פגישות בימי קורונה

תיאור כללי

כשאתה קובע event המערכת תשאל אותך אם מדובר בevent שיתרחש בצורה פיזית או בזום. אם תבחר בזום היא תייצר קישור וסיסמה ותפיץ לכל המשתמשים שמוזמנים אליו. אם פיזי תינתן לך האפשרות להזין מיקום והמערכת לא תיתן לך להזמין יותר משתתפים מ20.

מה ההצעה כוללת?

הוספת שדה בחירה פיזי או זום בעת יצירת אירוע. בהתאם לכל תשובה ייפתחו שדות שונים שהמשתמש ימלא.

כולל שינויים בקוד? אם כן, איפה?

בtemplates ובמידע שמועבר אליהן. בנוסף בapp.py במידע שיועבר ויתקבל מכל דף (או למקבילים שלהם ב fast API). בעיקר במסדי הנתונים.

האם יהיו שינויים במסד הנתונים? אם כן, איפה?

אני אוסיף לכל event את השדה pysical שבו יהיו הערכים 1 ו 0. בנוסף אצור שם עמודה בשם סך המשתתפים שתתחיל ב0 ועם כל משתמש שמוזמן תעלה ב1 ועמודת location. בנוסף אכין טבלה שתקשר בין כל event לusers שהוזמנו.

האם יהיה שינוי ב־frontend? אם כן, איפה?

מינורי, רק להוסיף את השאלה הזאת כשאתה מכין פגישה, ולפתוח שדה שאלה נוסף אם בחרת בפיזי.

אילו טסטים יגרמו לטיקט להיחשב כ"עובד", ויאפשרו לנו לסגור את הטיקט ולהגדיר את המשימה כהושלמה?

1. לנסות להגדיר מפגש חדש ולראות האם הוא שומר none בlocation במידה ובחרתי בפיזי.
  2. לא ליצור מפגש במידה וחלק מהפרטים הקריטיים לא מלאים.
  3. במידה ואנסה להזמין יותר מ20 אנשים למפגש אראה רק 20 שורות בטבלה המקשרת בין המפגשים ליוזרים (עם הid של המפגש הזה) והודעת שגיאה מתאימה.

ומה קורה במידה ואין לי זום?

אהבתי, צריך לחשוב איך מממשים את זה כשמשתנות ההנחיות/במידה ואין זום

למה אתה מגביל ל20 אנשים באירוע? קורונה זה זמני :crazy_face:

זה המצב כרגע. וכשההנחיות ישתנו המגבלה הזאת תוסר

את האפשרות של הזום אני משאיר כי נראלי שגם לאחר מכן הרבה מהאירועים שלנו ימשיכו להתרחש בפלטפורמה הזאת

מבקש בדיקה:):):slight_smile:

ההגבלה של כמות המשתתפים משתנה בין תקופות ובין מקומות. לפי מה תחליט?

אתה מתנגש עם הפיצ’ר הזה

ים עוד לא אישר את הפיצ’ר ההוא

כיוון שהפיצ’ר הזה נפתח קודם וביקש אישור קודם אני מרשה לעצמי לתת לו קדימות.
בהצלחה!

מעולה תודה:):slight_smile: