הבהרה מסגל הקורס

שלום לכם,
רוצה להודות לכם על העבודה הנפלאה שאתם עושים. אני אישית מאוד מעריכה את האפשרות שנתתם לי לגלות את עולם התיכנות, אני נהנת מכל רגע, ומחכה לסיים עם כל ההתחייבויות שלי כדי להגיע למחשב ולהתקדם בחומר… אני בת 54, זה סיקרן אותי אבל עד עכשב לא היה לי אומץ , והקורסים יקרים …
כל הכבוד לכם על התמיכה, הגישה והחומר פשוט מרתק…

גיא, יש איזה קריטריון שלפיו אפשר לדעת אם אלי להגיש תרגילי השלמה ואם כן, אז כמה ואיזה.
אני חושבת שהגשתי הכל נכון, אך התרגילים שלי טרם נבדקו. ולא יודעת אם אלי לעשות או לא את ההשלמות.
מלא שואלים את זה בקבוצת וואטס אפ,
תודה

רציתי רק לומר תודה :slight_smile:
ולגשת מייד לפתור את תרגיל ההשלמה שהבנתי שעליי לעשות :slight_smile:

אתם סופר מקצוענים, ושום דבר לא מובן מאליו. המון תודות.

אני משער שרוב האנשים הם פשוט כמוני, שקטים, אבל נהנים מכל רגע של למידה, ומעריכים את הזכות ללמוד את הקורס המדהים הזה מאנשים אלופים כמוכם.

תודה רבה מכל הלב!

מצטרפת! ומיד ניגשת גם לפתור השלמה

הקריטריונים כתובים פה :slight_smile:

תודה!!
מעריך מאד את כל העבודה הקשה שכרוכה בבניית קורס כזה ונהנה מכל רגע של קריאה, צפיה ופתירת תרגילים.
לא מובן מאליו שאנשים משקיעים מזמנם הפנוי ליצור וללמד ואני בטוח שכמוני עוד רבים פשוט נהנים בשקט מהאתגר ללמוד משהו חדש.
מצטרף לשאלות לגבי איך אני יודע אם אני צריך לעשות השלמות? הגשתי את כל התרגילים בזמן (ואני חושב שהם נכונים), אך מרביתם טרם נבדקו, האם יש דרך לדעת אם אני צריך לעשות השלמות? (אנסה להגיש אותם בכל מקרה עבור האתגר.
ושוב תודה ויישר כח על כל העבודה הקשה ובניית קורס מרתק ובנוי בצורה יוצאת דופן!

תודה על הפרגון!
עניתי על השאלה הזו הודעה אחת מעליך :slight_smile:

תודה על המענה המהיר!!

קראתי את זה, עד כמה שידוע לי, דבר היחיד שהחסרתי היה 10 בדיקות של איקס עיגול.
לכן אני מחויבת להגיש תרגיל 1.
אבל אין לי שום אינדיקציה, אם יש בעיה עם עוד תרגילים.
בכנות חושבת שהכל בסדר אבל אין לי דרך לוודא, כי תרגילים טרם נבדקו

את יכולה להריץ אותם בעצמך ולראות שהכל סבבה :slight_smile:

קודם כל, כל הכבוד לסגל וגם לשאר התומכים. אני חושב שהקורס ברמה מאוד גבוהה וניכרת ההשקעה של הצוות והענות מהירה לשאלות שמועלות. זה בכלל לא מובן מאליו שזה נעשה בהתנדבות.

תודה רבה על הכל - יש פה המון אנשים מרוצים, אבל כמו תמיד קול המיעוט הוא גדול וצועק יותר…

תודה על הכל והמון הערכה

עיקר הבעיה לעניות דעתי הוא שבדומה לאיקס עיגול אי אפשר לדעת אם לא החסרנו משהו שלא רלוונטי להרצת הקוד.
אם אקח אותי לדוגמה, כל התרגילים שהגשתי עובדים לרבות התרגיל “איקס עיגול” אך מסתבר שעל אף העובדה שהוא עובד זה לא מספיק :confused:
פה בפורום או בטלגרם ים כתב שמצופה מאיתנו רמה מסוימת של “כנות” לדעת בעצמנו אם ההגשה מספיקה או לא וגם אתה כאן כותב שלהריץ אותם ולראות שהכל סבבה, לא אדבר בשמם של אחרים, אבל אם לא הייתי מגלה את הדרישה להגיש את הבדיקות במקרה הייתי בטוח שאין לי צורך להגיש תרגיל השלמה. וכעת אין לי מושג אם גם באחד התרגילים הקודמים (שכולם עובדים) הייתי אמור להגיש משהו שלא הגשתי.
שוב אדבר רק בשם עצמי אם כי אני בטוח שרבים חולקים איתי את הדעה, אני לא בא להביע ביקורת עליכם, ובאמת חושב שהקורס שנבנה על ידכם הוא ברמה מאוד גבוהה, ושברור שכל הפרויקט הזה נעשה מתוך רצון לנתינה, עם זאת הייתי רוצה לבקש מכם שבמידה וחניכים מסויימים יגיעו לסוף הקורס ולא יהיו זכאים לתעודה מחמת חוסר הגשה של דברים “לא מהותיים” כגון הבדיקות באיקס עיגול, תשקלו בכל זאת להעניק להם את התעודה שעמלו קשה בשבילה.
יום עצמאות שמח לכולם!

