העבר האפל (או אולי ההווה האפל) של ים

טוב, סורי אבל אני חייבת לפתוח את זה אחת ולתמיד -
האם ים גדל בחינוך דתי?
שוטו בהימורים, וים מוזמן לספר את התשובה האמיתית, או לחילופין למחוק את הדיון ולהגיד שהוא לא לגיטימי…

חושדת בכך מהשבוע הראשון, האבל ה’למאי נפקא מינה’ שבר אותי.

יאללה, לכו על זה. בוודאות דיון משעשע.

נו טוף, גם אני מהמר על זה.

רואים לפי החליפה שהוא היה חרדי :stuck_out_tongue_winking_eye:

אני דווקא מהמרת שלא :stuck_out_tongue:

חילונים לא יכולים להתעניין בדשא של השכן? :upside_down_face:
כמו כן, הדתיים לומדים פילוסופיה והשכלה גבוהה וגם את הברית החדשה, ישנה, הקוראן וכו’…
אבל גם אני חשדתי שיש משהו, ושכנעתי את עצמי שים משכיל ומתעניין גם בדברים שלנו (כן, אני שומר תורה ומצוות)…

לדעתי לא, הוא פשוט בחר קורסים של פילוסופיה יהודית בפתוחה

אגב, למה אפלה?

מה זאת אומרת הוא דתי עד עצם היום הזה…
הוא אף פעם לא משחרר חומרים בשבת…
רק במוצאי שבת!!
:innocent:

לא הייתי קורא לזה הדשא של השכן זה דיי הדשא של כולם במקרה הזה, חילונים ודתיים כאחד.

ים הוא מאלו שהרחיבו תושבע … אני מוכן לחתום על זה.
:rofl:

(מהכרות אישית) ים נולד לצד קופי קוד שגידלו אותו, כשניצח אותם בשחמט חדי קרן הוא עזב לשבט מתכנתי הקרנל. לפתע נגלה אליו נחש ופיתה אותו לעסוק בתכנות בשפתו. לצד השהייה עם הנחש פגש בעכביש וזהו לימד אותו הכל על רשתות. משהפך עצמאי יצר לעצמו שבט וחינך אותו ולכן הוא בוגר החינוך הימי ולא הדתי

אגב, כולנו דתיים (לפי הדת היהודית - אמא יהודיה), מה שמפריד בינינו (היהודים) זה שמירת מצוות ואי שמירת מצוות.

זה באמת מחשיד… אבל אולי הוא פשוט מכבד אחרים ששומרים שבת? :wink:

מה אני חשדניסט?!
חחח…

ים נראה יותר כמו אדם שאוהב לחקור ולדעת.
ק"ו על: דע מאין באת.
מהמרת שגדר בחינוך ממלכתי (שמתם לב שהתגובות שלו ממלכתיות? :wink: )

לי יש תחושה שים מחולון. זה מקטין את הסיכוי בגדול שהוא חרדי (כמו שרשמו פה) או מסורתי או סקרן ולמדן

חשבתי בהתחלה שהוא סתם ‘אדם שמתעניין’, אבל יש לו יותר מדי ביטויים ומושגים ששגורים על לשונו.

זה רק אומר שכולם יהודים (בהנחה שאין פה כאלה שאינם. הנחה שאני ממש לא בטוחה בה). לא שכולם דתיים.

יהדות זו דת :upside_down_face: