הבהרה מסגל הקורס

הי דריה!
אשמח לדעת איך את יודעת שצריך להגיש את התרגילים החלופיים למחר. אני לא קיבלתי הודעה כזאת, ובכלל מרגישה שחצי מההודעות לא מגיעות אלי.
תודה!

מסכימה עם כולם פה… קורס מדהים, למדתי כמה קורסים אינטרנטיים שבסופם (או שפרשתי במהלכם), לא הרגשתי שאני יודעת לתכנת. והקורס הזה מדהים ואומנם התרגול גוזל המון זמן, אבל כדי לתכנת חייבים לתרגל ולוז זה משהו שתורם ללימוד… מחזקת את ידיכם, אתם מדהימים ותודה על הכל

היי,

לא אכביר במילים.
רק אגיד המון תודה לכם, מעריכה את כל ההשקעה שלכם - מדהים בעיני!
ממשיכה להתמיד בקורס ומקווה שאצליח לסיים אותו בהצלחה :slightly_smiling_face:

מתוך התכתבות בקבוצת וואטס אפ.
ראיתי שמישהו התלונן שלא העלה את 10 הביקות ובפורום נכתב שמי שלא העלה אותן נדרש להגיש תרגיל חלופי.
אם לא הייתי נתקלת בזה בוואטס אפ, לא הייתי יודעת ללכלת לפורום ולגלוש שיש לי בעיה

הי, רציתי גם להגיד תודה על כל ההשקעה בקורס ובליווי. זה לא מובן מאליו בכלל!!
פעם ראשונה שאני כותבת פה, היה חשוב לי להדגיש שעל כל מתלונן שחושב משום מה שחייבים לו משהו פה, יש המון משתתפים שקטים שמעריכים מאוד!!!
הקורס פשוט מעולה. הגעתי בלי שום רקע כלשהו בתכנות, ואני לומדת המון ומאותגרת ביותר ותודה לכם על זה.
זה בדיוק מה שהייתי צריכה בתקופה האבטלה הזו.

לא שמעתי על קבוצה כזאת, אשמח לקישור אליה

גם אני אשמח לקישור לקבוצה

מצטרף לכל התודות והלבבות שרצו פה)
ברוח התקופה אפשר לצאת היוo למרפסות ב 21:00 ולמחוא כפיים לצוות הקורס התותחים שפה וזו גם תיהיה תזכורת שנשארו 24 שעות להגיש את התרגילי פיצוי

חניכים שהכלב אכל להם את כבל הרשת 4 שעות לפני ההגשה

צוות/ סגל יקר קודם כל אני רוצה שוב להודות לכם ולשבח על הקורס והזמן הרב שאתם משקיעים בקורס. צר לי לשמוע על החוויה שלכם וחשוב לי רק להזכיר שבכל קבוצה יש קולות שונים ויהיו כאלו שלא טוב להם. בגלל שזהו קורס עם מעל 4000 משתתפים המיעוט של אותם אנשים מרגיש יותר ממה שהוא. מהסתכלות בתגובות ומעיון בוואטסאפ נראה לי כי עדיין יש הרבה מאוד אנשים שמעריכים את מה שאתם עושים ורוצים לחזק אותכם. אז תודה שוב והמשך לימודים מהנה לכולם. :pray::smile:

מצטרפת לחיזוקים מעליי, הקורס מדהים ומועבר בצורה מאוד נוחה וברורה .תודה רבה לכם על ההשקעה שממש לא ברורה מאליו…

היי,
קודם כל, יש מתרגלים - אני ואיתמר.
שנינו אגב בוגרי אקדמיה ומכירים היטב את צורת העבודה.
אני אהיה עוד יותר ברור, באקדמיה יש מרצה שמקבל שכר ומתרגלים שמקבלים שכר ומחוייבים לעשות זאת מתוקף תפקידם באקדמיה.
אנחנו ניקח את הביקורת במשיכה ולא בדחיפה - כלומר אנחנו נשאל את מי שאנחנו רואים לנכון באופן אקטיבי מה דעתו, במקום שכל אחד יביע את דעתו באופן והצורה שנראים לו.

לגבי העובדה שבכל קורס כזה צריך צוות וגם חניכים - אני מבטיח לך שלא כיוונו לפרוץ דרך, אלא רק לעזור.
אם צריך לעשות את זה עבור 500 חניכים ולא 1500, זה מבחינתנו לגיטימי.
מי שלא באמת ובתמים מבין שנותנים לו פה משהו בחינם שאמור לעלות הרבה, ושאנחנו לא חייבים לו כלום אלא להיפך, מבחינתנו לא חייב להיות פה.

לגבי עזרה הדדית, אנחנו כמובן בעד.
שמחנו לראות פה חניכים מדהימים שמשקיעים מעצמם עד אינסוף לעזור לחברים שלהם.
אנחנו מצדנו גם נעשה הכל בשביל אותם חניכים, לראיה - אני שלשום הקלטתי תרגול עד 2 בלילה, לפני יום עבודה. כל הסגל נותן מעצמו 200% ללא כל תמורה.

והנקודה המרכזית מבחינתי:
בעצם ההתבטאות שלך אני חולק עליך - אין דבר כזה ״תלונות בעלות ערך״.
יש רק ״הצעות מכבדות לשיפור בעלות ערך״.
לצערי רבים מהחניכים לא מבינים את ההבדל בין השניים.
זו גם מהות הנושא הזה.

יש המון ביקורות חיוביות על הקורס שלא נשמעות (תמיד שומעים את הפחות וזה חבל). מאוד מעריך ונהנה מהקורס. מהסרקזם שבתרגילים, מהמחשבה מאחוריהם ומהאכפתיות שניתן לראות אותה אפילו במתן תשובה מיידי בפורום. לא לוקחים מובן מאליו את מה שאתם עושים.

תודה רבה לכל עוסקים במלאכה,
רעבים ומחכים לשבוע 4.

חברים, קודמיי כבר כתבו ולא אכביר במילים נוספות - מעריך מאוד את ההשקעה המטורפת שלכם ותודה ענקית על המיזם המדהים!
רוב האנשים שבאים בטענות כלפי התנהלות הקורס הם מתוך 2 קבוצות עיקריות: אלו שאינם מבינים את המעמד ואנשים שברוח טובה רוצים להצליח ונתקלו בבעיות או אי הבנות כלשהן.
אני חושב שזה בסדר לתת פידבק כל עוד הוא נאמר ברוח חיובית ויש בו היגיון. בנוגע לרוח החיובית - לפעמים תגובה בפורום יכולה להתפרש בצורה ששונה מכוונת הכותב.

כך או כך, אני אישית נתקלתי בבעיה עם תרגיל האיקס-עיגול ומחוסר הבנה לא צירפתי את הבדיקות, אלא את המשחק השלם. אני מבין שכנראה שלא תוכלו להתייחס לבעיה שלי באופן פרטני, ועל כן קיבלתי על עצמי את העובדה כי אגיש תרגיל השלמה (או את כולם לשם התרגול :slight_smile:).

אז מסכם מטעמי - תודה רבה לכם, על הכל! וכמובן שאני כאן כדי להישאר ואם צריך גם לעזור במה שנדרש.

תודה שבניתם קורס ברמה כל כך גבוהה, עם הסברים נעימים וידידותיים ותרגילים מעניינים שכיף ומספק לפתור אותם. תודה שאתם משקיעים כל כל הרבה זמן באלפי(!!!) חניכים - בודקים תרגילים, מקליטים תרגולים ועונים באופן מובן, ענייני ורציני על כל שאלה.
זה ממש לא מובן מאליו וזה משמח לחיות בעולם עם אנשים שמעוניינים לעשות דברים כאלה, ועוד בהתנדבות מלאה.
וממש ממש תודה שאתם לא מתפשרים על הדרישות והסטנדרטים שהצבתם, יש לזה ערך עצום ומיוחד, ובאופן אישי זה מאוד מחזק את החשק שלי להשתתף בקורס ולעמוד במשימות וביעדים. אני מעריכה את זה מאוד.
:hatching_chick: :rainbow:

אל תיתרגשו מאנשים ואל תיקחו ללב, אני הפסקתי להתרגש מהם ולקחת ללב. <3

אני חייבת להצטרף למחמאות רק כדי להשמיע שוב את הקול של אלו שכן מרוצים :slight_smile:

הקורס הזה באמת מפתיע אותי כל פעם מחדש. המחברות המושקעות, הפורום, מערכת בדיקת התרגילים והסרטונים באמת יוצרים קורס ברמה מאוד גבוהה, כשנרשמתי לא דמיינתי אפילו שאקבל את כל זה בקורס חינמי. אבל חוץ מכל אלו, מה שבאמת מדהים זה שאתם אשכרה עונים על כמעט כל פוסט בפורום, מוסיפים ידע להעשרה בשביל הכיף שבלמידה, בודקים תרגילים ומשנים את הקורס כדי שיתאים לנו (תרגולי AMA המדהימים)!!
בכל פעם שאני רואה עוד התאמה שעשיתם, כשברורה לי כמות ההשקעה המטורפת שנדרשת מכם אני מופתעת מחדש שהקורס הזה בכלל קיים.

