הצעות לטיקטים - לתת ולקחת

לאלו שיש להם רעיונות או שעלה להם צורך במהלך כתיבת הקוד, תכתבו פה. כל הצעה בתגובה נפרדת.
לאלו שחסרים להם רעיונות לטיקטים, אם בא לכם לממש את הרעיון, תכתבו בתגובה להצעה שאתם לוקחים את זה.

אתחיל:
מימוש אישור להשתתפות באירוע באמצעות המייל.

מציע טיקט עבר שלי:

• רשימת מטלות לאירוע.

אפשר להוסיף כל מיני נתונים סטטיסטיים בעמוד הפרופיל, הצגת אירועים בצורות שונות ומשונות :slightly_smiling_face:
אירועים שיתקיימו בקירבת מקום וכד’

הוספת משך זמן נסיעה לאירוע, בשביל להתריע קודם לצאת לאירוע וכדי שלא יוכלו לקבוע בזמן הזה עוד נסיעות

הצעת פרונט, selection box
יהיה אפשרות לעשות selection box שמאפשרת לתפוס קבוצת ימים ואז לפתות את חלון יצירת איוונט עם הקבוצת תאריכים שנבחרו.

הלוח שנה בנוי בצורה שכל יום יש לו כבר אלמנט div עם ה id של התאריך ככה שאני מניח שזה בעיקר עבודה על הselection box עצמו והעברה של הנתונים שלו ליצירת איוונט.

יש פה משהו דומה:

מוסרת טיקט אהוב, ככל הנראה מדובר על משימה לא פשוטה אבל בהחלט שווה :white_heart:

רק צריך לבקש בדיקה כמובן

המשך לפיצר משימה שבועית-

בכללי יש שם פונקציה שצריכה לרוץ כדי ליצור את המשימות.
אז הטיקט שאני מציע זה למצוא מיקום לפונקציה הזאת.

היא צריכה לרוץ מאחורי הקלעים באיזשהי צורה, כך שכל שבוע חדש היא תיצור את המשימות שהוגדרו.

מי שרוצה עוד הסבר מוזמן לגשת אלי לפרטי, הפיצר של המשימות שבועיות עדין ב pr.

למי שאין לו רעיונות, הנה כמה הצעות לקחת מהן:

1. ממשק כמו Doodle שמאפשר לכמה חברים להצביע מתי מתאים להם להיפגש
  2. ממשק שמאפשר למשתמש לסמן slots, ולאפשר למשתמשים אחרים לזמן איתו פגישה ב־slots הללו.
  3. מערכת נוטיפיקציות שתתריע לפני פגישה.
  4. הגדרות של מערכת נוטיפיקציות: כל משתמש יוכל להחליט איך הוא רוצה לקבל את הנוטיפיקציות עבור כל אירוע – SMS? מייל? במערכת? בכלל לא?
  5. אפשרות להתממשקות ל־SMS (בעזרת Twillio, נניח) – שיהיה אפשר לקבל הודעה X זמן לפני פגישה ב־SMS.
  6. הוספת תיוגים לאירוע: אפשרות לתייג (ואח"כ לחפש לפי) תיוגים שנוספו לאירוע. תהיה אפשרות autocomplete שתאפשר למשתמש לחפש את כל התיוגים. לדוגמה: באירוע “יום הולדת למרקוב” יהיו התיוגים #מרקוב, #יום_הולדת, #אוכל_בינוני.
  7. אפשרות לגרור אירוע בין ימים ב־frontend
  8. השלמת אפשרות החיפוש ב־calendar גם ב־SQLite (כרגע נתמך רק ב־PostgreSQL)
  9. אפשרות להתממשק עם API אישי חיצוני כלשהו: של אפליקציית פדומטר, נניח, ולהציג את ההישגים של כל יום.
  10. מצב “חבר” שמסכם את כל הפגישות שהיו לך עם חבר מסוים, תמונות רלוונטיות ומתי התראיתם פעם אחרונה.
  11. פיצ’ר “ניהול כלכלי” – הכנסה ללו"ז של הוצאות והכנסות צפויות בכל תאריך, ואפשרות להסתכל על סיכום וגרף בסיום כל חודש.
  12. אפשרות לקבל נוטיפיקציות עבור אירועים שמגיעים בקרוב.
  13. אפשרות ליצור אירוע שחוזר בתדירות יומית/שבועית/חודשית (קיים כבר), ולסמן עליו האם הצלחתם לבצע או לא. נניח: אני רוצה להתאמן על פייתון כל יום. בסוף החודש, יוצג לי מה סטטיסטיקת העמידה ביעד שלי (נניח: 90% אומר שב־3 מתוך 30 הימים לא התאמנתי על פייתון. חמור מאוד).
  14. אפשרות להקפיץ נוטיפיקציות לדסקטופ באמצעות ה־API
  15. אפשרות לקבוע Meetup ולהגדיר אותו כפומבי, כך שכל מי שרוצה יוכל להירשם אליו באמצעות כתובת המייל שלו. אפשרות לשלוח מייל לכל מי שנרשם.
  16. אפשרו למשתמש למחוק את עצמו מהמערכת, כולל את כל הנתונים שקשורים אליו
  17. אפשרות לזיהוי מיקום אוטומטי באמצעות API מתאים וקישור של זה לפיצ’רים תלויי המיקום הקיימים במערכת.
  18. להירשם ל־RSS Feed מסוים ושעדכונים ממנו יופיעו לך כאירועים בלוח השנה.
  19. לכתוב סקריפט בפייתון שרץ על המשתמש ויודע להתממשק ללוח השנה, וברגע שמגיעים לשעה מסוימת הוא מריץ את הקוד שמצורף כדבוקה לאירוע. נניח: סקריפט ששולח מייל למנהל.
  20. קוד שמאפשר View של לוח עברי במקום לועזי.

לגבי 17, מיקום הכוונה ב ip? ולאיזה פיצרים חסר את זה?
בכל מקרה אשמח לקחת

https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/API/Geolocation_API
לגבי השאר תצטרך לחקור לבד, מוזמן לפתוח טיקט :slight_smile:

לגבי 9, אם לא יתפסו את זה אני יקח.
אתה מכיר במקרה אפליקציה שמסנכרנת בין סונטו לגרמין? :wink:

לגבי 13, אני בודק את האפשרות לקחת אותו. תודה.

רק שים לב שאני תיכננתי לעשות את הפיצ’ר הבסיסי ואני לא בטוח שאני מספיק…

הי, לקחו את הפיצ’ר הזה כבר?

תודה רבה. אם ככה, אמשיך לחפש.

מוזמן לקחת את הפיצ’ר הבסיסי אם תרצה

16 לא ממומש? זה לא מה שליסף עשה?

אפשר לחדד את הכוונה ב-6 לגבי autocomplete? :slightly_smiling_face:
(ספציפית לנושא הטיקט)

אשמח לנסות את 20 :slight_smile: