הצעה לטיקט - רשימת קניות דינמית

תיאור כללי

רשימת קניות שבועית שניתן להוסיף,לערוך ולשנות בהתאם לצורך

מה ההצעה כוללת?

1.רשימה קבועה שתהיה פעם בשבוע(או פעמיים בהתאם לצורך המשתמש)שתישאר דומה כל עוד המשתמש לא ערך בה שינויים-יהיו מוצרים קבועים שישארו וניתן להוסיף,למחוק או לערוך כמויות.הרשימה תהיה כמטבלה עם עמודת המוצר ועמודת כמות

כולל שינויים בקוד? אם כן, איפה?

הוספת טבלה ובעיצוב

האם יהיו שינויים במסד הנתונים? אם כן, איפה?

יהיה בנפרד

האם יהיה שינוי ב־frontend? אם כן, איפה?

יופיע בתצוגה של היום שנבחר

אילו טסטים יגרמו לטיקט להיחשב כ"עובד", ויאפשרו לנו לסגור את הטיקט ולהגדיר את המשימה כהושלמה?

מחיקת מוצר,עריכת כמות,הוספת מוצר

מבקשת בדיקה :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

היי אילור, האם שונה מ־הוספה של Todo list לכל יום בלוח שנה - מס׳ 8 מאת lia.arbel1?

כן כי זה ליצור תבנית קבועה(רשימת קניות שברובה נשארת זהה משבוע לשבוע).שתיהן אולי סוג של רשימות אבל הקונספט שונה לגמרי .
במקום לשכפל כל פעם את אותה רשימה ידנית היא “תקפוץ” לשבוע הבא כפי שהיא.ניתן לערוך אותה(למחוק מוצר שהשבוע לא צריך,להוסיף מוצר או לשנות כמות).מה שטוב שגם אם מחקתי מוצר ורוצה לדעת שהוא היה קיים ברשימה, יש לי אינדיקציה משבוע קודם.
לדעתי זה אופציה נחוצה בלוח שנה,יודעת שאבא שלי היה מתלהב ממנה אם הייתה לו כזאת בלוח שנה שלו חחח.

אז…יש לי אישור להתחיל ? :slight_smile: :slight_smile: @Yam

הבנתי. אשמח אם זה לא יהיה שונה לגמרי מהפיצ’ר שליה הציעה, כדי שלא יהיו לנו 2 מימושים שונים לחלוטין עבור TODO LIST ועבור TODO LIST שחוזר על עצמו כל שבוע. זה גם יקל עליך לממש את זה להערכתי :slight_smile:
דברי עם ליה אם אפשר to integrate עם הרעיון שלה (ואם היא מממשת אותו ומתי)