מחברת 4 שאלת בריכה

היי,
אורך הבריכה, המשתנה l (L) לא מתעדכן בצורה נכונה. הגדרתי אותו בקוד החדש כ-l כפןל 2 וכל פעם שאני מריצה את זה הוא מעלה בחזקה… למה?

(מקווה שהצלחתי לצרף את התמונה)

תודה!

הפעולה כאן היא כפל ולא חזקה, העניין הוא שכל פעם שאת מריצה את הקוד הוא מכפיל לך את המשתנה שוב ושוב ושוב…

אז מה אני אמורה לעשות?
איך אני פותרת את השאלה?
איך אני מגדירה את המשנה אם עכשיו כשאשתמש בו הוא יהיה מוכפל פי כמה…

בנוסף עכשיו הוא לא מדפיס לי תשובה במחברת למרות שאני לוחצת קונטרול+ אנטר.
ונפתחו לי עוד שתי שורות קוד…

כדי למחוק שורות קוד את צריכה לסמן אותה וללחוץ על x במקלדת

היי מאיה,

לגביי הבעיה עם ההדפסה: יש לך למעלה בסרגל כלים, מתחת למילה kernel, חץ עגול כזה (ליד הריבוע). תלחצי אליו, תחכי כמה שניות ותנסי שוב פעם. אם זה לא עובד, אז תצאי מהקובץ ותכנסי שוב.

לגביי תרגיל הבריכה: תנסי קודם כל בשורה הראשונה לקבוע ש L=50. מאחר וזה לא מוגדר כך, אז הקוד לוקח כל פעם את הערך האחרון של L (בהתחלה L=50 מתרגיל קודם, אחרי ההדפסה בתרגיל עם השיפוצים הוא שווה 100, אולם ברגע שתדפיסי שוב פעם, אז במקום הערך הרצוי של L=50, התוכנה תציב את הערך הארוך של L=100, ככה שכל פעם יוצא שL מכפיל את עצמו).
אלה דברים שאני אומר לאחר שבדקתי בעצמי את העניין, וההגדרה ערך התחלתי של L=50 גם בתא החדש, פותרת את העניין.

תודה!
הבעייה עם ההרצה חוזרת על עצמה. אני לא מצליחה להריץ קודחם וכל הזמן צריכה לצאת ולהיכנס למחברת. לפימים גם זה לא עובד וצריכה לפתוח את כל התקייה מחדש בjupyter.
יש דרך לסדר את זה? הכל לוקח פי שלוש זמן…

לא הבנתי את המינוח של השאלה השנייה.
מה זה אומר שהרוחב גדל בגודל השווה לאורך החדש של הבריכה? צורת השאלה לא ברורה לי

לאחר שיפוץ של הבריכה הפרטית שהייתי מת שתהיה לי, אורכה גדל פי 2.
כחלק מהשיפוצים גם הוסיפו לבריכה מסלולים, כך שהרוחב שלה גדל בגודל השווה לאורך החדש של הבריכה.
הדפיסו את הגודל החדש של הבריכה. אל תשנו את הקוד למעלה; פשוט המשיכו אותו בתא הבא, והשתמשו בהשמה כדי להתאים את המשתנים למציאות החדשה.

אני גם לא הבנתי מה הרוחב החדש

היי דוד :slight_smile: נראה שהכוונה ע"ב הניסוח היא לחבר את האורך החדש של הבריכה (לאחר השיפוץ) לרוחב המקורי של הבריכה (לפני השיפוץ, 25 מטר) וכך בעצם לקבל את הרוחב החדש.

היי,
אפשר שמישהו מהסגל יחדד את ניסוח השאלה? כדי שניהיה בטוחים…
@Yam @guykeller
אגב, מי עוד בסגל ההדרכה?

תוכלו לחדד בבקשה מה לא ברור בנוגע לנוסח השאלה?
עוד בסגל – @Jas, @itamaraviv, @ido