בתרגיל ביניים "סטטי ... מה" עם הססטינה

תגיות:

קטע… ואני חשבתי שזה רק אני. טוב לדעת!

האם יש להגיש מימוש משלנו למחלקה Song או שאפשר לרשת את התכונות של המחלקה שהוצגה במחברת?
אני יוצא כמובן מנקודת הנחה שצריך להגיש מימוש כלשהו של Song, בשביל שהתרגיל יעבוד כראוי.

אפשר להשתמש במימוש במחברת(:

נראה שכל שיר התבנית של הססטינה בבית האחרון משתנה.
אפשר פשוט לבדוק שמופיעות בכל שורה בבית האחרון 2 מילים שונות כך שבסך הכל יהיו כל 6 המילים?

זה קרה להרבה,
ים ראה והגיב: לא משנה שלוש השורות האחרונות.

זה

אחלה תודה רבה

1 2 3 4 5 6
6 1 5 2 4 3
3 6 4 1 2 5
5 3 2 6 1 4
4 5 1 3 6 2
2 4 6 5 3 1
(6 2) (1 4) (5 3)
זה הסדר של השורות על פי התיקונים והססטינה עדיין לא עומדת בזה .
אז אמור להיות FALSE נכון

אפשר להניח שבין כל בית יהיה מרווח של שורה אחת ריקה?

לא :slight_smile: צריך להשתמש במודול של ניתוח שפה טבעית שיודע לעשות tokenize למשפטים לפי המיקום הסמנטי של המילים. אם אתה רוצה, אתה יכול להשתמש ב־requests כדי ליצור מאגר שירים, ואז עם machine learning ליצור מודל שישאל אותך כל שורה אם זה בית או לא, ואז בעזרת reinforcement אחרי מספיק שירים הוא ידע לבד לסווג מתי זה בית חדש ומתי זה לא.

סתם נו, שורה רווח בדרך כלל מייצגת בית בשירה. תשתמשו בהיגיון, אין צורך להוכיח ריגורוזית שהתרגיל שלכם עובד

ככה אני עשיתי.
לא טוב???

בשיר של ניל גיימן, “ססטינת ערפד”, בבית השלישי בשורה הרביעית:
השורה הרביעית מסתיימת כך: a-dream
אם אני מוחק את ה"-" התרגיל מסתיים לי בהצלחה, אבל אם לא, זה לא עובד.
אפשר למחוק את ה"-" ולהוסיף רווח בין ה-a ל-dream למטרת התרגיל?

תחשוב על דרך ‘למחוק’ את הסימן הזה, או כל סימן אחר שמפריע

כן זה אפשרי. אבל אם אתה כבר ניגש לטפל בדברים כאלה שווה לעשות משהו כללי יותר שיטפל בכל המקרים האלה.

אבל אז הבעיה היא שבכל ססטינה יש 39+ 6 שורות!
כי יש לקחת בחשבון גם את שורות הרווח בין בית לבית.
:hushed::innocent::wink:

במקום למחוק את המקו תחליף ברווח

חשוב להדגיש משהו: לא הייתי ממליץ לך להחליף את התו \n כמו שאתה מחליף כל תו מיותר אחר, כי הוא לא מיותר לניתוח שלך - אתה צריך אותו כדי להפריד בין בתים.
כשאתה יוצא מנקודת הנחה שבתים מופרדים בשורה ריקה, חלוקת המחרוזת לרשימת מחרוזות תביא לך תוצאה שתאפשר לך להפריד לבתים בצורה נוחה, ומתוך כך גם לשורות בפועל (לא 39 + 6). מכאן למדים ש-\n הוא תו חשוב, שאמור להיות מטופל במהלך הפעולות שלך להפרדה לבתים, שורות, מילים וכו׳.

היי זאת שאלה שכבר שאלתי אבל אני חושב שהדיון נמחק ולא ברור לי למה…
בתרגיל ססטינה אני לא ממש מבין איך אני מייצג שורה ריקה בתוך משתנה, מה שעשיתי זה שיצרתי שהססטינה שאני בוחר לעבוד עליה כקלט תתחיל משורה רווח וכך יש לי אפשרות להכניס אותה לתוך משתנה.
אז השאלה שלי איך אני מייצג שורה ריקה? ניסיתי ‘n/’ וזה לא עזר וגם לא False , ולא מצאתי תשובה באינטרנט.

התו \n מייצג ירידת שורה אחת, שים לב לכיוון של הלוכסן

\nתודה, טעות שלי בכיוון ה.
זה מייצג ירידת שורה, אבל עדיין לא מצאתי דרך לייצג שורה ריקה, מלבד לקחת אותה מאחת השורות שבשיר.