שבוע 4 - בעיה בהפעלה של "מלחמה וזהו"

אחר צהריים טובים,

אני לא מצליח להפעיל את הקוד שכתבתי על הקובץ של “מלחמה ושלום”, אני משער שזה כי המחשב שלי איטי והקוד שכתבתי מסורבל (הוא מכיל 9 שורות אבל הרבה פעולות). ניסיתי להפעיל את הקוד על קובץ אחר שמכיל רק כמה פסקאות מהספר והוא עבד כמו שצריך. מה אפשר לעשות?

לייעל את הקוד :slight_smile:

אצלי זה גם עם קוד פשוט לא עבד, צריך לשנות את ההגדרה בג’ופיטר נוטבוק ואז זה עובד.

הקוד הוא לא הבעיה, אתה מנסה להדפיס תוכן עם המון טקסט ביחד וג’ופיטר מנסה למנוע ממך לעשות את זה. למדנו דרך להימנע מזה :slight_smile:

כנראה פספסתי את החלק הזה …
בכל אופן אני מריץ את ג’ופיטר נוטבוק עם זה , ואז זה עובד :
jupyter notebook --NotebookApp.iopub_data_rate_limit=100000000

זהירות עם זה כי זה יכול לתקוע את המחברת :slight_smile:
(וכן, הבעיה האדומה שמופיעה היא הדפסה של יותר מדי טקסט)

סבבה לגמרי , טוב לדעת

תודה רבה, ההדפסה מגיעה רק בסוף, הבעיה מופיעה בשלב שבו אני עושה לולאת פור ובודק מופעים של כל מילה. בדקתי, זה באמת עובר על כל מילה, פשוט לוקח לזה הרבה מאוד זמן ועוד לא הגעתי למצב שבו זה מסיים. כדי לייעל קבעתי שזה ימחק כל מילה אחרי שזה עובר עליה וכך יפחית את כמות הפעמים שבהם הלולאה מופעלת (אני מקווה שזה באמת מייעל ולא מכביד עוד יותר), אבל אני תוהה מה עוד אפשר לעשות.

אה, אני חושב שהבנתי איך להתמודד עם קובץ גדול. אני אנסה את זה. תודה רבה.

זאת באמת הייתה הבעיה, הצלחתי! תודה רבה :slight_smile:

יש לי קוד.
אפילו עובד יפה.
איך אני יכול לדעת שלא פיספסתי תאריכים?
דהיינו… מה התשובה?
אם לא… אפשר לקבל hash כדי שאוכל לוודא שאני לא טועה ושאני לא מעלה סתם?. (:grin:

אפשר לפרסם את התשובה הסופית שמתקבלת שנדע אם צדקנו או לא? (:

עריכה: קלטתי שעניתי על התרגיל הלא נכון.
אפשר לפרסם את התשובה הסופית, אבל שימו לב שלכל אחד יצא קצת אחרת בהנתן לאיך הוא טיפל בנתונים. זה בסדר

אשמח לעזרה איך אני מצליח לסדר רשימה של (דוגמא) tuples, רוצה לסדר ע"י האיבר השני (כל tuple מכיל שני איברים), איך עושים את זה?:pray:

זה די מהות התרגיל אני חושב אבל אם ממש תסתבך תגיד

ממש מסתבך:woozy_face::confused:, אולי תשלח הודעה בפרטי כדי שלא יפריע לכולם לפתור…

זה משנה איך מחשבים את ספירת המילים (עם או בלי פיסוק הכוונה)?

אם הקוד שלך יודע שלמשל “מילה” ו “מילה,” הם אותה המילה אז כן
אם זה שתי מילים נפרדות אז לא.

כלומר שני המקרים יתקבלו?

אני לא בטוח שאני מבין את השאלה.
אבל מה שאני מתכוון זה שאם הקוד שלך יחזיר 2 עבור “מילה” ו"מילה," למשל אז זה בסדר, כלומר אם הוא ידע להתעלם מהפסיק.