שאלה על המשך פעילות האתר. וכמובן כמה מילות תודה

שלום רב,
אחרי שבוע 8 לצערי כתוצאה מעומס אקדמאי הייתי צריך לקחת הפסקה ועכשיו אני כמובן מתכוון להשלים את כל התוכן שפיספסתי :slight_smile:
אפשר לשאול האם האתר עם כל תכניו ימשיך להיות באוויר על מנת שאנשים כמוני יוכלו להנות מכל הטוב הזה? וכן שאלה נוספת האם אתה רואה בעתיד מחזור נוסף של לימוד פייתון במסגרת הזו במידה ולדעתך המחזור האחרון היה מוצלח?
דבר נוסף אפשר לשאול האם ישנה אפשרות לפתוח את האתר לנרשמים חדשים (שואל בשביל חברים :wink:)?

רק אסיים ואומר שהפלטפורמה הזו היא הדבר הכי טוב שקרה לי ואני מאמין שלעוד רבים. באמת שאין לי מילים להודות לך על כל ההשקעה שלך ושל שאר הצוות שבאמת עשו ימים כלילות כדי להרים את הפרוייקט האדיר הזה.
@Yam

אני לא יודע, למען האמת. אני משלם על חודש על הפורום ואם הוא לא יהיה פעיל לא יהיה טעם בלתחזק אותו. אם אחליט לסגור, אדאג שיהיה אמל"ק של הדברים החשובים שהיו פה.

לא, אין לי את המשאבים הנפשיים להעביר עוד מחזור כזה.

אני רוצה לעשות את זה כבר הרבה זמן, אבל זה מצריך קצת ניקיון וסידור לפני. אם אחליט שישאר פתוח, ייתכן שאתפוס כמה ימים ואעשה את זה, אולי בסוף ספטמבר.

שמח לשמוע! תודה רבה :slight_smile:

קודם כל תודה על התגובה הכנה והמפורטת.
במידה ותחליט לא לתחזק את האתר האם אפשר לבקש לשקול לפחות ששבועות 9 עד 15 יעברו גם הם למתכונת של jupyter nootbook אותם נוכל להוריד, פשוט כרגע אין דרך לשמור את התוכן בצורה מסודרת ולהעביר אותו הלאה, פשוט שבאמת שמדובר בזהב מזוקק, (ואני לחוץ שלא אספיק בזמן להקיף את כל החומר בזמן :sweat_smile:).

בכל אופן תודה על הכל , ונקווה שאכן הפורום יחזור לימיו הזוהרים :slight_smile: !

אוסיף ואומר שחבריי לתואר ביקשו דרכי להגיד שהם היו שמחים אם תיהיה להם אפשרות להירשם לאתר, אני מאמין שכמוהם עוד רבים שישמחו אם תיהיה להם גישה לתוכן המצויין שמופיע פה.
לכן אם אוכל לעזור במה שצריך כדי לפתוח את האתר לציבור הרחב אני אשמח לעשות מה שרק צריך :slight_smile: