ילד שלי מוצלח - לא מצליח לפענח

עד החלק שבו אני צריך למצוא את סיסמת ההתקשרות אני בסדר (הצלחתי למצוא את הסיסמא הנכונה).
עכשיו החלק שבו אני מסתבך - אני יוצר את הפונקציה decrypt_file ובו אני בעצם פותח את הקובץ message.txt וקורא אותו לערך text. לאחר מכן אני מעביר את הטקסט שקראתי ביחד עם הסיסמת התקשרות לפונקציה decrypt, ומה שאני מקבל זה בעצם הודעת ג’יבריש.
לא מבין מה אני עושה לא בסדר, אשמח אם מישהו יוכל לתת לי איזה קצה של חוט כדי שאדע איך להתקדם.

תודה

תנסה לבדוק אם הסיסמה הנכונה היא בדיוק מה שאתה נותן לפונקציה ושאין בה דברים מיותרים

נשמע לי דווקא שאתה בדרך הנכונה:

רק על מנת לוודא:

1. תראה בכל שלב מה הפונקציה מחזירה והאם זה מה שציפית לגלות כולל שלב סיסמת ההתקשרות
  2. במידה ואתה בטוח בתשובתך, אתה עכשיו יודע באיזה חלק הקושי ותנסה לחשוב כיצד לפתור זאת ומה יכול לגרום לתוצאה שאינה רצויה (המרחק בין הצלחה לכישלון לפעמים דק כעובי החוט)

המון בהצלחה!

לא הבנתי איך זה עזר…
יש לי את אותה הבעיה, הכל עובד לי טוב (משיגה את הid הנכון לכל user ואת הpassword הנכון לשניהם) אבל משום מה כשאני משתמשת בפונקצית הdecrypt הוא מחזיר לי עדיין את כל הג’יבריש ולא מילה. לא ממש מבינה איך להתקדם מכאן כי אין לי מושג איפה הבעיה.

תנסי לחשוב אם כל המלל שיש לך בstring שהוא הסיסמא בעצם נחוץ. בין אם זה נראה לך תקין או לא תנסי לשחק עם זה.
איך בקובץ של הסיסמאות כל צמד מתחיל בשורה חדשה?

כתבתי תגובה בהמשך (במקום להגיב ספיציפית על הפוסט שלך)