שאלות בקשר להמשך של השבוע ובכללי

היי לכולם דבר ראשון אני חייב להגיד שלמדתי המון דברים חדשים על עולם התכונה והדבר הביא לי ידע ממש טוב(אפילו מטרוף)…
אני עושה במקביל מכינה של מדעי המחשב (כאחד התנאים שלי לקבלה של התואר) ושלחו מבחן סוף שם בשפה של C קראתי קצת על C והצלחתי לפתור אותו עוד לפני שהמכינה התחילה…
אבל זה לא הנקודה שאני פותח את האשכול הזה בכללי התרגלתי שכל שבוע שולחים מחברות של שבוע ויש לך 10 יום לפתור אותם ותפתור אותם בסבבה שלך מתי שיש זמן…אבל שבוע 9 מרגיש לי ממש אבל ממש מבולגן ושאין סדר כלומר את יום אחד הבנתי ופתרתי אבל את יום 2 לא היה לי מושג על מה מדובר כלומר לא היה הסבר ממש מפורט איך ליצור והרגיש לי אישית שהיה איזה משהו שפספסתי ולא קראתי או לא למדתי…
יכול להיות שהרגשה הזאת היא שבגלל שזה לא מפורק למחברות(כהרגל). או שפשוט היה מכוון שנמצא את הדבר לבד באינטרנט ולא הבנתי זאת…
" כדי [להריץ קובץ פייתון ] שיצרתם באמצעות ה־IDE שלכם"
אם אפשר בבקשה הסבר על הדבר אני ישמח (איך ליצור קובץ של פייתון דרך ה IDE)

היי.
זה הולך להיות הפורמט מעכשיו ועד סוף הקורס, והוסבר למה כאן.
יתכן שבהמשך ההסברים יתקצרו אפילו יותר לטובת הפנייה למקורות.

החומרים שיבואו עלינו לטובה פחות מתאימים למחברות ולכן לא מפורסמים ככאלו.
מעבר לזה, ההפניה למקורות במקום כתיבת החומרים מ־0 משיגה עמידה בקצב לו"ז סביר יותר, מאפשרת לי לבדוק תרגילים ולעזור יותר לחניכים ולהתמקד בדברים חשובים (כמו שדרוג מערכת התרגילים).
כנקודה אחרונה, עכשיו כשיש לכם את השפה ואת היכולות הגיע הזמן לחזק את היכולת של עצמאות ויכולת חיפוש באינטרנט.

ובנימה זו – מצא בעצמך (ובעזרת גוגל) איך פותחים קובץ פייתון ב־IDE :slight_smile: