שימוש בגוגל - לתקן?

היי ערב טוב!
אחרי המחברת שמלמדים שחלק מהתכנות זה לדעת למצוא תשובות לדברים שכבר ידעת לא הבנתי נכון וחשבתי שהכוונה היא שאין בעייה להכנס לגוגל או משהו למצוא פונקציות שימושיות.

אח"כ הבנתי שלא כך הדבר וראיתי תשובה(של ים לדעתי) לאיזה פוסט שמבהירה שאין להשתמש בדברים חדשים שעוד לא למדנו אלא אם צויין אחרת.

העניין הוא כזה, באחד התרגילים השתמשתי בbreak במקום להתאמץ טיפה לשנות את הסדר של הלולאה ובתרגיל של הפוקמונים השתמשתי בפונקציה מהאינטרנט שמדפיסה רשימה של רשימות שורה שורה.
השאלה היא האם עליי לתקן ולהעלות מחדש? או להשאיר כבר ככה העיקר שזה רץ? בדיעבד מה שנקרא

סליחה ממש על המגילה היה יום קשה ואני לא מתנסח טוב (אימוג’י נבוך)
מי שעונה לזה אני ממש מעריך אותך!

ממה שים ענה בעבר, כל עוד לא נכתב במפורש, אין לחפש ולהשתמש בדברים שלא נלמדו, ולכן תצטרך לתקן את התרגילים שבהם השתמשת בדברים שלא נלמדו. המטרה היא לתרגל את מה שכן נלמד וכן להתאמץ ולחשוב איך לפתור את התרגילים למרות המגבלות.

אוקיי, אז שאלה על התרגיל של הפוקמונים.
אפשר רמז לאיך להדפיס שורה שורה?
לולאת print לכל שורה לא מספיקה כי במצב כזה אין תיעוד לרשימה הכוללת ממה שניסיתי

לא בטוחה שהבנתי מה הכוונה בזה שאין תיעוד לרשימה הכוללת - אשמח להבהרה :slight_smile:

ניסיתי לעשות print לכל איבר(כלומר לכל שורה) ומה שקורה זה שמודפסות שורות של רשימות. אבל מבוקש בתרגיל רשימה שמורכבת מרשימות. בהדפסה כזו לא רואים את הרשימה הגדולה.
כמו שנראה בדוגמה של שורות 1-3:

ים אמר בעבר שאין עם זה בעיה :slight_smile:

תודה!
אחזור לזה כשאסיים את הכל, בכ"מ רציתי לתקן את הפוקימנים למשהו אלגנטי יותר.
אשכרה באותו לילה שעשיתי את זה לא הצלחתי להרדם והמוח לבד חשב על דרכים טובות יותר :sweat_smile:

מחצית משיעורי הבית שלי נפתרים רגע אחרי שאני הולכת לישון, כבר יש לי note קבוע לכתוב בו איך להוכיח דברים כדי שאני לא אצטרך לשחזר מאפס למחרת :sweat_smile: