תאריכי שחרור המחברות

אנחנו ממשיכים במתכונת של שבוע שעבר.
המחברת הראשונה (ירושה) תשוחרר מחר (30/06), ובסמוך אליה תשוחרר מחברת נוספת.
הגשת המחברות תהיה עד ה־14/07, ותוארך ככל שיהיה בכך צורך לפי הזמן שייקח לשחרר את שאר המחברות.

השבוע נעסוק בעיקר בירושה ובטיפול בשגיאות, נושאים סופר חשובים ובין הכלים הבסיסיים היחידים שנשארו לנו להשלים במסגרת הסילבוס :slight_smile:

בנתיים, כדי לא לצבור חלודה, אנחנו ממליצים לפתור את אתגרי Advent of Code ואת תרגילי ההשלמה של השבוע.

תודה על העדכון ים.
רק מביע את הדעה האישית שלי, מבלי לגרוע בדעה של מישהו אחר.
אני מרגיש שינוי שלילי שחל בלימוד ובריכוז שלי השבוע לעומת כל השבועות עד כה, שנובע מקצב הלימוד המאוד לא אחיד. אם השינוי של שבוע 7 ו 8 נעשה בגלל אילוצי זמן שלכם, אז אין מה לעשות ואסתדר. אבל אם הוא נעשה בעקבות בקשות של תלמידים, אז אביע בקשה הפוכה שתחזרו למתכונת הקודמת.

אני דווקא חושב ההפך, לי השבוע (שלושה) האחרון הרגיש שכל פעם אני מקבל מחברת מסיים אותה והשלמתי את המטלה שלי עד שמגיעה המחברת הבאה ואני חוזר ללופ.
מאוד נהניתי מההרגשה שכשסיימתי את המחברת קיבלתי כמה ימים של מנוחה (בהתאם לקצב שפתרתי כל מחברת)

מחזק לגביי אילוצי צוות למול בקשות אחרים. מוסיף ואומר שאני באמת מחכה למחברות ומחכה להתקדם הלאה. קורס אדיר :sunglasses:

אני רק אציין שכל כך הרבה למדנו…
וזה עדיין חומר בסיסי???
:sob:
יאללה בסדר
נהיה חזקים
:wink:
ונחכה בסבלנות למחברת הבאה…
תודה רבה
קורס מעוווולה

היי, תודה על הפידבק!
השינוי בקצב הוא נטו באשמתי. למרות שהתפטרתי מהעבודה שלי ואני משקיע כרגע 24/7 בכתיבת מחברות, ה¯timeline סופר מאתגר. אני מבין שזה לא ניכר כי אתם מקבלים את התכנים בזרימה, אבל בפועל נוצר פה ספר מקצועי לכל דבר. כל מילה שאתם קוראים עוברת וידוא ע"י גורם טכני וע"י עורכת לשונית, וזה לפני שמדברים על הזמן שלוקח לי באופן אישי לחשוב על דוגמאות, לאייר, לכתוב את הקוד ולמצוא דרך מספיק נהירה להסביר למאות חניכים קונספטים מאוד לא טריוויאליים בתכנות.
על המחברת שתשוחרר היום עבדתי כשבוע מבוקר עד ערב כדי למצוא דוגמאות נכונות שלא יטעו אתכם (בניגוד לרוב המשאבים שקל למצוא באינטרנט ולהערכתי לא מלמדים את החומר בצורה נכונה). אני מזמין אותך לחפש מדריכים על ירושה ולהשוות את איכות ההדרכה לחוברות שישוחררו היום.
אני סופר מעריך את כל האנשים שנתנו בי אמון והשקיעו מזמנם כדי לעמוד בדרישות התעודה שלי עד עכשיו, ואני חושב שיהיה לא הוגן להתפשר על איכות ההוראה שהם מקבלים לטובת המהירות שבה החומר משוחרר, גם אם זה פוגע קצת ב¯Flow שאני מספק.
בכל מקרה תודה על הפידבק, ואני מקווה שתמצאו את החומרים שווים את ההמתנה.

