לסיכום פרוייקט wit

מימוש הפרוייקט הזה היה לי באופן אישי מאוד מאוד מאתגר, וכלל רגעים והתמודדויות ממש לא פשוטים.
אבל האתגר הזה אילץ אותי המון פעמים לחשוב ‘מחוץ לקופסה’. עד כה, במהלך הקורס, נושאים מסויימים ‘התקבעו’ אצלי באופן מסוים, שמנעו ממני להבין אותם בצורה יותר עמוקה.
הפרוייקט הזה אילץ אותי לאתגר את עצמי לא פעם בפינות הללו, על מנת למצוא פתרונות ויישומים שיעבדו.
ויותר מכך, הוא האיר בזרקור את שאר הנושאים שעדיין לא איתגרתי, ועכשיו ברורה לי ממש החשיבות של להיכנס איתם לעומק על מנת להפוך אותם לחלק אינטגרלי מארגז הכלים שלי בכתיבת קוד.
אז אני רוצה להודות לים על התרגיל הלא פשוט בכלל הזה. על כך שהוא ממש גרר אותי לקצה איתו, ובעצם הצליח בכך לשנות את התחושה הכללית מכך שכל הידע שנצבר עד כה היה סוג של משחק, למשהו שבאמת יכול להיות פרקטי ומקצועי עם עוד קצת (בעצם הרבה) מאמץ מצידי.
ים תודה רבה רבה ענקית על כך!!

שמח לשמוע.

ומילה טובה אליכם – מי שהגיע עד הנקודה הזו בקורס אמור להיות סופר מבסוט מעצמו.
מעבר להוכחת היכולות המרשימה שאתם מפגינים, אני מאמין שהמתמידים זכו (בזכות עצמם) לסט כלים בהיקף היסטרי.

בשלב הזה, אתם לגמרי יכולים לעשות (ושמעתי כבר על כאלו שממש עשו) פרויקטים מהממים בעצמכם.
מחכה כבר לראות אתכם בשבוע 16 :slight_smile:

בהצלחה בהמשך!

מצטרף לתודות, פרוייקט מאתגר אך מהנה. מצאתי את עצמי השבוע משנה תפיסות ותובנות מתרגיל לתרגיל. את חלקם היה לי זמן לשנות לאורך הפרוייקט (אפילו גאה בכמה מהם) וחלקם נשארו רק כלמידה רעיונית מחוסר זמן אבל בהחלט החלק שלמדתי ממנו הכי הרבה עד עכשיו וכנראה הקוד ששיניתי הכי הרבה פעמים לאורך הקורס.
תודה ענקית!

הוספתי השבוע פיתון לקורות חיים שלי ים
מי היה מאמין