תרגיל השלמה – טריוויה

קודם כל, אהבתי ממש את התרגיל! סופר מאתגר ואני לומד המון.

יש לי שאלה קטנה, בתיאור המטלה כתוב:

השאלות יאוחסנו במופעים מסוג Question שבהם המאפיינים הם מספר שאלה, מלל השאלה ומלל התשובה.

שאלתי כדלקמן:
האם הכוונה ב"מספר שאלה" היא מספר השאלה בקובץ השאלות או מספר השאלה במשחק (כך שהשאלה הראשונה במשחק הנוכחי תהיה 1, הבאה תהיה 2 וכן הלאה…)

תודה רבה!

מספר השאלה בקובץ השאלות.

ותודה! ההשראה לתרגיל היא איך שהתחלתי לתכנת, אז יש לו מקום חם בלב שלי :slight_smile:

שאלות נוספות! אני מניח שמספר השאלות יגדל ככל שאני מתקדם בשאלה…

הרובוט ידע להתחבר לערוץ טלגרם, לשלוח ולקבל בו הודעות.

1. פתחתי ערוץ בטלגרם (מהמשתמש שלי) וצירפתי אליו את הבוט.
    הבעיה - אני לא יכול לשלוח הודעה מהמשתמש שלי בערוץ, כי ההודעה נשלחת ע"י הבוט… איך אוכל לשנות את זה על מנת לבדוק את תפקוד הבוט?
  2. האם הבוט צריך לעבוד רק בערוץ או גם בצ’אט פרטי? כי לפי הבנתי עד כה, זה מצריך הרבה שינויים לקוד…
  1. לא בטוח שהבנתי מה הבעיה עם לשלוח הודעה מהמשתמש שלך בערוץ :slight_smile:
  2. רק בערוץ

מתלבש על הפוסט:
יש דרך לדעת מי שולח הודעה בערוץ טלגרם?
ההודעות לא “אנונימיות”?

האם הבוט אמור לעבוד עם כל ערוץ שמצרפים אותו אליו? או שבשלב זה מספיק להגדיר לו לעבוד בערוץ מסוים ?

מחפשת כבר כמה זמן איך אפשר להגדיר לבוט להשיג את הchat id של כל ערוץ שמצרפים אותו אליו ללא הצלחה.

ותודה, תרגיל מעניין :slight_smile: (וגיליתי דרכו בוטים שימושיים קיימים כמו בוט שמציע מתכונים לקוקטיילים :smile:)

ערוץ מסוים.

אני עצמי שימושי מאוד בתור בוט שמציע מתכונים לקוקטיילים

שמתי לב לmagic julep שנראה כמו וריאציה כלשהי לmint julep שטרם יצא לי לנסות :slight_smile:

לעומת זאת… וויסקי סמאש אם אתה מכיר ממש מוצלח לטעמי

ה־Black Magic Julep נוצר ע"י אורון לרנר, אחד המיקסולוגים היותר מוצלחים בישראל, וכל קשר בינו לבין Mint Julep חוץ מהבורבון והנענע מקריים בהחלט :stuck_out_tongue: הוא מפוצץ אמארואים ונועד לשתייה איטית לתוך הלילה, אני ממליץ בטירוף.
אם אהבת וויסקי סמאש נסה Basil Whiskey Sour –

1. 60 מ"ל ברבן שיפון
  2. 30 מיץ לימון
  3. 15 סימפל סירופ
  4. 3 עלי בזיליקום
  5. חלבון ביצה או תחליף הקצפה אחר

לכתוש בזיליקום בעדינות, לנער את כל המרכיבים עם הרבה קרח, לסנן כפול.
גרנשיט של עלה נוסף + דאש של אנגוסטורה עושה אחלה שדרוג

מרענן וכייפי נורא, יוצא לי להכין לעצמי לא מעט –

Google Photos

כזה דבר:

באמת מוזר :X
הייתי מנסה לפתוח שאלה ב־Stackoverflow :slight_smile:

נסי * :slight_smile:
וזה נשמע טעיםםם אנסה, תודה !

מתנצל. וזה מצוין!
יכולה לשנות את המגדר דרך הפרופיל כדי לעזור לאנשים להמנע מבלבול בעתיד, אם תרצי :slight_smile:

ניתן להשתמש ב-threading?

ים, בהמשך לתשובתך בענין קישור הבוט לערוץ מסויים - יצרתי בוט ואני מצליח לשלוח לו הודעות אבל לא מצליח בשום אופן שהבוט יעביר אותן לערוץ שיצרתי (אני מקבל Bad Request: chat not found) - ההודעה מאוד ברורה אבל מה אני עושה לא טוב? לפי מה שמצאתי באינטרנט אני צריך להעביר כפרמטר ב-chat_id את שם הערוץ, למשל: @Avishai_channel

אני ממש תקוע כאן ללא יכולת להמשיך - אודה לכל עזרה, גם אם מרומזת

שים לב שזה לא נשלח מהבוט, השם שרשום בראש ההודעה זה שם הערוץ. אם תלך להגדרות הקבוצה יהיה שם toggle של “sign messages” (אם כי יש שלל בעיות אחרות בלהשתמש בערוץ דיווחים בשביל זה שאפתח על זה שאלה באשכול חדש) :slight_smile: )

התרגיל הזה מאוד מיוחד, אני שמח שנתת אותו!
התרגשתי כמו ילד קטן ממנו
סרטון של הבוט בפעולה :robot:
היה משעשע שכאשר התשובה בטריוויה היא של שנים הבוט מאוד סלחן ומקבל טווח ענק של תשובות נכונות (תודות למרחק לוינשטיין)

(באמצע נזכרתי לצלם)
תודה על ההמלצה :smile:

יאי! איזה כיף. יצא לטעמך? :slight_smile:

יצא מעולה :slight_smile:
ממש מאוזן.
אם כי הבזיליקום שלי יחסית חזק בטעמים.

מצורף החתיך -