מציאת סרטים לפי ז'אנר

אני רוצה לפתח אתר שבו המשתמש יבחר ז’אנר ויקבל רשימה של סרטים בעלי הדירוג הגבוה ביותר מאותו ז’אנר, למדתי איך לעבוד עם ה-API של TMDb, הבנתי כיצד לקבל בו מידע על סרטים, ע"י חיפוש של movie id או ע"י מילות חיפוש, אך לא מצאתי חיפוש סרטים לפי ז’אנר, למישהו יש רעיון כיצד עושים זאת בTMDb? ואם לא אשמח לשמוע על API אחר שאתם מכירים שאפשר לשלוף ממנו סרטים לפי ז’אנר מסויים.

בהחלט יש שם חיפוש כזה ! תחת discover !
מה שכן , הז’אנרים מופיעים שם כמספרים.

את האפליקציה שלי בניתי עם אותו db ( מה שכן לא עם פייתון) תוכל לראות שיש שם חיפוש כזה.

עם זאת שים לב שבדרך כלל יש לכל סרט שם כמה ז’אנרים , הז’אנרים באים במספרי id (כלומר תצטרך קודם לעשות חיפוש של ז’אנרים ואז להשתמש בזה) ויש לך אפשרות לעשות “ז’אנר וגם ז’אנר אחר” או “ז’אנר או ז’אנר אחר”

אוקיי דרך הdiscover יש אפשרות לעשו חיפוש סרטים לפי genre_id, אבל כשאני עושה זאת משום מה מופיעים לי רק 19 סרטים, יחסית מעט תוצאות ואני לא מבין למה

כי יש לך שם pagination , זאת אומרת שהתוצאות באות כשהן מסודרות לפי עמודים , בכל עמוד כ20 סרטים.
ברירת המחדל היא page=1 כלומר , תראה לי את העמוד הראשון.
אם אתה רוצה לראות את התוצאות של העמוד השני , אתה צריך בquery string לשנות את הפרמטר page.
במקום page=1 , שיהיה מספר העמוד שאתה רוצה.
אם תשים לב באפליקציה שבניתי , אתה תראה בתחתית העמוד את זה - שכאשר אתה לוחץ על החץ הוא מקדם אותך עמוד אחורה או קדימה בהתאם למה שאתה צריך.
שים לב גם שאתה מקבל בתשובה מהשרת את מספר העמודים הכולל , כך שאתה יכול להשתמש גם בזה.