חנות הקומדי - שלל שאלות

יש לי כל כך הרבה שאלות :upside_down_face:

1. מתודת checkout - האם בחישוב המחיר לכלול פריטים שלא נמצאים במלאי (בשונה מ-purchase)?
  • מתודת checkout – מקבלת רשימת פריטים לרכישה המיוצגים על ידי מחרוזות, ומחזירה את הסכום לתשלום.
    החנות לא מאפשרת מכירה של פריטים שלא נמצאים ברשימת הפריטים בחנות.
  • מתודת purchase - מקבלת רשימת פריטים לרכישה וסכום כסף מהלקוח. מבצעת את הקנייה (מעדכנת מלאים ויתרה).
    שימו לב שאפשר לרכוש רק אם הפריטים נמצאים במלאי על המדפים.
  1. מתודת purchase - אם יש רק חלק מהפריטים במלאי עם המדפים, האם הלקוח יכול לרכוש רק אותם או שהרכישה מתבטלת לגמרי?

2. מתודת refill - האם הכוונה היא לעדכן מוצר מסוים, כמה מוצרים, או את כל המוצרים בחנות?

• מתודת refill – מעדכנת את המלאי במדפים מתוך המלאי במחסן. החנות יכולה להחזיק על המדף לכל היותר 10 פריטים מכל סוג.
  1. מתודת restock - האם אפשר להניח שהמוצרים שעושים להם restock הם בהכרח ברשימת המוצרים?
  • מתודת restock – מבצעת קנייה של סחורה מהספק. מחיר הרכישה של כל פריט מהספק הוא חצי מהמחיר ללקוח.
    הפעולה תעדכן את המלאי במחסן ותחסיר את סכום הכסף המתאים מיתרת המזומנים של החנות.

5.מוצרים ומחירים - האם הם הכרח שמורים בנפרד (מילון של מוצרים ומילון של מחירון) או שאפשר לשמור מחיר כחלק ממוצר ואז לממש יצירה של מחירון/קריאה למחיר? אפשר להניח שהמוצרים פשוט קיימים מלכתחילה בחנות? צריך פונקציות להוספה של מוצרים חדשים לחנות/מחירים למחירון?

זהו…לבנתיים… :see_no_evil:

התשובות שאענה לך כאן הן מה שאני עשיתי בהתאם למה שהבנתי:

1. כן.
  2. אצלי הרכישה מתבטלת לגמרי. הוא יכול לרכוש שוב ללא הפריטים שחסרים.
  3. אצלי היא מקבלת רשימה של מוצרים וכמות מכל אחד מהם ומעדכנת את המלאי בהתאם (restock משתמשת בה).
  4. ב-restock אצלי ניתן רק לייצר מלאי של מוצרים שלא קיימים בחנות בזה הרגע.
  5. בשאלה הזו יש הרבה שכל וכנראה שיש אצלי באג דומה כשאני חושב על זה - שהרי אם אתה קונה מוצר ואין לו מחיר, אז יש בעיה (ופונקציית restock לא מבקשת מחיר). במקרה הזה, לשיקולך - תוכל לבדוק האם המוצרים במלאי ולמי שלא לבקש מהמשתמש מחיר שאותו תוסיף למחירון.

אחלה חנות ! :ok_hand:t2::ok_hand:t2::ok_hand:t2:
מה השעות פתיחה ? נבוא למבצעים

1.כן
2. מתבטלת
3. ממלא את כל מה שאפשר
4. לא זוכר מה עשיתי נראה לי שאפשר לרכוש מהספק הכל אבל לא זוכר 100 אחוז.
5. אצלי זה בא ביחד. המחיר והמוצר. מניח שבקטע הזה זה מאוד תלוי איך כל אחד בונה את הקוד שלו.

תודה על התשובות :slight_smile:

רק לתקן את שאלה 4 לגבי restock כי טעיתי בניסוח - האם אפשר להניח שהמוצרים שעושים להם restock הם בהכרח ברשימת המוצרים של החנות. כלומר אפשר לעשות restock רק למוצרים שברשימת המוצרים (בין אם יש מהם 0 במלאי או לא)

אני חושה שאתה יכולה גם וגם או ככה או אפשרות להכניס גם מוצרים שאין