לא יכול לחכות! תודה על התוכן המעולה :ok_hand:t4:

התפטרת מעבודתך?!
:hushed:
בהצלחה בלמצוא עבודה חדשה!
ומהר!!
השוק לא במצב פשוט עכשיו…
תעדכן אם אתה צריך המלצות
יש פה כמה מאות שיכולים לכתוב מכתבים…
:innocent::innocent:

ים,
אני חייבת לומר שלקחתי לא מעט קורסים עד כה.
והקורס הזה הוא כמה סדרי גודל יותר טוב מכל מה שלמדתי עד כה.
גם מבחינת ההסברים וגם מבחינת התרגילים המאתגרים.
בהרבה קורסים, התרגילים הם פשוטים מידיי ואי אפשר לדעת מהם כמה באמת הפנמת ממה שנלמד. בקורס הזה, אתה חייב להבין היטב ואף להמשיך ולחקור כדי לצלוח את התרגילים.
אפילו אשתף שביום שישי בפעם הראשונה הגשתי 10 דקות לפני סגירת ההגשה ובמהלך כל היום הייתי מתוסכלת, כי חשוב לי להשיג את התעודה אפילו שעוד לא הבנתי מטעם מי היא, אך לפי רמת הקורס אני מבינה איפה היא תציב אותי…
אני כל כך נהנת מהקורס ונשאבתי אליו ואני בטוחה שיש עוד לא מעט כמוני
תודה רבה רבה לך ולכל הצוות
עוד משהו, גם היחס האישי בו כותבים הערות על התרגילים היא משהו מיוחד בעיניי. הערה טובה יכולה להעלות לי חיוך שלא יורד למשך הרבה שעות. בקיצור התמכרות :slight_smile:

כנ"ל , השתדלתי לפתור תוך יומיים את המטלות ולהנות מהחופש.
רק שעכשיו יש עומס בעבודה אז זה ישתנה :frowning:

יא אלוף!
מקווה שתמצא את העבודה הטובה לך בזמן המתאים לך

רק עכשיו קראתי את זה !!!
מתפלל שתרוויח מהמיזם הזה לפחות פי אלף מאשר בעבודתך הקודמת !!!

אני חייב לומר שאני חש שאתה מתנצל הרבה יותר מדי. רמת ההשקעה שלך בקורס הזה היא בלתי נתפסת. אני זוכר שפעם ישבת איתי באמצע הלילה (זה היה לילה אצלך, אני על שעון ניו יורק, לי זה היה בשעות של בני אדם נורמליים) חצי שעה, בשרשור הלוך-חזור של משהו כמו שמונה או תשע הודעות כדי לעזור לי להבין הודעת שגיאה שהיית יכול פשוט לפתור על ידי תגובה של “אה, תכתוב ככה ולא ככה.” אבל במקום זה הכרחת אותי לעבור על ההודעה מילה אחר מילה עד שהבנתי מה בעצם קורה, מה הטעות שעשיתי, ואיך להימנע ממנה בעתיד. בחיים לא חשבתי שמנחה בקורס יהיה מוכן לעשות דבר כזה עבורי. בקיצור, אין תלונות.

האם יצאה המחברת השניה?
ואם כן/לא היכן הודיעו/יודיעו על זה?

לא יצאה. ים יודיע בפורום ובטח אחרים יודיעו בקבוצות וואצאפ וטלגרם.

אחלה, פשוט בראש בשרשור ים כתב שיצאה…

never say never …

יש עדכון לגבי מועד ההגשה (היות ועוד לא יצאו כל המחברות)? ממש לא בקטע של להאיץ או משהו, פשוט יהיה נחמד לקבל עדכון קטן בנושא כדי שיהיה אפשר לתכנן את הזמן בהתאם :slight_smile:

יכול להבטיח שהוא יהיה לפחות שבועיים מצאת המחברת הקרובה. אין מה לדאוג

:sweat_smile:
פווו…
כבר חשבתי שהשתחררה עוד מחברת…
:joy: :rofl: