ילד שלי מוצלח בבקשה עזרה בהבנה של התרגיל

הצלחתי לבנות חצי מהתרגיל אבל לא הצלחתי להבין מה המשמעות של זה :
load_file – טוענת קובץ טבלאי שהשורה הראשונה שבו היא כותרת, והעמודות שבו מופרדת זו מזו בתו |.
הפונקציה תחזיר רשימה של מילונים. כל מילון ברשימה ייצג שורה בקובץ. המפתחות של כל מילון יהיו שמות השדות מהכותרת.
האם אפשר בבקשה דוגמה של הפונקציה מה היא אמורה להחזיר “המפתחות של כל מילון יהיו שמות השדות מהכותרת”
מה זה אומר בגדול…
תודה רבה לעוזרים

פתח את הקובץ לדוגמה ותבין :slight_smile:
“שמות השדות מהכותרת” זה הערכים שמופיעים בשורה הראשונה

ממ אם הבנתי נכון אז הפונקציה אמורה להחזיר דוגמה דוגמה
{1 :Joseph Hanna|carrie70@yahoo.com|878 Farrell Forest Apt. 251 West Michelle, MI 85952|1978-07-09 09:01:54|Virtual multimedia challeng}
או ש כך
Joseph Hanna:“carrie70@yahoo.com|878 Farrell Forest Apt. 251 West Michelle, MI 85952|1978-07-09 09:01:54|Virtual multimedia challenge”

אם אתה בוחר להשתמש בתוכן של users.txt, מילון שמייצג שורה בקובץ אמור להיראות כך למיטב הבנתי:

{'id': '1',
  'name': 'Joseph Hanna',
  'email': 'carrie70@yahoo.com',
  'address': '878 Farrell Forest Apt. 251 West Michelle, MI 85952',
  'birthday': '1978-07-09 09:01:54',
  'expertise': 'Virtual multimedia challenge'}

המפתחות נקבעו לפי השורה הראשונה בקובץ (id|name|email|address|birthday|expertise)

סבבה תודה רבה
שיחקתי טיפה עם הפונקציות שיצרתי והתוצאה שקיבלתי הוא משהו בגיבריש
ú ¾Z/Üêt¶67Îö±q‘p—tZD¢ã{úš>8fŽôao$3÷ÓÒ±¸ñ†7ªÀÀbe’Ø
אין לי שמץ של מושג מה אני עושה עם זה
כיוון?

כנראה משהו בפיצוח לא עובד לך 100%
תוודא שהסיסמה שאתה נותן לפונקציה decrypt היא באמת הנכונה ושהיא נקייה בלי תווים מיותרים

אוקי שאלה אחת שאני לא מצליח להבין לאיזה נתיב מתכוונים לנתיב של MESSAGE כלומר לאיפה שMESSAGE.TXT?
ו KEY אם אני לא טועה זה התוצר שב PASSWORDS?
i8gvD1!pOIPiLvOY5W72yZU9C#(דוגמה)

נכון מאוד :slight_smile:

אוקי אני נראה לי מתקדם או שאני נשאר במקום הייתי רוצה לדעת, כמו כן על דרך אני יבקש כיוון תודה :slight_smile:
“לצורך פתרון החידה, מצאו את סיסמת ההתקשרות של המשתמשים Zaphnath Pה aaneah ו־Gaius Iulius Caesar.
פענחו בעזרתה את המסר הסודי שבקובץ message.txt.”
במציאת הקוד הסודי שלי מתקבל לי פלט באנגלית ברורה. עכשיו ניסיתי לשלוח את השמות שהתקבלו לפונקציות של מציאת שם והתברר לי שאין שמות כאלו מהמסר הסודי ביינהם ניסיתי לשלוח את כל ההודעה לפונקציה DYCRYPT גם ללא הצלחה נסיתי לפצל את ההודעה לרק השמות בלי שום תווים גם יצא לי גיבריש לא מובן. השאלה האם אני אמור להתעסק אם גיבריש שיצא לי או שאמור לצאת לי איזה פלט מובן באנגלית שאני אמור לעבוד איתו

בסוף התרגיל אמור לצאת פלט מובן באנגלית.

גם אני רואה שהקובץ הוא:
›[ÛÀî×Dƒ›ítñúeüÁã’ëŸÜۓ2}#7–IQÅÏÂW e™EP…)~ÿP-3Ïæ–÷¾²ïOºë͘Ñ1„=gCÃƘ«—6ؙÿI ¢‡aa©dEX4¯TäøúA:‚ÑPen
ואחרי שהרצתי את ה decrypt עם הסיסמה הנכונה , עדיין מופיע לי קובץ כזה
›[ÛÀî×Dƒ›ítñúeüÁã’ëŸÜۓ2}#7–IQÅÏÂW e™EP…)~ÿP-3Ïæ–÷¾²ïOºë͘Ñ1„=gCÃƘ«—6ؙÿI ¢‡aa©dEX4¯TäøúA:‚ÑPen

מה אני עושה לא בסדר ???

נראה שמדובר בבעית קידוד בעת פתיחת הקובץ. :slight_smile:

בעיית קידוד מה זה אומר של פתיחת קובץ MESSAGE?

נכון. מבלי לחשוף יותר מדי, חושבת שאם תחפש את מילת המפתח “קידוד” בפורום, יש סיכוי טוב שתמצא תשובה. אם לא, לחפש את המילה באנגלית בגוגל בטוח יניב תשובה. אם אתה עדיין מסתבך, מוזמן לפנות אליי בפרטי להכוונה נוספת :heart: