כשהמודול שעוזר להציג תאריכים בעברית במערכת הנוטיפיקציות לא מספיק טוב

תורמים ועוזרים לשנות אותו :stuck_out_tongue:

סיפור קצרצר על קוד פתוח.
זה התחיל מזה שהמודול בו אני משתמש כדי להציג לכם לפני כמה זמן הנוטיפיקציה נשלחה אליכם במערכת התרגילים – הקריס את המערכת. מסתבר שלא הייתה תמיכה בשבועות (לפני X שבועות החזיר שגיאה), ואז קלטתי שגם התמיכה ביחיד ובו’ החיבור שם לא עובדות :scream:
כמעט כל ספריות הפייתון משוחררות בקוד פתוח, בפרויקטים שאפשר לתרום להם קוד. זה מה שעשיתי, ובקרוב הנוטיפיקציות יראו טוב יותר בזכות זה :dancer:
לתרום לקוד פתוח זה מגניב, וגם אחלה נקודות ברזומה. אם אתם רואים הזדמנות כזו – קפצו עליה!

(בעתיד גם נלמד להתנהל עם GitHub, ככה שזה יהיה אפילו יותר קל וכיף)

מאוד נותן מוטיבציה, תודה רבה! האם יש צורך/כדאי לשלוט בשפות נוספות כמו javascript כדי שנוכל לתרום לקוד פתוח? כמו כן, האם אפשר להתחיל כבר עכשיו או שהידע הנוכחי מבחינת חומרי הקורס לא מספיק עדיין לתרומה לקוד פתוח ברוב המקרים?
שאלה אחרונה - ממה כדאי להתחיל/איפה לחפש את הפרוייקטים הראשונים כדי להתחיל להכנס לעניינים?

איזה כיף :slight_smile:

כמו שאתה רואה, התרומה שלי למודול הזה היא פייתונית בלבד.
יש פרויקטים (כמו המערכת לבדיקת תרגילים שלנו) שהרבה יותר קל לתרום להם אם אתה מכיר שפות נוספות, כמו JavaScript שמשמשת אותנו להצגת המידע ללקוח.
לשאלתך לגבי הידע: כן, לגמרי יש לכם את הידע והיכולת לתרום קוד בשלב הזה. אני מאמין שתוך שבועיים נסגור את הפינות האחרונות וטכנית יהיה מעט מאוד דברים בפייתון שתהיו clueless לגביהם, ככה שקריאה של קוד במודולים ותרומה אליהם תהיה קלה מאוד מבחינה רעיונית עוד שבועיים, וממש ממש פיזיבילית בעוד בערך 3 שבועות.
לשאלה לגבי חיפוש מודולים שאפשר לתרום אליהם; יש אתרים שמקבצים כאלו:

אבל בגדול פשוט דברים שאתה משתמש בהם שנראה לך שהיה אפשר לשפר :slight_smile:

תודה רבה על התשובה המפורטת! אנסה להתחיל לעבוד על אחד מאלו מייד לאחר ההגשות של השבוע :slight_smile:

בשעה טובה תוספת הקוד שלי ל־arrow אושרה, וכשתשוחרר גרסה חדשה תאריכים בעברית יראו טוב יותר במערכת הנוטיפיקציות :confetti_ball:

תשמע, מדהים :fire:
ממש מעורר השראה, כמו שאמרו כאן לפניי.
אני מת להתחיל לעשות קצת קוד פתוח. אני מניח שאני עדיין מרגיש ״נוב״ מידי ומעורבות בגיט קצת מפחידה אותי.
שמעתי פודקאסט לא מזמן (״עושים תוכנה״) ודיברו על סוגיית המבוכה (ממליץ מאוד לשמוע!). עדיין לא יצאתי סופר מעודד :joy:
מצד שני, יכול להיות דווקא נחמד להיות ״הכי טיפש בחדר״ בתנאי שהקהילה מאוד תומכת ועוטפת.

ותגובה מיוחדת לאורי - אין על קראש :fox_face:
20 תווים וכו׳