זיהוי דפוס אירועים

תיאור כללי

המערכת תזהה דפוס שחוזר על עצמו.

מה ההצעה כוללת?

בכל פעם שהמשתמש ייצור מפגש חדש המערכת תחפש בדאטה בייס זימונים עם אותו שם ותאריכים שלהם. המערכת תנתח אם האירוע חוזר על עצמו כמה פעמים, אולי באותו יום בשבוע או באותו תאריך בחודש אחר ואם זה המצב תדע להציע לך לזמן עוד אחד כזה בתאריך הבא בסדר.

כולל שינויים בקוד? אם כן, איפה?

ייצור שאילתה שתאסוף את כל הזימונים בעלי אותו שם ואותו יוצר (המשתמש) ותריץ כמה בדיקות שאכין על התאריכים שלהן.

האם יהיו שינויים במסד הנתונים? אם כן, איפה?

לא.

האם יהיה שינוי ב־frontend? אם כן, איפה?

לא.

אילו טסטים יגרמו לטיקט להיחשב כ"עובד", ויאפשרו לנו לסגור את הטיקט ולהגדיר את המשימה כהושלמה?

1. שהמערכת תציע לי זימון על אירוע שבועי, חודשי, כל 10 ימים, וכן הלאה…
  2. שהמערכת לא תציע זימון אם יש אירוע בעל שם דומה אבל שיצר אותו יוזר אחר.
  3. שהמערכת לא תציע לי זימון בהתבסס על דפוס אחר של אירועים שיצרתי עם שמות אחרים.
    4)שתדע לזהות אירוע שחוזר על עצמו ביותר מדפוס אחד (לדוג: שיעורי יוגה כל שני וחמישי).

מבקש בדיקה (20 תווים)

קצת אבסטרקטי לי מדי. תוכל לתת סיפור משתמש ו־Mock לפני שתתחיל לעבוד על זה בבקשה?

סיפור משתמש:

1. דניאל תלמידת תיכון בת 14, יש לה שיעורי פסנתר בכל שני וחמישי. היא מעורבת בפעילויות רבות בבית הספר והצופים ומתקשה לעקוב ולזכור את שאר החוגים שלה. היא אינה רוצה להזין מחדש בכל שבוע שתי פגישות. היא הייתה מעדיפה שהמערכת תזהה באילו ימים יש לה שיעור ותזין לה אירועים עתידיים שתואמים לדפוס הזה עד לסוף השנה.
  2. אורית היא נשיאת מועדון הקריאה של קיבוץ רננות. כנשיאה, אחריותה ליזום מפגש של קבוצת הקריאה כל 20 יום, כדי לדון בספר האחרון שקראו בפרק הזמן הזה. אורית תמיד מתבלבלת עם כמה ימים יש בכל חודש וכתוצאה מכך בוחרת תאריכים לא נכונים ונוצר בלבול רב בקבוצה. היא תשמח לאפליקציה שתוכל לקבוע לה מפגשים ב"קפיצות" של 20 יום.

יכול להיות מעניין, לדעתי במידה וזה מאושר זה צריך להיות פיצ’ר שצריך להיות לו אפשרות כיבוי.

נשמע אחלה, לך על זה. חשוב רק לוודא שהטיקט לא גורר בעיות ביצועים