בדיקת/תיקון איות

מה ההצעה כוללת?
שירות המאפשר:

1. תיקון איות של טקסט אירוע (בהינתן טקסט האירוע)
  2. הצגת רשימת מילים בטקסט האירוע שככה"נ אוייתו שלא כהלכה כאשר לצד כל אחת מהן מאגר של אפשרויות תיקון)
  3. הצגת רשימת מילים בטקסט האירוע שככה"נ אוייתו שלא כהלכה לצד הצעת תיקון (האפשרות “הסבירה” ביותר לתיקון).

איך אתם מתכוונים לממש אותה?
שימוש בכלי NLP.

אם היא כוללת שינויים במסד הנתונים: אילו שינויים?
לא. השינוי עומד בפני עצמו ואינו דורש שינוי במסד הנתונים.

האם היא דורשת frontend?
כן, בהמשך יש לדון כיצד יוצג במסכים. יש מגוון אפשרויות על בסיס 3 תתי-השירותים שיכיל הטיקט.

אילו טסטים יגרמו לטיקט להיחשב כ"עובד", ויאפשרו לנו לסגור את הטיקט ולהגדיר את המשימה כהושלמה?
וידוא תקינות האיות על בסיס טקסטים שונים המכילים מילים בחלקי דיבר שונים
במסגרת כלים לעיבוד שפה טבעית.

מבקש בדיקה :slight_smile:

מה ההצעה כוללת?
שירות המאפשר:

1. תיקון איות של טקסט אירוע (בהינתן טקסט האירוע)
  2. הצגת רשימת מילים בטקסט האירוע שככה"נ אוייתו שלא כהלכה כאשר לצד כל אחת מהן מאגר של אפשרויות תיקון)
  3. הצגת רשימת מילים בטקסט האירוע שככה"נ אוייתו שלא כהלכה לצד הצעת תיקון (האפשרות “הסבירה” ביותר לתיקון).

איך אתם מתכוונים לממש אותה?
שימוש בכלי NLP.

אם היא כוללת שינויים במסד הנתונים: אילו שינויים?
לא. השינוי עומד בפני עצמו ואינו דורש שינוי במסד הנתונים.

האם היא דורשת frontend?
כן, בהמשך יש לדון כיצד יוצג במסכים. יש מגוון אפשרויות על בסיס 3 תתי-השירותים שיכיל הטיקט.

אילו טסטים יגרמו לטיקט להיחשב כ"עובד", ויאפשרו לנו לסגור את הטיקט ולהגדיר את המשימה כהושלמה?
וידוא תקינות האיות על בסיס טקסטים שונים המכילים מילים בחלקי דיבר שונים
במסגרת כלים לעיבוד שפה טבעית.

מה היתרון על פני כלי האיות שקיימים בדפדפן?

האמת שאני לא יודע לאיזה כלי איות אתה מתכוון בדפדפן… לא ידעתי שקיים כזה. אני מכיר רק תיקוני איות ברמת האפליקציה - לדוגמה בג’ימייל.
בכל מקרה אני מציע בנוסף תיקון ברמת המשפט (שהוא תיאור האירוע) ולא רק ברמת המילה הבודדת.

אפשר בבקשה שוב בדיקה? :slight_smile:

בשביל להציע בדיקת דקדוק טובה ברמת המשפט אנחנו צריכים פרויקט נפרד, וזה נראה לי פחות ב־scope ^^"

בלי קשר מצי להשתמש בgremmarly זה חינמי ועושה בדיוק את שני אלו :slight_smile: