחלה, שיערתי שזה זה.
שאלת המשך לפונקציה הבאה: מבקשים שניצור קואליציה אפשרית ל2 מפלגות. האם אנחנו צריכים להרכיב קואליציה אפשרית אחת או רשימה של כל הקולאציות האפשריות לכל אחת מ2 המפלגות שצויינו?

מה כתוב בתרגיל? :slightly_smiling_face:

כתבו פונקציה המקבלת את המילון המכיל את תוצאות המנדטים ומדפיסה קואליציה אפשרית עבור NilsIsALeader
וקואליציה אפשרית עבור MidgeLandIsUs.

זה נכתב בלשון יחיד, אבל מכיוון ששבוע שעבר הראה שגם אם חושבים שמבינים את התרגיל, יוצא שלא, אני מעדיף לצאת טיפש ולשאול רק כדי לוודא שהתרגיל לא יפסל בגלל שלא ביצעתי יותר מאחת לכל מפלגה :slight_smile:

אכן בלשון יחיד וזו גם הכוונה בתרגיל :slight_smile:

היי
האם קואליציה צריכה להיות בנויה ממינימום 61 מנדטים או בדיוק 61 מנדטים?

אין אופציה כזו של בדיוק 61…

אז אני יכול בעצם להרכיב קואליציה של 89? או ישר כשאני רואה שזה עבר את ה60 לעצור?

איזו קואליציה שתרצה, העיקר שיהיו בה לפחות 61 מנדטים. אתה יכול 89, 63 או 75 או כל מספר אחר שאתה מצליח

:+1:, תודה (20 תווים - ל)

אני לא יכול פשוט לבנות קואליציה מכל המפלגות חוץ ממפלגה אחת? והאם הבנת באיזו תצורה רוצים שנדפיס את זה ?

עוד לא הגעתי לתרגיל אז אני לא בטוחה באיזו צורה רוצים שנדפיס, מאמינה שאם לא ציינו במפורש זה לא מאוד קריטי איך מדפיסים. ואם אין הגבלות אחרות אז אפשר לבנות מכל המפלגות למעט אחת

יענו pop() ? …

אני לא אמרתי כלום, אבל יכול להיות מאוד😉, סתם כן…