בקשה להמלצות :)

המלצה-

קורסים “לומדים פייתון” – בהובלת ים מסיקה.

עבורי, הקורס מהווה תמצית ההצלחה של הלימודים האינטראקטיביים – בראשית תקופת המשבר , נחשפתי במקרה לקורס לאחר תקופה קצרה של לימודים במסגרת פלטפורמות שונות בעולם התוכנה ברשת.

כבר אחרי שבוע הבנתי שמדובר על קורס בסדר גודל וסטנדרט אחרים מכל קורס שפגשתי בחיי.

קורס עם קהילה שרוקמת עור וגידים ללא היכרות מקדימה, והופכת להיות עיסוק המרכזי לתקופה הקרובה.

הקורס מכיל סילבוס מעולה(אחרי שהשוואתי) , צורת לימוד חדשנית ומתאימה לקצב אישי אך בטווחי הזמן המוגדרים, תמיכה ומעטפת מלאה!(פעם נתקעתי ב1 וחצי בלילה לפני יום הגשה- וקיבלתי מענה מים בתוך 7 דק!!!) האמת לבעלי רצון אמיתי להיכנס /להעמיק תחום – זה הדרך האידיאלית.

מעל הכל מורגש בקורס סטנדרט העשייה – מאות תרגילים מונגשים בשפה ידידותית אך במורכבות לוגית . כתיבה של מאות ואלפי שורות קוד לאורך השעות , תרגילים עם רמת ענייין והקניית כלים חשובים למתכנת צעיר(שימוש במקורות חוץ, חיפוש ומציאת פתרונות ברשת).

כיף להיות חלק, כנראה שמ2020 אזכור גם דברים טובים שקרו :blush:

הקורס הנכון ביותר לכל מי שאי פעם חלם ללמוד שפת תכנות, ולא העז.
את הקורס עשיתי במקביל לעבודה שלי כאדריכל, בשיאו של משבר הקורונה, והוא היה נקודת אור להגיע אליה בכל יום.

החומר מועבר בצורה בהירה, הדרגתית ולא מתפשרת (לא בתכנים ולא ברמת התרגילים). כך שגם אם לא היה לכם רקע בתכנות כבר בסיום המחברת הראשונה תוכלו לקבל מושג רחב יותר ולהתחיל לדבר במונחים מהעולם האמיתי.

ואם לרגע היה לי צל של ספק, על מה קורס אינטרנטי יכול להקנות לי, הופתעתי לגלות שהיקף התכנים, רמת ההעמקה בנושאים, ורמת הקושי של התרגילים, לא יורדים ולא בס"מ מהרמה היום בשוק, ואף יותר.

ים וצוות הקורס עושים עבודה מדהימה בליווי הסטודנטים עד לרמה הבין אישית, וזאת על מנת להבטיח שלא תצאו עם סימני שאלה בנוגע לנושאים השונים.

את הקורס עוטפת מערכת פורום נפלאה בה ניתן להעזר ולהתייעץ על החומר הנלמד עם שאר הסטודנטים בקורס, וגם לייצר חברויות חדשות ומעניינות.

פייתון כשלעצמה היא שפה מדהימה, ידידותית ומקנה בסיס וטוב לכל שפה אחרת שתלמדו אחריה, כך שאם תמיד רציתם ללמוד שפת תכנות אבל פחדתם להתחיל,
אין נקודת התחלה טובה מזו.

אני עדיין לא מאמין שזכיתי בלוטו הזה שנקרא קורס פייתון של ים מסיקה. מרצה תותח, חומרים במחברות בצורה שלא יכולתי לחלום אפילו, תרגילים מאתגרים שהוציאו ממני דברים שלא דמיינתי שאוכל לעשות, והכי חשוב - אני יכול להגיד בביטחון שלמדתי פייתון ואני יודע להשתמש בידע הזה אחרי תקופה יחסית לא גדולה. לא דומה בשום צורה לכל קורס או ספר תכנות שאי פעם קראתי ולמדתי.
בקיצור, הקורס הזה שווה זהב ואם יש בעתיד עוד תחומים שים יילמד, אני אחריו בעיניים עצומות.

ים שלום,
למרות שבאזור שבוע 4-5 הלכתי לאיבוד והרגשתי שלא מצליח לצאת מזה וחבל י באופן אישי מאוד בגלל מיליון סיבות (אשמח לפתח בהזדמנות אחרת…)
אני מאוד מברך על הקורס המדהים ומאתגר החינמי שלכם !!!
כל הכבוד,
מרסלו פרוסיאנוי

התחלתי את הקורס ללא ידע וניסיון מוקדמים, אבל עם חלום בן 20 שנה ללמוד לתכנת, ותחושה שהתחום הזה תמיד איכשהו ‘חמק ממני’. בחודשים שלפני הקורס, במקביל לרצון גדול לבצע שינוי מקצועי בחיי, התחלתי לבחון את תחום ההייטק באופן כללי, ובדיוק אז נתקלתי בשיתוף בפייסבוק שפרסם את הקורס החינמי של ים. נרשמתי מתוך מחשבה ש’זה קורס אינטרנטי קליל’, ואין לי מה להפסיד.
מהרגע הראשון שהקורס התחיל, נשאבתי לחלוטין לתוך עולם של תרגילים ומשימות מרתקים, שבנויים באופן כזה, שמעניקים לי כלים מצד אחד, אך מאלצים אותי לחשוב על פתרונות ומאתגרים מאוד מהצד השני. השילוב הזה מקנה כלים עצומים. ים לא רק ‘מגיש את החומר’. האופן בו הקורס והתרגילים בנויים הוא אופטימלי, על מנת ללמד את התלמיד לחשוב כיצד הוא מבין את החומר ברמה הכי עמוקה, ומסוגל כתוצאה מכך להשתמש בו בכל אופן שיבחר, ומכריח תמיד לחשוב ‘מחוץ לקופסה’.
בנוסף, הקורס ‘מאלץ’ את התלמיד, תוך הכוונה עדינה ומדוייקת, לצאת ולחפש בכל רגע כלים נוספים שיעזרו לו. אף קורס למתחילים לא יכול לעבור על ‘כל’ כמות הידע הקיימת, אבל הקורס של ים, בצורה מאוד חכמה, גם נותן את הכלים הנכונים על מנת לללמוד ולהשלים ‘לבד’ את כל הידע הדרוש כדי לכתוב קוד בצורה הכי מקצועית ויעילה.
לסיכום: זהו אינו קורס אינטרנט ‘קליל’. הוא דורש המון מאמץ והשקעה מצד התלמיד, בוודאי אם הוא מגיע ללא ידע מוקדם. אבל כל אחד שמוכן להשקיע את הזמן והמאמץ, יקבל פה חבילה מדהימה עם המון ניסיון ומחשבה מאחוריה, שתעניק לו כלי יישומי אמיתי. בכל מה שקשור לתכנות בפייתון, מי שמסיים את הקורס הזה, יכול להוסיף ‘שפת פייתון’ לקורות החיים שלו, חד וחלק, ללא ‘אבל’ או ‘חוץ מ…’. מומלץ מומלץ בחום!

אני שמח שנפלה בחלקי הזכות להיות המדריך שלכם בשנה הזו.
היה מחזור אינטנסיבי ונפלא ואני אסיר תודה על ההמלצות שכתבתם כאן.

אני נותן heads up לכולם שהאשכול הולך להתפרסם בימים הקרובים ברשתות החברתיות, יחד עם פתיחת מחזור נוסף לנשים.
אם מישהו מרגיש לא בנוח עם ההמלצה או עם חשיפתה לקהל רחב, ורוצה לערוך אותה או להסיר אותה – בבקשה תרגישו בנוח לשלוח לי הודעה ואדאג לעשות את זה בהקדם.

שוב תודה!