הצגת לוח של משתמשים אחרים

תיאור כללי

הצגת לוח שנה של משתמשים אחרים

מה ההצעה כוללת?

להוסיף אופציה להציג לוח שנה של משתמשים אחרים על גבי לוח השנה של המשתמש הנוכחי.

כולל שינויים בקוד? אם כן, איפה?

לא כרגע, אולי צריך את הפיצ׳ר שהוצע לגבי לתת צבע לאירועים - שיתייחס גם לאירועים שמלוח שנה של משתמש אחר בנפרד.

האם יהיו שינויים במסד הנתונים? אם כן, איפה?

מתבסס על הטיקט של הוספת הגדרת פרטיות לאירועים, אין צורך בשינויים מעבר לזה

האם יהיה שינוי ב־frontend? אם כן, איפה?

כן , צריך להוסיף מקום להכניס את שם/מזהה המשתמש שרוצים להציג ואז לדאוג שהאירועים של אותו משתמש יופיעו על גבי הלוח הקיים.
אצטרך עזרה בעיצוב ובממשוק לפרונט אנד שיהיה של האירועים של המשתמש עצמו. במיוחד בתצוגות שונות של שבוע/יום/חודש ואיך האירועים החופפים יוצגו - אחד ליד השני, אחד מתחת לשני וכו.

אילו טסטים יגרמו לטיקט להיחשב כ"עובד", ויאפשרו לנו לסגור את הטיקט ולהגדיר את המשימה כהושלמה?

לבדוק שאירועים ששייכים למשתמש אחר קיבלו צבע מתאים.
לוודא שאירועים פרטיים מוצגים עם כיתוב מתאים.
לוודא נוכחות של אירועים ממשתמש אחר לתקופת הזמן שכרגע מוצגת בלוח

נשמע לי כמו חדירה גסה לפרטיות :slight_smile: אולי כדאי לאפשר זאת רק אם לוח השנה שמציגים הוא של משתמש ששיתף את לוח השנה שלו עם אותו אדם?

כאמור זה תלוי בהגדרת פרטיות (טיקט נוסף שהצעתי :slight_smile: ), אם אדם הגדיר את כל הלוז שלו כפרטי זה לא יתאפשר .
אגב היום זה אפשרי פחות או יותר בצורה כלשהי גם בגוגל קלנדר

זה אפשרי רק אם יש שיתוף של הלוח, מה שקורה במקומות עבודה עם המייל של העבודה או בחשבון רגיל עם אישור מראש של המשתמש…
בכל מקרה אדם יכול לרצות שאירוע יהיה “ציבורי” לטובת המוזמנים אבל שאדם שאינו מכיר אותו לא יוכל לראות את הלו"ז שלו סתם ככה. נשמע לי שצריך יותר מ-3 הדרגות שהוצעו בטיקט האחר.

אוקיי זה משהו בנפרד מזה בעצם אם אני מבינה אותך נכון.
שצריך בנוסף להוסיף למשתמש נניח בעמוד הגדרות משתמש שהוא יגדיר כמה הלוח שלו שיתופי - רק לעצמו (ואז תיחסם האופציה להציג), לחברים, לכולם

כלומר זה לא פוגם בעצם הצורך בפיצ׳ר עצמו אלא דורש אחד נוסף של הגדרת פרטיות כללית יותר עם מימוש בדף המשתמש

בדיוק :slightly_smiling_face:

טוב נו יאללה אסגור לי טיקט נוסף חחח