פילטר מותאם אישית - פונקצית פילטר

האם בתרגיל פילטר מותאם אישית, אני צריך לייצר פונקציה חדשה שיודעת לטפל בכל המקרים שאני אשלח לה ובמצבים כמו שפונקציה של פילטר אמורה לעבוד?
משמע לדעת לטפל אם התוצאה של הבדיקה היא 0 ואז זה כמו FALSE וגם אם שלחתי לה STRING או FLOAT?

הפונקציה שלך צריכה להתנהג בדיוק כמו filter. אם יש משהו שאתה לא בטוח מה הפונקציה שלך צריכה לעשות איתו - תפעיל את filter ותראה מה התוצאה

יש לי את הרעיון למה אמור לעשות הפילטר אבל אני לא מצליח להבין כנראה איך לממש את זה נכון.
מרגיש לי שאני או מסבך את זה יותר מידי או לא באמת מבין איך לעשות את זה.

במקור יצרתי פונקציה שנקראת my_filter שמקבלת פונקציה ורשימה, היא מחזירה לי תשובה נכונה מבחינתי אבל כשהעלתי את התרגיל אני מקבל שגיאה של הבודק האוטומטי

ואני לא רואה איפה מתקיימת הבעיה הזאת אצלי שכן זה עובד מבחינתי בצורה תקינה

נסה להריץ ב-python tutor על דוגמאות נוספות

אוקי, אני רואה שעבור string למשל יש בעיה, אני לא מצליח להבין איך לתת מענה לכל סוג משתנה שאני עלול להתקל בו במקרה?

מחברת 2 שבוע 5 תעזור במקרים כאלה

לצערי עדין אבוד במציאת פתרון

היי, אני עובדת במקביל על הפונקציה שלי ועל הפונקציה של הפילטר וכל התוצאות יוצאות זהות, אבל בהעלאה של התרגיל אני ממשיכה לקבל הערה מהבודק האוטומטי.
AssertionError: פלט לא תקין עבור פונקציה הבודקת האם המספר זוגי assert [1, 2, 3, 4, 5, 6, …] == [0, 2, 4, 6, 8] At index 0 diff: 1 != 0 Left contains 4 more items, first extra item: 6 Use -v to get the full diff
מה עוד ניתן לשנות או להתאים?
תודה, מורן

לנסות להריץ בעצמך את הקלט שעליו זה צועק - כלומר טווח של מספרים עם פונקציה שבודקת האם מספר הוא זוגי או לא

בהמשך להודעה הקודמת תיקנתיהאת הפונקציה, היא עובדת במחברת אבל עדין אני מקבלת שגיאה מהבודק האוטומטי