הקפצת תזכורות לאירועים

אמלא עכשיו- שלא יתפסו לי :wink:

מה ההצעה כוללת?

בהגדרות המשתמש, יהיה ניתן להגדיר תזכורות לכל אירוע לפני שהוא מתחיל- חצי שעה לפני התחלת האירוע, בתור התחלה בהודעת פופ אפ באתר. (AJAX)

כולל שינויים בקוד? אם כן, איפה?

רענון עתי של האתר- פעם ב2 דקות לדוגמה. הקפצת הודעת התראה במידה והתבקש.

האם יהיו שינויים במסד הנתונים? אם כן, איפה?

הוספת עמודת ALARM לכל משימה שתגדיר זמן להתראה מראש בדקות.
לדוגמה, אם בעמודה יהיה רשום 30- אז תתקבל התראה 30 דק לפני האירוע

האם יהיה שינוי ב־frontend? אם כן, איפה?

ביצירת האירוע יתבקש להגדיר מתי ירצה לקבל התראה.

אילו טסטים יגרמו לטיקט להיחשב כ"עובד", ויאפשרו לנו לסגור את הטיקט ולהגדיר את המשימה כהושלמה?

לבדוק לפני ואחרי קבלת אירוע האם מתקבלת התראה, לוודא שההתראה “קופצת במסך” בזמן הנכון.

האם ההודעות ישמשו גם לעדכן על שינויים?

לא לגמרי ברור לי למה התכוונת השינויים אבל לגמרי אפשרי להוסיף התראות לדברים נוספים (הזמנה של משתמש לאירוע) כתלות בהתקדמות הפיצ׳רים האחרים בפרויקט. אוסיף לכאן במידה ואראה שזה ריאלי.

חוץ מזה- מבקשת בדיקה :slight_smile:

זה רעיון מצוין – אבל חסר לי קצת אינפורמציה לגבי מקרי קצה.
מה קורה אם נניח הטאב לא פתוח? איפה המשתמש יקבל את ההתראה?

בתור התחלה, אפשר לקבל את התזכורות באימייל, וככה לתעל גם את שירות המיילים שראיתי שעובדים עליו בעיקר אחר.
בהמשך ואם נראה כי טוב- אפשר לפתח את זה ולעבוד על website push notifications, כמו שרואים כאן-

אחלה, אז במייל :slight_smile:
שימי לב שזה עלול להיות טיקט לא טריוויאלי, כיוון שתזמון משימות בד"כ דורש איזשהו service שירוץ ברקע ויתבצע כל X זמן.
אם יש לך פתרון אלגנטי לזה – מצוין. אם לא – כדאי להתייעץ בפורום/לקרוא ולראות מה אפשר לעשות (אני בעצמי לא בטוח שיש פתרון אלגנטי יותר)

היי, מעדכנת שירדתי מהטיקט בגלל חוסר ריאליות- השירותים החיצוניים שמצאתי את זה עושים רק בתשלום רציני.
אם משהו רוצה לקחת את זה לעצמו ולחקור- מזמינה אתכם להגיב ולהשתלט על הטיקט. :slight_smile: