ואלה שמות- שימוש בcomprehension

תגיות:

רק לשם הבנה, המטרה בתרגיל היא להגיע לפיתרון על ידי שימוש בcomprehension בלבד, או שאפשר לעשות שימוש גם בפונקציות רגילות (כי אם אי אפשר, לא הבנתי איך אפשר להגדיר פרמטרים בשם של Generator Expressions)

אכן המטרה היא להשתמש בcomprehensions אין צורך במקרה הזה לעשות שימוש בפונקציות אחרות
אבל אם זה חלק מהפתרון שלך אני מניח שאתה יכול על עוד עדין השתמש בcomprehension

הצלחתי לפתור את התרגיל ללא שימוש בפונקציות רגילות בהנחה ואין שימוש בפרמטר האופציונלי, אבל גם במקרה כזה, אני יכול לקרוא לפונקציה רק אם היא מגיעה ללא פרמטרים.
כשאתה אומר שאין צורך לעשות שימוש בפונקציות אחרות, זאת אומרת שאפשר להגדיר פרמטרים בשם של הפונקציה בתצורת comprehension?

נו אז אתה כמעט שם, תנסה לחשוב איך פתור את בעיית הפרמטר האופציונאלי וסגרת עניין :slight_smile:

אני עובד על זה כרגע.
אבל בכל מקרה, העניין הוא שהקריאה לפונקציה:
full_names(first_names, last_names, 10)
עדיין מותאמת לפונקציה רגילה ולא ל-comprehension

הקומפריהנשין קורה בתוך הפונקציה הזו, אתה רוצה להסביר יותר למה אתה חושב את זה ?
אולי זה יעזור לך להבין איך לפתור

עדיין לא הבנתי.
כשאתה בונה comprehension זה נראה כך:
comprehension_name = (whatever)
וכשאתה רוצה לקרוא לה זה נעשה על ידי print:
print(comprehension_name) או print(list(comprehension_name)
במקרה הזה לאחר ה-comprehension_name צריך להכניס פרמטרים והקריאה לא נעשית על יד Print

אני לא בטוח שהבנתי אותך.

אני אישית מכניס קומפריהנשין למשתנה סטייל:

x = [comprehension] 

ואז מחזיר את התוצאה שלו או לחילופין עושה עליה מניפולציה נוספת עם יש צורך ומחזיר אותו בreturn

אז לצורך הדוגמה הזאת : x = [comprehension]
השם של הcomprehension (x) במקרה הזה, מגיע לבד. הוא לא מגיע בתצורת:
x(parametr1, parametr2)
סליחה שאני חופר ומתעקש על זה, פשוט המטרה שלי היא ללמוד לעשות את זה נכון ולא להגיש את זה עם קיצורי דרך…

התרגיל הוא לכתוב פונקציה, comprehension זה כלי שמצופה ממך להשתמש בו בתרגיל (היות והתרגיל הוא במחברת על comprehensions).
תכתוב פונקציה כמו שעשית עד היום וכחלק ממנה תשתמש בcomprehension.

הוא מגיע לבד כי הוא משתנה לכל דבר הוא יהיה בסוף רשימה - אותה הרשימה שתתקבל מהביטוי שיהיה בתוך הcomprehension. (ולכן יקראו לזה list comprehension ) בטיפוסים אחרים למשל יחזרו משתנים אחרים
למשל בdict comprehension יחזור מילון וכו …

אתה לא חופש זה בסדר.
אני אישית ממליץ לך לעבור שוב אולי על דוגמאות במחברת במקרה ויש עוד משהו לא סגור בנושא
יש עוד הרבה ימים עד להרגשה וזה נושא חשוב עדיף שהוא ישב אצלך טוב :slight_smile: