משחק סט במחברת סיכום - הכוונה

יצרתי את החבילה כך שכל קלף הוא סט של התכונות המגדירות אותו, מתוך מחשבה שבסוף כדי למצוא אם יש סט או לא נעשה השוואה בין קבוצות. הגעתי לשלב שבו הקוד מפיק קומבינציות של של שלושה קלפים מתוך השתיים עשרה שנמצאים על השולחן. הבעיה שלי היא שאני לא מוצא דרך להבין איך להשתמש באופרטורים על סטים כדי לבדוק את תנאי המשחק. אני תוהה האם בחרתי בכיוון לא נכון והייתי צריך להגדיר את הקלפים כמילונים כאשר המפתחות הם סוגי התכונות והערכים הם אחת משלוש הוריאציות האפשריות, וכך לבדוק לפי מספר הערכים הזהים. האם השימוש בסטים הוא הכיוון הנכון לפתרון או שטעיתי בדרך?

יכול להיות שהבנתי אותך לא נכון אבל נראה לי שסט זה לא הטיפוס הכי מתאים לייצג קלף (גם בהקשר של התרגיל ועוד יותר בהקשר של פעולות שאתה יכול לרצות לעשות עם האובייקט “קלף” בקוד שמדמה משחקים כמו לשאול מה הצבע שלו לדוגמה).
לפחות במימוש שלי, אני צריך לגשת לתכונה מסויימת של קלף בתהליך ההשוואה בין שלושה קלפים וחיפוש “סט” ולצורך זה יש טיפוסים שיותר נוח לעבוד איתם.

אני חושב ששם המשחק קצת הטעה אותי (חשבתי שזה רמז לנו להשתמש בסטים - נראה כמו משהו שמאוד מתאים לים לעשות). חשבתי שאולי פשוט כלי ההשוואה של סטים יכלו לתת פתרון אלגנטי, אבל כמו שכתבתי בשאלה, נראה שמילון זה טיפוס הרבה יותר מתאים למשימה. תודה.

בכיף, בהצלחה בכיוון החדש :slight_smile: