תיק עבודות, חיפוש עבודה ראשונה

קורס זה נתן לי ולעוד רבים כאן בקהילה, כלים רבים שאני באופן אישי מתכוון ליישם בעבודה הבאה אליה אשתבץ.
אולם כדי להצליח להשיג מטרה זו עליי בין היתר להכין תיק עבודות, כמה פרויקטים קטנים שיאפשרו לי לבלוט מעל שאר המועמדים. העניין הוא שמכיוון שאני לא מכיר את התחום הזה, אין לי אומדן שאוכל להשוות אליו כך שאני לא יודע לאן לכוון, על כן פתחתי אשכול זה.
האם תוכלו לתת לי כלל אצבע מה נחשב כפרוייקט שמכבד את עצמו. האם לצורך העניין התרגיל 100 מעלות, תרגיל שמראה יכולות חיפוש באינטרנט וכן יידע שהוא טיפל מעל כתיבת קוד פשוט הוא מספיק או שצריך לדעת לכוון הרבה יותר גבוה. עשיתי לצורך העניין פרוייקט קטן נוסף שמאפשר ליצור ולפתור סודוקו, שימוש בשתי רקורסיות סטים interators ועוד האם זה מספיק?
שאלות נוספות בעניין הזה אם אפשר:

• האם ישנו מספר שורות קוד מינימאלי שמקובל לשלוח או שגם רקורסיה מאוד מורכבת במספר שורות נחשבת כמשהו איכותי?
  • מה מונע מהמגייס לחשוב שלא מדובר בעוד אחד שהעתיק קוד בגיט?
  • האם ישנו צורך להסביר כמה שיותר מראה הבנה או שבעיקר למעט? (כמובן כמו שהזכרתם במחברת משבוע 7 להסביר למה עשית, ולא מה עשית).
  • האם מקובל בתחילת הקוד לתת כמה שורות כדי לעשות רושם בקטנה, או שרק לתת קוד נקי? (כלומר להסביר מעט על מה נדרש ממך כדי לפתור את הקוד ועוד).
    דבר אחרון, אם במקרה פיספסתי כמה נקודות שאולי אתה חושב שנכון להזכיר, שלא ניפול על שטויות וכדי שבסוף נצליח להשיג את המשרה הראשונה נשמח אם תוכל לשתף החכים אותנו :slight_smile:

התרגיל 100 מעלות הוא תרגיל טוב לפרויקט עבודות.

זה נשמע אחלה! הייתי מנסה אולי לשלב עם זה GUI נחמד כדי להגדיל את ה־wow effect.

אין מספר מינימלי וקשה לי לתת אחד כזה, כי שורות זה לא מדד מספיק טוב בעיניי להיקף הפרויקט.

מגייס ממוצע ישאל אותך שאלות לגבי הפרויקט, כך שחשוב להתכונן לגביו ולחשוב על אילו דברים היית יכול לבצע טוב יותר.

לא הבנתי את השאלה.

אפשר לצרף קובץ README.md שבו יש הסבר בפורמט Markdown.

מומלץ לתת לאיש מקצוע להסתכל על הקוד, לתת לך הצעות לשיפור ולשאול אותך שאלות.