ילד מנסה להכשיל אותי

אוקיי אז סוף סוף הצלחתי להבין מה הפעולה decrypt_file אמורה לעשות ובערך איך היא אמורה לעבוד, אבל בנסיון להבין איך אני רוצה שהיא תעבוד עולות לי כמה שאלות:

הראשונה ומאוד לא ברורה לי בנוגע לקובץ message, הוא כביכול קובץ טקסט רגיל אבל משום מה אני מסוגל לפתוח אותו כרגיל אבל אם אני רוצה להשתמש בפעולה כלשהי הוא נכשל, ורק כשפתחתי אותו במצב בינארי הצלחתי לקרוא אותו.

דבר שני ואני לא בטוח אם נכון (תלוי אם אני צודק או לא שצריך לקרוא את הקובץ כבינארי), בניסיון להריץ את הפעולה decrypt / digest עם המפתח של שני המשתמשים והטקסט שקיבלתי מהקריאה הבינארית, כבר באות הראשונה הפעולה נכשלת ולא ברור לי מה אני עושה לא נכון

כשאתה פותח אותו כרגיל ומנסה לקרוא אותו והוא ‘נכשל’, מה זה אומר? איזו שגיאה עולה לך? :slight_smile:

הבנתי את ההכוונה שלך, למען האמת שכחתי לגמרי שהאפשרות הזו קיימת, אבל יש לי שאלה אחרת בהמשך לכך.
יש הרי המון אפשרויות לבחור מהן, utf-8, utf-16, latin-1, ascii וכן הלאה, עדיין לא הצלחתי להבין את ההבדל ביניהם קודם כל, אבל איך אני יכול לדעת באילו תווים להשתמש?

ברור שיש פה עניין של היגיון ובמקרה של התרגיל הזה אני צריך להריץ אותו בפונקציה שקיבלתי ולראות אם קיבלתי מסר הגיוני, אבל כשאני אצטרך להיות זה שבונה את הפונקציה, איך אפשר לדעת עפ"י מה לבחור ביניהם?

כיוון שלא העמקנו בקידוד בקורס לא אוכל לענות על זה, אבל קלעת בול :slight_smile:

ניסיתי עכשיו להריץ את הפעולה decrypt עם הטקסט המקודד ועם המפתח שקיבלתי משני המשתמשים שהתבקשנו וכל מה שאני מקבל זה מלל ארוך של ג’יבריש ותווים לא הגיוניים, היו 2 אפשרויות שעבדו והשאר שבדקתי נראה שלא הצליחו לקודד את הקובץ (לפחות מאלו שאני בדקתי), אז מה בדיוק אני מפספס?

שלח לי את הקוד בפרטי ואעשה את המיטב כדי לעזור :pray:

יש מצב שיש לך טעות במימוש של get_user או במימוש של get_password?
פתחת את הקובץ ידנית לבדוק שקיבלת את מה שציפית לקבל?