היי גיא, ולכל הצוות.
רק רוצה להגיד שהקורס שלכם בעיניי הוא ברמה אקדמאית ולא פחות.
אני אישית חושבת שפתחתם לי את הראש למחשבים ועולם התכנות והראתם לי איך מתנהל סמסטר, עם כל הדרישות.
התרגלים שלכם הם תרגילים ברמה גבוה שמוציאים אותך לעולם התכנות משופשף וחד יותר.
תודה לכם על הזכות שניתנה לתלמידים שכאן, תודה שהכנסתם אותי לעולם חדש וטכנולוגי יותר.
באמת, כל הכבוד.
שמחה מכל רגע שאני פה ומכל פיסת מידע חדשה שאני אוגרת.
יישר כוח.

אין עליכם תודה על הכל

היי,
מצטרפת לתודות שכבר נכתבו למכביר. באמת אין זה מובן מאליו ואישית עקבתי אחרי הקורס כבר זמן מה וחיכיתי שייפתח המחזור הבא ומאוד שמחתי שנפתח בפורמט הזה.

רציתי להציע בהמשך לכתוב לעיל-
אולי אפשר שבמידה והתגלה תרגיל שאינו מלא, או שמשום סיבה שאינה מובנת מאליה כמו הועלה תרגיל שאינו רץ התרגיל לא נחשב כהגשה-
שאולי תרגיל ההשלמה שצריך להגיש יהיה מתרגילי ההשלמה שיפורסמו בשבוע לאחר מכן, כך זה נותן מספיק זמן לקבל חיווי שהייתה בעיה בהגשה או לגלות את זה דרך הפורום/וואטסאפ/טלגרם, ועדיין שיהיו 72 שעות להגשת התרגיל.

למשל בתרגיל איקס עיגול שנראה שכמה מגלים רק בשעות האחרונות משרשור זה ובמקומות אחרים שלא היה מלא ועליהם להגיש תרגיל עד מחר.

זו כמובן נטו הצעה/רעיון לשיקולכם לפעמים הבאות - אני את תרגיל הCSV שלי כמעט סיימתי ולמדתי לקח ^^" :slight_smile:

באמת רציתי להגיד לכם תודה ענקית על הכל, אתם אלופים ואתם ממש עוזרים לי ללמוד שפה שרציתי ללמוד מזמן. אני באמת עושה מאמצים להתמיד למרות שאני בתקופה עמוסה ומקווה להמשיך בזה, ואם לא - לפחות למדתי הרבה. זה ממש לא מובן מאליו שאתם עושים את כל זה במסירות כזאת ואתם עוזרים להרבה מאוד אנשים. יישר כח.

בתור מתרגלת לשעבר בקורסים באוניברסיטה אני יכולה להגיד חד משמעית שממש ממש מורגשת ההשקעה האינסופית שלכם -
המחברות שיצרתם - לא פחות ממושלמות בעיני - נדיר שאני נתקלת במשהו שאינו ברור - ניכר שחשבתם על כל פרט וגם ממש מורגש שאתם מלאי ניסיון לא רק בתכנות אלא גם בהעברת החומר.
תודה רבה על כל מה שאתם עושים- זה ממש לא מובן מאליו!
חבל שבדרך כלל הביקורות החיוביות לא נשמעות ביום יום… ותמיד הקול של הביקורות השליליות חזק יותר…

בכל מקרה מקווה מאד שאספיק לעשות את התרגיל ההשלמה בזמן (גם אותי הפיל האיקס עיגול ושמתי לב לזה רק לפני מספר שעות ודיי בטוחה שהילד לא יאפשר למידה במהלך היום)…
אם לא - אתם מתכננים להריץ את הקורס הזה שוב? ממש רוצה לקבל תעודה וחבל לי לפספס :slight_smile:

אמירה נכונה וברורה.
מעריך את ההשקעה המטורפת שלכם לתת הזדמנות נדירה לרכוש כלי חשוב לחיים.
אסור שתיפול רוחכם! :slight_smile: