סרטונים לשבוע 7?

היי,
יהיו סרטונים לשבוע 7?
הרף של הקורס רק עולה וזה מתחיל להיות ממש קשה בלי הסרטונים…

תודה לעונים!

אני לא יודעת לענות בשם הסגל, אבל מכיוון שים עדיין עסוק בכתיבת המחברות של השבוע אני בספק רב אם יהיה לו זמן גם ליצור סרטונים - שזה עניין שגוזל הרבה זמן.
אז אמנם להציע סרטונים אני לא יכולה, אבל אם יש נקודות שאתה מרגיש שקשה לך - למה שלא תעלה אותן פה? יש כאן הרבה אנשים ששמחים לעזור ולהציע תשובות לנקודות לא ברורות בחומר - הפורום לא נועד רק לדבר על התרגילים :slight_smile:

אין בעייה ספציפית אני פשוט מרגיש שאין לי הבנה מספיק עמוקה בחומר, שהרבה נושאים עדיין רופפים למרות התרגילים.
לעומת הסרטונים שהיו בהתחלה, הרגשתי אחרי כל סרטון הרבה שולט בחומר.
ובמיוחד עכשיו כשהנושאים הרבה יותר מורכבים מההתחלה.

אז אם יהיו נקודות שאתה יודע שהן לא מספיק ברורות לך - אתה מוזמן לשאול בפורום, ההצעה נותרת פתוחה.
אחרת - על אף שהקורס של ים לא רק מתיימר אלא גם מצליח להיות מקור המידע הכי טוב ומקיף בעברית, יש עוד מקורות מידע, לפחות אחד שאני מכירה בעברית ובערך אינסוף באנגלית - מציעה לחפש מידע או סרטונים על הנושאים שאתה מרגיש שלא מובנים לך עד הסוף ולהעמיק.
לדעתי הדרך הכי טובה להבין היא הרבה תרגול - ובוודאי תשמח לשמוע שגם בעניין הזה יש הרבה מקורות ברשת וחיפוש בגוגל יכול לעזור.
בהצלחה :slight_smile:

מצטרפת לבקשה… גם לי הנושא של מחלקות מורכב ולא יושב טוב והייתי שמחה מאוד להסבר בסרטון אפילו קצר

אני גם אשמח לסרטון הסבר, למרות שחיפשתי מידע וקראתי וראיתי סרטונים, מרגישה שהחומר לא יושב לי עד הסוף, לא מצליחה בכלל לגשת לפתרון מחברת 2.

מצטרפת. מרגישה שההסברים במחברת והדוגמא היו מעולים, אבל שעדיין חסר ידע על מנת לפתור את התרגילים.
אולי תרגול במקום סרטון הסבר?

אני ואחרים פה נשמח לעזור אם תרשמו נקודות של דברים שלא מתיישבים לכם אולי ננסה לתת הסבר או דוגמאות שמסבירות אותו.

אם אתה יכול לראות סרטונים באנגלית , אז אני ממליץ על הסרטונים של corey - הוא מורה מצויין לפייתון , למרות שספציפית לא ראיתי את הפלייסט שלו על oop , אבל אני בטוח שכהרגלו יעשה עבודה מצויינת.

ממליץ על Giles McMullen-Klein - יש לו גישה מגניבה ללימוד פייתון, ואנגלית ברורה מאוד (לטעמי).

הוצאת סרטונים כרגע לא ריאלית עבורי כיוון שאני עובד כל היום על המחברות (ועדיין, עיניכם הרואות שלוקח להן זמן לצאת).
האנשים פה בפורום עוזרים בצורה מצוינת ואני בעיקר ממליץ לתרגל הרבה.
אשתדל שנגה או מי מהצוות יצא עם תרגולים נוספים בקרוב

תרגולים יהיה מדהים! ועוד תוים

אוקי, תודה!
החשש שלי הוא שהתלמידים בפורום יכולים להטעות…

אני עובר על כל ההודעות בפורום באופן אישי. אם מישהו מטעה אני מתקן.