הגדרת פומביות ללוח שנה

תיאור כללי

הגדרת יכולות השיתוף/פומביות של אירועים

מה ההצעה כוללת?

הוספת תכונה על גבי אירוע בודד שבה המשתמש יכול להגדיר האם הוא רוצה שמשתמשים אחרים יוכלו לראות את האירוע הזה - פומבי - כל אחד יכול לראות, חברים - רק מי שברשימת חברים, אישי - רק המשתמש יוכל לראות את האירוע.

כולל שינויים בקוד? אם כן, איפה?

ידרוש שינויים במסד הנתונים והוספת יכולת לבחור את הגדרת הפרטיות של האירוע בעת יצירת האירוע או עריכתו ועדכון הפרטיות בעת שינוי. כמו כן ידרוש התייחסות מתאימה בפרונטאנד להוסיף dropdown למשל לבחירת הגדרת הפרטיות.

האם יהיו שינויים במסד הנתונים? אם כן, איפה?

כן, זה דורש הוספת תכונה של פרטיות/פומביות לevents

האם יהיה שינוי ב־frontend? אם כן, איפה?

כעיקרון שווה להוסיף בכל אירוע אפשרות לבחור את הפרטיות/פומביות שלו, בדף הוספת האירוע ודף העריכה שלו.

אילו טסטים יגרמו לטיקט להיחשב כ"עובד", ויאפשרו לנו לסגור את הטיקט ולהגדיר את המשימה כהושלמה?

בדיקה שהתחברות ממשתמש אחר אינה מציגה אירועים שהם פרטיים וכן מציגה אירועים שהם פומביים.
בדיקה שחבר יכול לראות אירוע של מי שברשימת החברים שלו ולא של מי שאינו ברשימת חברים

לדעתי צריך שהרעיון יהיה פה פשוט צפיה בלוח שנה של מישהו אחר.

ואז כל איוונט שהוגדר פרטי / כל הלוח יוגדר פרטי יהיה לזה השפעה על ה רואים ומה לא.

באווטלוק למשל - פשוט מופיע מילה דיפולט שמסתכלים על לוז של יישהו שהגדיר אירוע מסויים פרטי

זה אכן היה מקור הרעיון ויכול להיות הרחבה של זה אחכ - ההצגה של לוז שלם של מישהו. אבל אני חשבתי כאן קודם כל באופן בסיסי על ההגדרה בעיקר הbackendית של הפרטיות של כל אירוע והוספת האופציה של משתמש לבחור את זה ולהגדיר את זה כדי להיות ריאלית בגודל של הפיצ׳ר

אני חושש שהפיצ’ר כרגע קצת קטן מדי.
אני ממליץ להמתין שמישהו יבנה view ב־calendar של מישהו אחר, ואז נוכל להוסיף לפיצ’ר הזה החבאה של אירועים פרטיים.
ממליץ על 3 רמות נראות: 1. פומבי, 2. אירוע פרטי (שם אבל בלי הפרטים),3. אירוע מוסתר, בנוסף לרמות מעגלי הקרבה שהצעת (צריך לחשוב איך לשלב)

אז בשילוב עם החבאה של אירועים פרטיים (לכתוב busy? לא להראות בכלל?) זה סביר?

כן, מאמין שכן :slight_smile:

אני יכולה גם לנסות לעשות את הview של מישהו אחר תכלס, לפתוח טיקט נפרד?
(אם כי יש מצב ש72 שעות לזה זה שאפתני מבחינתי חחח)

כן, טיקט נפרד זה אחלה