שבוע 4 - בעיה בהפעלה של "מלחמה וזהו"

הכווננה האם אני יכול להתייחס ל"מילה" ו"מילה," כשני מקרים נפרדים? או חייב להתייחס אליהם כמקרה אחד?
בנוסף: אוכל להשתמש למיון בפונקציית עזר שאבנה?

כל עוד אתה עומד בהגדרות השאלה ואתה עונה על מה שביקשו, תעשה מה שתרצה.
אין סיבה לא לשאול שאלות אבל בלי להתחצף לא על כל דבר צריך לשאול שאלה

תודה רבה, אבל עדיין לא נענה לי לגבי המקרים.

אני עם אותה הבעיה. אם אני מפרקת את הטקסט זה יתקבל?

אפשר הפניה באיזו מחברת למדנו את זה?

אתה יכול לשתף? :pray:

לא בטוח מה מותר לשתף כאן, כדאי לקרוא שוב את המחברת על שימוש בקבצים, זה מה שעזר לי (הפתרון פשוט אז אני מאמין שאם תקראו תסתדרו).

מדובר על עבודה עם מחרוזות אני לא ליד המחשב אבל טפדר לדעת לפי השם של הקובץ (יד לדעתי שניים אחד על מחרוזות ואחד על פונקציות של מחרוזות)

אפשר לפתוח את הקובץ (למשל עם Sublime או Notepad++) ולחפש את השנה המדוברת, מספר התוצאות זאת התשובה הנכונה :slight_smile:
ככה גיליתי שלמרות שהתשובה הסופית נכונה, הוא לא ספר את כל המקרים, וישבתי לתקן את הקוד :expressionless:

זה נכון, אבל באופן כללי ג’ופיטר מנסה למנוע ממך להדפיס כמות כזאת של טקסט כי זה מעמיס מאוד. אתה יכול לעבוד על הטקסט בחלקים (תחלק אותו כאוות נפשך).
לא זוכר באיזו מחברת זה היה אבל זו עבודה טהורה עם מחרוזות אז כנראה שזה איפשהו במחברות של מחרוזות או פונקציות של מחרוזות. בלי קשר, בתרגילים במחברת Files נתבקשנו הרבה לעשות עבודות דומות.
בהצלחה!

אני רוצה לייעל את הקוד שלי (הוא פועל על טקסטים קצרים ולא על הטקסט הגדול).
אני מבין שהבעיה שלי היא ב-for שמנסה לרוץ על כל מילה ואפילו סופר שוב ושוב כשהוא פוגש את אותן מילים.
אז איך בעצם להתקדם מכאן? במה למקד את ניסיונות הייעול שלי?
למדנו על דרך לעשות remove לכל האיברים הדומים ברשימה (נגיע לכל פעם שיש איבר X) או רק אחד אחד?

אנחנו מכירים כיום מספר סוגים של משתנים בהם אפשר לשמור נתונים (כלומר, list, tuple וכו’)
תחשוב על כל הסוגים שאתה מכיר - האם אתה מכיר מבנה שקל יותר לשמור בתוכו רק ערכים ששונים אחד מהשני?

הבעיה היא שנותנים לקוד לרוץ על טקסט מאוד גדול בבת אחת וצריך לדרג את זה.

מצטרפת לשרשור בענייני ההרצה… ראיתי שהתייחסו פה לעניין ההדפסה אבל זו לא הבעיה אצלי -
הקוד שלי לכאורה אמור להדפיס רק 10 פריטים, ועדיין הוא לא רץ.
אפשר קצה חוט לגבי דרכים לשפר את היעילות?
בשביל להתחיל לעבוד על הספר נשענתי על פונקציות שכבר כתבתי עבור התרגיל “פטנט, או ברונו הפיל?”, שעבדו בסדר גמור שם מבחינת חילוץ המשפטים\מילים “החוצה”. לא מצליחה להבין למה זה כל כך איטי עכשיו. תודה מראש למסייעים :slight_smile:

שימי לב שאת לא משתמשת בפונקצייה שרצה על כל הספר על כל הפעלה שלה כמו count ו replace

המממ יש דרך לבדוק את מספר המופעים של מילה ברשימה מבלי להשתמש ב-count?

בוודאי, אפשר לעשות את זה יחסית בקלות. נסי לחשוב איזה מהכלים שלמדנו השבוע יוכל לעזור לך בזה. בנוסף כדאי להכין דוגמא קטנה של 10 מילים למשל ולנסות עליה קודם.

אפשר רק תשובה של כן ולא?

האם הדרך היא

ליצור מילון חדש הפוך?

או דרך אחרת?

תשלחי לי בפרטי את הדרך כי לא הבנתי עד הסוף

אני הייתי אומרת בעיקרון כן, אבל למה הפוך?