הסיפורים ה"חמים" ביותר

מה ההצעה כוללת?
שירות המחזיר את כותרות N הסיפורים ה"חמים" ביותר בנושא מסויים, לדוגמה, טכנולוגיה, לצד קישור לסיפורים אלה.

איך אתם מתכוונים לממש אותה?
שימוש ב-API חדשותי כלשהו, יכול להיות שבנושא מסויים כמו טכנולוגיה, המכיל אינדיקציה לרמת הפופולריות של הידיעה (ציון/score) וביצוע
מלאכת עיבוד המתאימה לצורך יצירת מילון שיכיל N זוגות של כותרת-לינק.

אם היא כוללת שינויים במסד הנתונים: אילו שינויים?
לא. השינוי עומד בפני עצמו ואינו דורש שינוי במסד הנתונים.

האם היא דורשת frontend?
כרגע - לא, השינוי הזה לא תלוי ב־frontend ולא יגרור בו שינוי.
בהמשך יש לדון היכן הלינקים יופיעו ובאיזו תצורה.

אילו טסטים יגרמו לטיקט להיחשב כ"עובד", ויאפשרו לנו לסגור את הטיקט ולהגדיר את המשימה כהושלמה?
וידוא תקינות פורמט הקישורים - ניתן באמצעות regex. וידוא שאכן N הסיפורים שהוחזרו הם בעלי הניקוד/ציון הגבוה ביותר.
להשלמת בדיקת התקינות, ללא שימוש ב-unittest, יש לוודא התאמה מלאה בין הכותרות שמופיעות בקישורים לבין הכותרות שמופיעות כמפתחות במילון.

מבקש בדיקה :slight_smile:

מה ההצעה כוללת?
שירות המחזיר את כותרות N הסיפורים ה"חמים" ביותר בנושא מסויים, לדוגמה, טכנולוגיה, לצד קישור לסיפורים אלה.

איך אתם מתכוונים לממש אותה?
שימוש ב-API חדשותי כלשהו, יכול להיות שבנושא מסויים כמו טכנולוגיה, המכיל אינדיקציה לרמת הפופולריות של הידיעה (ציון/score) וביצוע
מלאכת עיבוד המתאימה לצורך יצירת מילון שיכיל N זוגות של כותרת-לינק.

אם היא כוללת שינויים במסד הנתונים: אילו שינויים?
לא. השינוי עומד בפני עצמו ואינו דורש שינוי במסד הנתונים.

האם היא דורשת frontend?
כרגע - לא, השינוי הזה לא תלוי ב־frontend ולא יגרור בו שינוי.
בהמשך יש לדון היכן הלינקים יופיעו ובאיזו תצורה.

אילו טסטים יגרמו לטיקט להיחשב כ"עובד", ויאפשרו לנו לסגור את הטיקט ולהגדיר את המשימה כהושלמה?
וידוא תקינות פורמט הקישורים - ניתן באמצעות regex. וידוא שאכן N הסיפורים שהוחזרו הם בעלי הניקוד/ציון הגבוה ביותר.
להשלמת בדיקת התקינות, ללא שימוש ב-unittest, יש לוודא התאמה מלאה בין הכותרות שמופיעות בקישורים לבין הכותרות שמופיעות כמפתחות במילון.

סקרן – איך אין השפעה על ה־frontend? :slight_smile:

הכוונה שלי שכרגע אבנה שירות שכשקוראים לו עם פרמטר מספרי חיובי כלשהו יספק מבנה נתונים שמכיל את כותרות הסיפורים “החמים” לצד לינק אליהם. בהמשך כמובן שזה יבוא לידי ביטוי ב-frontend עם בניית המסכים השונים.

זה נשמע לי כמו פשוט requests.get ל־API, לא? :slight_smile:
יכול להיות שאני מפספס משהו

אני חושב שבגדול כן :slight_smile:
בעיקרון אין לי בעיה להציג את התוצאה בצורה נחמדה במסך נפרד בינתיים. האם זו כוונתך?

אפשר בבקשה שוב בדיקה? :slight_smile:

למען האמת, אני קצת מתקשה לראות את הנפח בפיצ’ר ואיך הוא קשור ללוח שנה.
זה נשמע כמו פרויקט נפרד שלא בהכרח קשור לפרויקט שלנו.

יכול להיות שאני טועה, אבל אם זה המצב אני אצטרך חידוד לגבי למה זה לא פשוט בקשת HTTP, ולגבי איך הפיצ’ר קשור ללוח שנה :slight_smile:

אני חושב להתמקד בידיעות טכנולוגיות ודווקא כן חושב שזה יכול לתרום לאפליקציה וקשור אליה… :slight_smile:

מבקש בדיקה חוזרת בבקשה :slight_smile:

אפשר בבקשה הבהרה לגבי למה זו לא פשוט בקשת HTTP? :slight_smile:

אני חושב שאני מסכים שהמהות היא באמת בקשת HTTP ושימוש ב-API כלשהו, אבל לגבי הפשטות, אני מניח שזה מאוד תלוי ב-data עצמו שמגיע מהבקשה וכמה מלאכת עיבוד דרושה לפני ההגעה לתוצאה הרצויה. לדוגמה, כיצד אני בודק רמת פופולריות או אקטואליות?
בכל הנוגע ל-API, אני יכול לציין שכבר נתקלתי במקרים שנראו פשוטים מלכתחילה אך בסופו של דבר דרשו המון עבודת טיוב עד לתוצאה הרצויה, ולהפך - מקרים שמלכתחילה נראו סבוכים ובסוף נמצא API ש"עושה את העבודה". אני לא יודע מה יהיה במקרה זה… ושוב, מסכים איתך שהבסיס הוא API ובקשת HTTP…