התבקשתי לתקן הערות של הבודק האוטומטי

לגבי יבוא המודולים.
אך אינני רואה הגיון בזה.
סידרתי את המודולים לפי סדר אלף ביתי - כפי שאפשר לראות.

ובקשה :
למיטב ידיעתי הסטנדרט המקובל הוא PEP8 או black
אני מבקש לשקול את האפשרות שהבודק האוטומטי לא יפסול תרגילים שעומדים בסטנדרט כזה.
(אני התקנתי בnotebook שלי פלגין של pep8 , כך שאני יודע שלפחות מבחינת הסינטקס הפתרונות שאני שולח עומדים בסטנדרט הזה).

למיטב זכרוני צריך לסדר אותם בשני בלוקים מופרדים בשורה: כאלה שבאים יחד עם פייתון וכאלה שהיה צריך להתקין. בתוך כל בלוק קודם יש את שורות ה-import ואז שורות ה-from … import … ולבסוף בתוך כל תת בלוק כזה אמורים לסדר לפי סדר הא"ב

תודה רבה , אבדוק !!!111

יוסף יקירי, אתה מקבל חינם בדיקה בסטנדרט של תעשייה. זה מה שהיית מקבל במקומות עבודה.
מבקש לשקול את העובדה שיש לנו קצת ניסיון, וההערות שאנחנו עומדים כן עומדים בקנה אחד עם סטנדרטים מקובלים.
המטרה היא לשפר אותך, ואם הבודק האוטומטי היה נותן הערות שלא היינו רוצים שהוא יתן – היינו מתקנים את זה.
קצת צניעות לא תזיק חבר (:

אחת הבעיות שלי באופי זה צניעות , מודה.
(לפעמים זה גם מביא למקומות טובים).

אם זה לא מובן:
אני אסיר תודה לכם על הקורס הזה וגם על הבדיקות , אשמח לשלם לכם תמורתו גם אם מצבי הכלכלי איננו מזהיר - כי אני באמת אסיר תודה.
ההצעה שלי לגבי pep8 היא כי יש פלאגינים שעושים את זה אוטומטי , זה חוסך זמן ומאמץ ותסכול מיותר - ממכם וגם ממני.
(למשל למעלה - אני ראיתי שהכל מסודר לפי האלף בית , עשיתי כל מיני אפשרויות כמו לייבא בשורות נפרדות וכו’ והעליתי שוב ושוב ועדיין קיבלתי טעות. זה מתסכל).
אין לי שום נסיון בתעשיה וכל מה שכתבתי הוא בגדר הצעה בלבד.
אני סומך על נסיונכם , זה שאני מעלה הצעה זה לא אומר שאני מפקפק בו.

אני יכול לשתף בנסיון דומה שהיה לי מתחום אחר לגמרי.
שלמדתי באוניברסיטה אדריכלות, המרצים ביקשו מאיתנו כל הזמן לעשות מודלים פיזיים של המבנים ואף שרטוטים ידיניים. ממש פיזית לחתוך ולהדביק !! :exploding_head: מיותר לתאר פה כמה זה יכול להיות מתסכל וכמה זמן זה לוקח.

וזה היה משגע אותנו, כי היה לנו את המודלים האלה גם על המחשבים בתלת מימד ותהינו למה יש בהם בכלל צורך.

לימים אני יכול לומר שהיום (למרות שאני לא עושה ולא אף מודל פיזי אחד )הערך המוסף שזה נתן לי
על תפיסה מרחבית והבנה של המרכיבים והמורכבות שלהם, שלפעמים לא עוברת במודלים ממוחשבים הייתה גדולה.

לפעמים צריך להרגיש דרך הידיים את הדברים שאולי המחשבים של היום יודעים לעשות בצורה אוטומטית,
וזה כדי להבין אותם יותר. שעושים משהו בצורה כזו אתה מרחיב את הידע שלך על איך הדברים עובדים.
שהכל עובד אוטומטי אין לך מושג למה כל דבר קורה וזה דווקא חבל במיוחד בתחום הזה אבל בכלל.

אתה מוזמן להתקין את הפלאגין שעליו הבודק האוטומטי מסתמך – הוא נקרא flake8 (:
בכל מקרה אני ממש מציע להבין את הקונבנציות לאשורן ולהתרגל לכתוב בצורה הזו

מעולה !!! האמת היא שפחדתי לשאול :slight_smile:

כשלמדתי טווינא (סוג של עיסוי סיני) הייתי צריך לעשות שלושה שבועות מסג’ לכריות אורז.

נשמע כיף :slight_smile:

חחחחחחחחח
האמת , הלימודים ההם באמת היו חוויה מדהימה.