דבר אחרון שחשוב לי להוסיף כי אני מרגישה שלא ממש דיברו עליו. אני לא באה מעולם התכנות אבל כן יצא לי לראות דברים מידי פעם וניסיתי ללמוד לבד שפות דומות, ללא הצלחה. ללמוד לבד, בלי לוז, בלי שיהיה מדריך לשאול שאלות או מישהו שיבדוק לך תרגילים זאת באמת משימה שלא יכולתי לעמוד בה, זה דורש נחישות והתמדה שאין לי (שלא לדבר על זה שתמיד כשהיו תשובות הצצתי, 0 שליטה עצמית). בסופו של דבר, מעבר לכך שיש חובות קורס וזכותכם המלאה להחליט מהם, בייחוד בקורס חינמי, אני חושבת שיש גם הרבה מאיתנו שזה עוזר להם. ברור שבעולם מושלם עם צוות של 200 איש הייתי שמחה שכולם יקבלו את מה שהכי טוב להם, אבל אני רוצה גם להשמיע את הקול של אלו שזה עוזר להם.

צודק לגמרי! מעריכים אתכם מאוד ותודה על הכל י’אדירים :heart: מתנה של ממש לעשות קורס בכזאת השקעה בחינם. מי שמתלונן צריך להגיד תודה על הזדמנות כזאת. צודקים לחלוטין ומגבים אתכם

צוות יקר,
אני רוצה להבהיר שהקורס הזה הוא מתנה מבחינתי. אני עם אפס רקע, וקמה כל בוקר ישר למחברות במחשב בהנאה רבה על מנת לפתור את התרגילים (תוך כדי טיפול ב -3 קטנטנים, בעל חיוני). אני באמת מודה על הקורס ועל כל מה שאתם עושים, לא מובן מאליו. אני לא יודעת אם אספיק להגיש תרגיל השלמה על הטעות שקרתה לי, אבל אעשה כל מאמץ. ואני בכל זאת ממש אשמח אם תשקלו להקל הפעם בעניין הזה (הגשתי קוד רץ ותקין ואפילו לפני הזמן), ולהבא אגיש כל שורת קוד אפשרית על מנת להימנע מטעויות כאלה. תודה רבה!

כל מה שאכתוב לא יוכל להביע את ההערכה שיש לי כלפי הסגל על המאמץ האדיר שאתם עושים.
ובכל זאת:

while True:
    print("TODA!!")

:heart:

לא היה כבר שרשור כזה?
יש לי הרגשה של דז’ה וו (וכן אני יודע שזה גליץ’ במטריקס)

אני משתדל לא להגיב בפורום, או בכלל :slight_smile:
מאיפה כל התלונות האלו? התאסף לו צוות אנשים מסור ודידקטי, כדי ללמד אנשים זרים(!!) שפת תכנות. לא אמרו שיהיה קל, לא אמרו שנקבל כל מה שנרצה (וטיפ לחיים זה כנראה יהיה ככה גם בדברים אחרים). כל אחד ואחת הגיעו לקורס עם מטרות אחרות. אני למשל, לצערי(!!) וויתרתי על התעודה, כי בין עומס העבודה הבאמת מטורף, לבין הקורס הנ"ל ועוד קורס שאני עושה מטעם העבודה, אני גם אמור ללמוד ל מבחן CISM שאמור להיות עוד חודש וקצת…

אז אני משתדל לקחת מהצוות המדהים שמשקיע דם, יזע ודמעות את מה שהם יכולים להתמודד ועם השאר אתמודד לבד.
וכמו שכתבו, מי שלא מוצא את מקומו, הדלת הוירטואלית של האינטרנט פתוחה לרווחה. אף אחד לא מחזיק אתכם בכח, אבל די, באמת די, להתלונן.