הדבקת html בתוך html

תגיות:

היי!
כחלק מהעבודה בפלאסק, אני מנסה להכניס קוד שכותבת בתוך הפעולת flask לתוך הhtml שהוצג לי. ככה זה נראה-
image

הבעיה שבמקום להציג לי את הקובץ movie-list עם הפרטים שהכנסתי, הקובץ שאני מכניסה במשתנה movie_list יוצא לא מעובד והתוצאה היא פשוט שהדפדפן מציג את את המחרוזת של הhtml שלי.
נראה ככה-

משהו נתקל או יודע איך אפשר לפתור את זה?
המון תודה!

האם אתה מראש מקבל את כל הפרטי סרטים בתוך תגיות html?

לא, הכנסתי את הפרטי סרטים לתוך תגיות html, עבור כל סרט יש div, שזה המבנה שלו-
image
יש משתנה שמחבר את כל הdiv של כל הסרטים- all_movie_details
המבנה תקין. הבעיה קורית בפעולה render template עצמה- כשאני מריצה אותה היא מציגה את הhtml כטקסט.
לצורך העניין, אם אני מנסה להחזיר div של סרט אחד הוא חוזר כמו שצריך,
וגם- אם אני שמה את התבנית של כל הסרטים בתוך הקובץ של הflask הכל עובד.

יש לך אופציה עם Jinja לרוץ בלולאה.
כשאת עושה render template, תעבירי את all_movies_details בתור מילון, רשימה או מערך נתונים אחר שתבחרי, ותוכלי ליצור כך את כל הסרטים ב-template עצמו.
דוגמה:

{% for movie in movies_details %}
   {{ movie }}
{% endfor %}

לא הבנתי לגמרי איך ליצור את כל הסרטים בתוך התבנית. תוכל להבהיר?
עד עכשיו כדי ליצור את all_movie_details השתמשתי בלולאת פור שעוברת על כל הdiv של כל הסרטים ומחברת אותם.

תנסי ליצור מבנה נתונים שמחזיק את הסרטים.
לאחר מכן בלולאה בתוך ה-template עצמו (בקובץ html) לרוץ על המבנה נתונים שהעברת לו ב-render template.

דוגמה מהמערכת תרגילים:

לא הבנתי איך אפשר לרוץ על זה בrender template.
all_movie_details הוא פשוט קובץ html ענק עם רשימה של הסרטים מהחיפוש. על מה אני צריכה לעשות רנדר?
מצרפת צילום מסך לקוד שלי כרגע ולפלט שמקבלת כשמחזירה את all_movie_details.

הבעייה שלי היא בלהכניס את all_movie_details לתוך תבנית html של קובץ אחר- שזה צילום המסך שהעליתי למעלה.
הקוד נראה כך-

החלק שלא עובד הוא הreturn השני- הפלט שלו מופיע בhtml כמו בצילום מסך הראשון ששלחתי. :slight_smile:

אוקיי אז זו סיטואציה שונה ממה שהבנתי. שאלתי קודם אם המשתנה הזה מראש הוא עם תגיות html ואמרת שלא.
אז צריך לחשוב על דרך אחרת, אם יעלה לי משהו אעדכן.
אצטרך לקבל קצת יותר קוד כדי להבין איך נראה all_movie_details

או דוגמה של ממש-

הבנתי שלכל div יש תמונה ותיאור. השאלה אם את יכולה להשיג את הלינק לתמונה ואת הפסקה עצמה בלי התגיות

נשמע שאת מקבלת HTML ממקור חיצוני ומנסה לשלב אותו ב¯HTML שלך.

האם אין לשירות שאת משתמשת בו דרך להשיג את הפרטים כ¯JSON במקום HTML? נניח, איזה API שהם מנגישים ונוח להשתמש בו.