הצעת פיצ'ר - מוטי, שכחת את הדרכון?

תיאור כללי

הצעת רשומות לרשימת ה-Checklist (הוצע כאן) של אירוע מסויים לפי שמו (או חלק בשמו).

מה ההצעה כוללת?

כשהמשתמש ייצור אירוע בלוח השנה שלו, המערכת תזהה (בעזרת regex) לפי שם האירוע מה סוג האירוע ותציע למשתמש להוסיף לצ’קליסט של אותו האירוע פריטים מסויימים.

חשבתי שההצעות יוכלו להופיע פשוט כהודעת טקסט בחלון בו המשתמש בוחר להוסיף צ’קליסט לאירוע שלו:
“If you are going to a wedding, you should remember:” ואז רשימה של הפריטים המוצעים.

לפי דעתי, אצטרך לחשוב על סוגי אירועים ועל הצעות עבור אותם האירועים, ולהכניס את זה למסד הנתונים בצורה ידנית (נשמע קצת עבודת נמלים אבל אני חושב שזה ישים).

דוגמה:
בהוספת אירוע בשם “Heilung Concert” (או כל אירוע המכיל את המילה “Concert”, למשל), יוצע למשתמש להוסיף לצ’קליסט של אותו האירוע “Concert Tickets”, “Earplugs” ו-“Money for alchoholic bevereges and merch”

דוגמאות נוספות:
Wedding => Check/Gift, Invitation
Flight => Passport, Luggage, Boarding Pass

כולל שינויים בקוד? אם כן, איפה?

אני אצטרך להתבסס על מערכת ה-Checklist שמתוכננת לעלות אז אני עוד לא בטוח.
להערכתי, יהיו שינויים יחסית מינוריים בקוד של הצ’קליסט אם בכלל.

האם יהיו שינויים במסד הנתונים? אם כן, איפה?

אצטרך להוסיף טבלאות לKeywords ול-Suggestions (וטבלה המקשרת ביניהן):

האם יהיה שינוי ב־frontend? אם כן, איפה?

חלונית המופיעה בפתיחת רשימת הצ’קליסט המכילה את ההצעות שתואמות לשם האירוע.
יצרתי Mock קטן (לא סופי בכלל, כדי להבין את הרעיון):

אילו טסטים יגרמו לטיקט להיחשב כ"עובד", ויאפשרו לנו לסגור את הטיקט ולהגדיר את המשימה כהושלמה?

שליחת מספר מילים שאני יודע שקיימות במסד הנתונים ו-ווידוא שכל ההצעות המשוייכות למילה זו חוזרות מהשרת.

בכלליות אני מציע משהו רחב יותר
נניח יש אירוע יומהולדת
אז הצעות היכן אפשר לקנות מתנה
נניח יש אירוע עקירת שן
אז היכן יש חנות גלידה קרובה
ועוד ועוד

האמת שלי זה נשמע כמו פיצ’ר אחר, אני מדבר כאן על חלונית שלא מוסיפה לך רשומות לצ’קליסט אלא רק מציעה לך להוסיף לפי אופי האירוע.
מה שאתה מציע, לפי מה שאני מצליח להבין, כלל לא חייב להתממשק עם הChecklist אלא פשוט מציע לך מקומות סביבך שקשורים לסוג האירוע שלך

מבקש בדיקה :slight_smile:
Lorem ipsum dolor sit amet

נשמע מעולה, דבר בבקשה עם @lia.arbel1 לגבי איך עושים אינטגרציה ל־todo שהיא בונה

כוונתך בנוסף לאביעד עם ה-Checklist?

אביעד מתאבד כרגע על טיקטים אחרים שקשורים ב־FE לדעתי.
נסה לדבר איתם ולהבין מה המצב של הפיצ’רים שלהם כדי להבין אם הם הולכים לעבוד עליהם, כי נשמע שהפיצ’ר שלך תלוי בשלהם :slight_smile: